Principy ochrany soukromí na Vivantis.cz
Vivantis.cz se vám snažíme přizpůsobit na míru. Na základě vašeho chování na webu personalizujeme jeho obsah a zobrazujeme vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo do prostoru mimo lištu souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a v reklamních sítích na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit veškerá nastavení v  Nastavení soukromí.
Rozumím
Upravit nastavení soukromí
Více informací o ochraně soukromí
loading

Recenze Purus Meda PM Elixír na posílení paměti a potlačení trémy 60 tbl.

Kód produktu: z1240

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • 2016-10-18 12:39:03

  S PM Elixírem jsem byla spokojena, proto jsem si ho objednala opakovaně. Opravdu jsem po cca měsíci cítila zlepšení paměti a produkt jsem tedy doporučila i své rodině a známým.

 • 2015-03-04 15:11:26

  Řekla bych, že Elixír na posílení paměti funguje. Stabilizuje psychiku, cítím se lépe.

 • 2014-03-31 12:24:41

  Renol a Grepofit užívám již delší dobu na opakované záněty močových cest a myslím, že mají velmi pozitivní účinky, jsem spokojená. Grepofit určitě pomohl zlikvidovat i chlamydie. Renol taktéž dobře účinkuje na lymfatický systém, trápily mne otoky a občas bolesti dolních končetin, hlavně kotníků a občas i otoky kolem očí - ty zmizely. Renol kombinuji ještě s krémem Artrin.Tyto produkty mají určitě příznivý vliv i na posílení imunity organismu - celou zimu jsem nedostala ani rýmu. Grepofit u ostatních členů rodiny dobře zabírá i na nemoci z nachlazení, určitě zkracuje dobu a mírní příznaky. PM Elixír na posílení paměti mám prvně, studuji při zaměstnání, tak jsem ho chtěla vyzkoušet a rovněž jsem zatím spokojená. Taková klidnější a vyrovnanější i při prezentaci mezi spoustou lidí, asi se i dokážu lépe soustředit - nejen při učení, ale i v práci. Více poznám u zkoušek. Všechny přípravky mají nejlepší účinek až při delším užívání, takže určitě v něm budu pokračovat.

 • 2014-03-17 10:04:04

  PM Elixír na posílení paměti opravdu funguje, snižuje tlak, člověk je klidnější. Účinky nejsou patrné hned, ale cca po 10 dnech. Doporučuji, jde o přírodní produkt, který funguje. Negativa jsem nenašla, je možné jej kombinovat s jinými preparáty.

 • 2014-01-20 11:01:12

  Produktu PM Elixír na posílení paměti a potlačení trémy od vaší firmy mám již 3 balení. Osvědčil se mi. Odboural mi červenání se při komunikaci s lidmi.

 • 2014-01-15 09:03:59

  S produkty Allegra a Elixír na posílení paměti jsem spokojena, pomohly. Jsem více v klidu, nejsem tak podrážděná a vystresovaná.

 • 2012-11-06 11:44:31

  Dobrý den, s produktem PM Elixír na posílení paměti a potlačení trémy mám velice dobré zkušenosti. Co se týče paměti, tak tam jsem až takové účinky nezaznamenala, ale u potlačení trémy mohu říct, že se můj život úplně změnil a během asi dvou týdnů jsem zcela vyřadila léky na uklidnění. Přeji hezký den.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Se všemi Vámi poslanými produkty jsem velmi spokojená. Zvláště pak všem mladým a studujícím doporučuji PM Elixír na posílení paměti a knihu Poznej svůj cíl.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dorý večer, PM elixír na posílení paměti a potlačení trémy jsem koupila pro vnuka, který studuje VŠ - mohu dle jeho vyjádření potvrdit, že se skutečně cítil klidný a v pohodě, když se připravoval na zkoušky, samozřejmě i při zkoušce PM elixír měl kladné účinky.

 • 2009-11-01 00:00:00

  PM Elixír na posílení paměti a potlačení trémy - jsem extrémní trémista a kromě jiného jsem měla před posledními zkouškami. Nenapadlo mě nic jiného, jak si pomoci, nežli začít užívat tento přípravek (a to již od listopadu minulého roku). V průběhu užívání 1. a 2. balení tohoto přípravku jsem pocítila uvolnění stresových svalů na šíji, v ramenou a zádech. Nálada se mi zvedla po 2. balení (čili zmizely chmurné a depresivní myšlenky) a tréma se velmi zmírnila - zmizelo bušení srdce, zmírnil se pocit strachu a bolení v podbřišku. Třetí balení pomohlo spolu se Super Lecitinem + E k tomu, abych si pamatovala, uchovala a vybavila naučené učivo v době zkoušek. Šlo to samo. Takže účinek to má, ale až po určité době užívání, je třeba s tím počítat. Negativa: tablety se špatně polykají, jsou velké a i po rozpůlení nekloužou do krku, ale lepí se na patro - nejlepší je tabletu rozdrtit - což jde snadno - rozpustit třeba ve studeném čaji a vypít - je to sice hořké, ale ty účinky...

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, výrobky si kupuji pravidelně, jejich účinek vyzkoušela celá rodina a několik přátel a všichni jsou velmi spokojeni. Elixír na slinivku používá tchán jako podpůrný prostředek při cukrovce, která se stabilizovala a on se cítí podstatně lépe. Elixír na posílení paměti vykazuje velmi uklidňující účinky a možnost větší koncentrace. Starší syn, který trpěl nesoustředěností se uklidnil a tyto projevy téměř vymizely. Větší účinek se projeví při dlouhodobějším používání.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, s přípravkem PM Elixír pro zlepšení paměti jsem spokojená a doporučuji ho každému, kdo má podobné problémy!

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, Rabanon Bio je skutečně vynikající jak na střeva, tak na celé zažívání. Elixír na posílení paměti a trémy je taktéž dobrý, skutečně pomáhá. Určitě budu mít zájem si i nadále objednávat.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, přípravky Prevento - proti kocovině a Elixír na posílení paměti a potlačení trémy působí opravdu spolehlivě, byl jsem mile překvapen a každému je mohu jen doporučit!

 • 2010-01-04 08:40:02

  Dobrý den, s přípravkem Elixír na posílení paměti a potlačení trémy jsem byla hodně spokojená - předčil mé očekávání. Cítila jsem se sebejistě - nedělalo mně problém mluvit před větším publikem. Tento přípravek dobře působí i v případech většího psychického nasazení, koncentrace a též v případě únavy. Určitě doporučuji manažerům, studentům.

 • 2009-11-18 14:53:58

  Elixír na posílení paměti na mne působil velmi pozitivně i mimo oblast vymezenou výrobcem: uvolnění krční páteře, snížení artrotických obtíží.

 • 2009-11-18 14:53:58

  Dobrý den, Elixír na posílení trémy a paměti užívám již dlouhodobě a mám s ním dobré zkušenosti. Doporučila mi ho jedna lékařka pot,é co jsem si stěžovala na neustálou bolest hlavy, ale CT bylo čisté. Asi po měsíci užívání tlak v hlavě ustoupil, řekla bych, že mi pomohl i v dalších věcech jako je úspěšné zakončení kurzů i v rodinné pohodě. Pokud vynechám elixír déle než měsíc, bolesti se vracejí a trvá mnohem déle než zase začne účinkovat. Třeba je to jen má sugesce, ale i tak jsem ráda, že už netrpím.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 46 276 produktů
od kabelky po parfém
x