loading

Recenze Starlife ENERGY STAR 10 x 10 ml

Kód produktu: z782

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Energy Star objednávám pro manželku, má nízký tlak a cítí se unavená. Tento výrobek ji takzvaně znova nastartuje.

  • Dobrý den, s produktem Energy Star jsem velice spokojená. Byla jsem totálně vyčerpaná, nebyla jsem schopná normálně fungovat - nikomu bych to nepřála. Energy Star mi byl doporučen na doplnění energie. Já jsem se díky němu dostala z nejhoršího (tam, kde byli doktoři bezradní, pomohl Energy Star). A při různých příležitostech ho vyzkoušela již skoro celá naše rodina (a že nás je hodně). Všichni byli spokojeni. Doporučila jsem ho i kolegyním v práci.

  • Energy Star dodá energii, je naprosto perfektní, doktoři nepomohli, konstatovali jen totální vyčerpání organismu. Starlife vyřešil můj největší problém, cítím se nyní dobře.

  • Dobrý den, mamka má Parkinsonovu chorobu, opravdu dobře na tuto nemoc pomáha Brain Star a pro povzbuzení energie v těle opravdu přispívá Energy star, je viditelné po užití, že to tělo dostává jakousi energii. Zkoušela jsem ze zvědavosti užívat chvíli i já tyto ampule, cítila jsem se fajn, ale asi nejlépe je tento účinek vidět na těle, které je vyčerpané nějakou nemoci.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni