loading

Recenze Simply You DonnaNAILS 60 tob.

Kód produktu: z3774

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Přípravek DonnaNAILS jsem darovala své kamarádce k svátku, protože má po umělých nehtech poškozené nehty. Je s ním velice spokojena a uvažuje, že si koupí ještě další balení. Kokosový nápoj mně moc chutná.

  • DonnaNAILS doporučuji. Měla jsem roztřepené, lámavé nehty. Po vybrání 1 balení mám po problémech. Takže milé dámy, neváhejte.

  • Se zaslaným produktem DonnaNAILS jsem spokojena a ráda využiji vaše služby i příště.

  • DonnaNAILS opravdu funguje - nehty po něm velmi rychle rostou. Brutnákový olej používám proti menstruačním křečím. Funguje, když se bere s jídlem. Stačí týden před menstruací a první dva dny.

  • Po užívání DonnaNails se mi nehty krásně zpevnily a jsou o dost hezčí. Taky si můžu dovolit nechat je trochu delší, protože se jen tak nezlomí. Přestaly se mi taky dělat záděry, kterých jsem dřív měla poměrně dost. Bílé tečky taky zmizely.

  • DonnaNails na nehty se mi báječně osvědčila. Je skvělé, že je výživa, která je zaměřená přímo na nehty a ne jako všechny, kde je kombinace vlasy nehty kůže, protože opravdu účinkuje tam, kde má. Mám po ní pevné a dlouhé nehty, které se nelámou, ani nevlní jako dříve. Celá řada Donna je pro mě moc dobrá a doporučuju ji všem kamarádkám.

  • Dobrý den, dobrou zkušenost mám s DonnaNAILS. Byl to první přípravek, který mi opravdu pomohl s mými problémy s nehty. Dříve mi pomáhalo máčení nehtů v teplém slunečnicovém oleji. Polykat tobolky je jednodušší :-), hlavně méně časově náročné a nehty se mi zpevnily. Jsem ráda, že se s vámi mohu podělit o tuto dobrou zkušenost. Také parfém je velice příjemný.

  • Dobrý den, DonnuHair jsem poprvé začala užívat, když mi najednou začaly hrozně padat vlasy a potřebovala jsem jim nějak pomoci. Zabrala mi bezvadně, vlasy přestaly padat, třepit se a jsou krásně lesklé. Teď si ji už kupuji preventivně vždycky v létě, abych vlasy posílila a chránila je před poškozením ze sluníčka a chlorované vody. DonnuNails teď zkouším poprvé, začala jsem pracovat v kanceláři a tak bych ráda měla krásné nehty jako svoji vizitku. Po měsíci a půl užívání tabletek vidím pozitivní výsledky. Jsou znatelně pevnější a asi i rychleji dorůstají.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni