loading

Recenze Knihy Dukanova dieta ve 350 receptech (Dr. Pierre Dukan)

Kód produktu: z4164

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Rozhodla jsem se držet Dukanovu dietu, tak jsem si kromě jeho základní knihy koupila u vás jeho knihu s recepty, abych měla motivaci pro vaření. Je to úžasná pomoc při sestavování jídelníčku, ale co více, nikdy bych nevěřila, že při této dietě mohu upéci i moučník. Recepty jsou realizovatelné, některé si přizpůsobím, ale kniha je velkým pomocníkem. Kila jdou dolů, hlad není a já mám radost, že okolí žasne. Dobrý nápad s kuchařkou. Díky.

 • Knihu Dukanova dieta jsem si zakoupila, abych měla nějaké recepty. Dietu zatím držím, vyhovuje mi, kila jdou dolů a to je pro mě důležité. Opravdu to funguje.

 • S knihou Dukanova dieta ve 350 receptech spokojenost nade vše. Za měsíc jsem měla 10 kg dole, všem doporučuji.

 • Z Vašeho obchodu jsem si zakoupila knihu Dukanova dieta ve 350 receptech. S touto knihou jsem velice spokojena. Čerpám z ní inspirace pro můj nový (zdravější) životni styl. A to velice úspěšně. Jsem velice ráda, že Váš internetový obchod mi toto umožnil. Zvažuji koupi dalších produktů.

 • S Dukanovou dietou mám velmi dobrou zkušenost. Jen si myslím, že je určena hlavně pro opravdu hodně obézní lidi. Musí se také s ní dost opatrně nakládat, protože je opravdu v první i v druhé fázi dost náročná pro organismus.

 • S Dukanovou dietou jsem velmi spokojena. Přišla jsem na ni náhodou a dnes mám po 2 měsících o 8 kg méně. Je to po mých zkušenostech první úprava jídelníčku, který mi vyhovuje, nemám hlad a můžu i varianty sladkého, které mám ráda. Mám obě knihy, první má skvělé recepty a tato rozšířená zase výborně popisuje, co s dietou vlastně dělat ve všech směrech. Takže na závěr, velká spokojenost.

 • Knihu Dukanova dieta ve 350 receptech jsem si koupila, abych mohla pokračovat v dietě. I díky knize již od 6. 1. se má váha snížila o 20 kg. Doporučuji všem, kdo drží Dukanovu dietu.

 • Dukanova dieta ve 350 receptech a Obezin je bezva kombinace, zhubla jsem zatím 8 kg.

 • V knize Dukanova dieta se najdou i recepty plně nahrazující některá jídla, která mám ráda, ale originální suroviny nejsou při dietě vhodné. Díky šikovným receptům si můžu dopřát jídlo, které mi chutná, mám ho ráda a přitom zachovám dietu. Při současném užívání XLtoS Medical Blokování kalorií ze sacharidů i XLtoS Medical Vázání kalorií z tuků (užívám dle toho, který druh jídla se chystám jíst - nedokážu si totiž odpustit ovoce, těstoviny a cereálie, které ale obsahují hodně sacharidů) je dieta velice efektivní a funguje opravdu hodně rychle. Díky Dukanově dietě připravuji skutečné a chutné jídlo, žádný prášek.

 • Dukanova dieta je přehledná.

 • S knihou Dukanova dieta jsem spokojená.

 • Dukanova dieta mi pomohla zhubnout 7kg za 6 týdnů, takže skvělé.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 900 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni