loading

Recenze Celius E&S - Energy & Styling 60 tob.

Kód produktu: z43482

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • U produktu E&S je pozitivní přírodní složení, nepozoruji žádné vedlejší účinky. Je samozřejmě potřeba jej podpořit dietou a vhodným pohybem, aby opravdu fungoval tak, jak má.

  • Měla jsem plno energie, zmizela mi celulitida!! Kůži mám opravdu hladkou a pevnou! Nezaznamenala jsem žádný úbytek na váze, i když jsem cvičila. Produkt E&S mi dodal energii a vyhladil celulitidu.

  • E&S dodá energii při únavě. Nezhubla jsem, ale zjistila jsem, že když jsem hodně unavená a vezmu si tento produkt, jsem schopná opět fungovat, jako by mě dobil baterky.

  • E&S opravdu pomahá, alespon mně. Doporučuji.

  • Tablety E&S dodají energii při únavě. Nezhubla jsem, ale zjistila jsem, že když jsem hodně unavená a vezmu tento produkt, jsem schopná opět fungovat, jako by mě dobil baterky.

  • Dobrý den, s produktem E&S jsem spokojena, kupovala jsem i v době, kdy byl prodáván pod názvem EBS, pomohl mi k lepšímu pocitu sama ze sebe a ke zmenšení objemů v pase a přes boky :)

  • Dobrý den, reaguji na vaši prosbu o zpětnou vazbu po zakoupení vašeho zboží. S výrobky E&S a Relaxa jsem spokojená. Dříve jsem užívala EBS a myslím že fungoval dobře, E&S je velmi podobný - nedráždí žaludek, nevyvolává pocit hladu ani velké chutě na sladké, spíše pociťuji zvýšení energie, což oceňuji při svém aktivním způsobu života a při sportu. Navíc mám pocit, že jeho složení je více přírodní než chemické, dobře se tráví. Budu velmi ráda, pokud tento výrobek zůstane nadále ve vaší nabídce a nebude se ani zvyšovat jeho cena. Pokud si na nějaký přípravek zvyknu, ráda ho užívám dlouhodobě, s vyzkoušenými doplňky výživy příliš neexperimentuji. Relaxu užívám nárazově, ale mám zkušenost, že funguje na zklidnění nervozity a zlepšení nálady. S vašimi výrobky jsem spokojena, i ceny jsou vcelku příznivé.

  • Dobrý den, s výrobkem E&S jsem spokojená. Dříve jsem užívala EBS a protože se zřejmě už nevyrábí, tak jsem zkusila E&S. Mám po něm víc energie, zrychluje metabolismus. Když se náhodou nehlídám v jídle, tak jak bych měla, tak nepřiberu. Maximálně mi váha stojí. Ale když cvičím a jím zdravě 5x denně menší porce, tak mi váha jde pomalu ale jistě dolů bez jojo efektu. Nemám takovou chuť na sladké jako dřív a vůbec celkově nemám tendence se přejídat, což je pro mě super. Jsem s ním spokojená a můžu jen doporučit. Doufám, že vám moje odpověď aspoň trochu pomůže.

  • Dobrý večer, co říci k přípravku E&S, za tu krátkou dobu, co ho užívám, mohu říci, že jsem zcela spokojená, ale jelikož nejedu na 100 % (tzn. necvičím) pouze se nijak nepřejídám, ale jím pravidelně 5x denně , tak má tělesná schránka se upravuje pomalu, ale jistě. Necítím únavu a jsem docela vitální, při mém věku 64 let jsem spokojena.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni