loading

Recenze Purus Meda PM Estromenox 30 tbl.

Kód produktu: z417

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • PM Estromenox mi vyhovuje velice. Návaly zmizely a srovnala se psychika.

 • S Vaším produktem PM Estromenox jsem zatím velice spokojena. Návaly už nejsou tak silné a v noci se mi lépe spí.

 • PM Estromenox zřejmě funguje. Cítím se lépe, návaly nejsou tak intenzivní. Právě dnes si budu objednávat další balení. Super Česnek a Arganový olej nevím, ale je fakt, že se mi nachlazení vyhýbá, tak asi fungují také.

 • K užívání přípravku PM Estromenox mohu říct, že tento užívám už přes rok a pomohl mi s kosmetickými problémy s pletí a vlasy při ukončení používání hormonální antikoncepce. Po půl roce jsem dokonce snížila původní dávku ze dvou tablet denně ráno a večer a užívám pouze 1 tabletu ráno. Zkoušela jsem ho už i vysadit úplně, ale pravděpodobně mi chybí estrogen, protože po vysazení se mi akné a uhříky objevily znovu. Uvádím, že je mi 42 let, problémy s menopauzou zatím nemám, takže k ní se vyjádřit nemůžu. BIO kokosový olej Premium jsem začala používat až po koupi u vás a také jsem s ním velice spokojená. Používám ho večer na obličej a možná tím, že se jedná o přírodní produkt, tak ani po delším používání nemám problémy s různými nedostatky pleti, které se mi na obličeji objevily po užívání jiných krémů. Dokonce se mi úplně nečekaně, aniž bych o to usilovala, vybělily pigmentové skvrnky na hřbetu rukou a to jen tím, jak jsem si ho samovolně roztírala po rukou.

 • S přípravkem PM Estromenox začínám být spokojená. Účinek není okamžitý, až po třetím balení se dostavují výsledky a to tabletu užívám 2x denně.

 • Manželka užívá PM Estromenox asi půl roku. Pomáhá jí zmírnit návaly horka, které vznikají v klimakteriu. Před jeho užíváním měla velké obtíže, pro opakované návaly horka nemohla spát a žádné jiné potravinové doplňky jí nepomáhaly. První dva měsíce užívání PM Estromenoxu mělo velmi pozitivní efekt, návaly zcela zmizely. Další měsíce se již jeví účinnost nižší, návaly se znova objevily. Přesto však dlouhodobé užívání tohoto přípravku pomáhá obtíže lépe snášet. Přípravek hodnotíme dobře. Reakce organismu jsou individuální, mohou být u každého jiné.

 • Se zakoupeným produktem Estomenox jsem velmi spokojená, vzhledem k dobré zkušenosti přemýšlím o znovu zakoupení přes váš obchod.

 • Produkt PM Estromenox splnil mé očekávání a zbavil potížích, které prožívá každá žena v daném životním období.

 • S produktem Estromenox jsem byla velice spokojená. Cítila jsem se mnohem lépe a určitě je mohu všem doporučit.

 • Produkt Estromenox mi byl doporučen lékařem, protože mé potíže jsem nechtěla řešit hormonální cestou. S produktem jsem velmi spokojená, již po deseti dnech se mé potíže zmírnily, v noci ustalo pocení a návaly horka. Dnes, po téměř měsíci pravidelného užívání, ustoupily navály horka. Mám pocit,  že i nálada se zlepšila. Tento produkt bych jistě doporučila ženám v počátečním stadiu klimakteria, protože z vlastní zkušenosti vím, že opravdu pomáhá. Vzhledem k ceně je jistě přijatelný pro mnoho žen. Tento produkt si nadále budu objednávat přes internetový obchod, protože dodání bylo velmi rychlé a v lékárnách bych čekala na dodání déle.

 • Přípravek Estromenox je přírodní a při používání mi odešly návaly horka.

 • S přípravkem Estromenox jsem velmi spokojena. Mé obtíže téměř zmizely, navíc jsem přestala příbírat na váze, jako to bylo po léku Klimonorm. Uvažuji o další objednávce. Děkuji.

 • Estromenox u vás objednávám pravidelně, je tedy jasné, že jsem spokojená a budu si ho objednávat i nadále.

 • Můžu vám potvrdit, že výrobky - Bio Quinoa, Olej ze sibiřské jedle bělokoré, Alternativní léčba nádorů (MUDr. Rudolf Zemek), B17 Apricarc s meruňkovým olejem, PM Estromenox, PM Peruánský antivirový elixír a Vitamíny Apivitamin 250 g jsou úžasné a vše funguje krásně. Můj favorit je: PM Peruánský antivirový elixír , který jsem objednala už 2x, a plánuji pak určitě další objednávku. Od té doby, jak ho užívám se cítím, že jsem úplně odolná k nachlazení.

 • Estromenox mohu doporučit, má pozitivní účinky.

 • Protože nechci užívat syntetické hormonální přípravky, které mi přinášely obtíže, začala jsem se informovat o přírodních produktech. Estromenox mi naprosto vyhovuje, nemám žádné problémy (pocení, návaly atd.) a cítím se skvěle. Proto si také objednám další.

 • Estromenox pomáhá při problémech s menopauzou. Návaly horka po týdnu užívání přestaly a cítím se klidnější, doporučuji.

 • PM Estromenox je účinný.

 • S produktem Estromenox jsem spokojen.

 • Dobrý den, uvedené výrobky používám dlouhodobě a prozatím jsem se k nim nevyjadřovala, protože jejich účinek je třeba prověřit v dlouhodobějším horizontu. Potravinové doplňky neúčinkují tak rychle jako alopatická léčiva. Takže nyní moje zkušenosti. Priessnitz Chladivé mazání, Arthrocann, balzám Devatero kvítí, Mentholka a lubrikant vaziva Biora používá moje maminka na kloubní potíže (artróza, bolesti svalů a ramen, drobných kloubů na rukou) ke zmírnění bolestí. Bez těchto přípravků by její život byl mnohem obtížnější, protože kvůli potížím se žaludkem nesnáší různé medikamenty na tlumení bolestí. Já sama jsem vyzkoušela Bioru na bolesti kyčelního kloubu. Kvůli tomu jsem nemohla spát na boku. Po několika týdnech používání Biory se již v tomto nemusím omezovat, i když bolest ještě v menší míře přetrvává.

  Malinovou směs a Mateří kašičku, resp. PM-Estromenox považuji za naprosto zázračné preparáty, i když toto spojení užívám jen nerada a s velkou opatrností. Měla jsem cca 5 let potíže s menstruací, zřejmě způsobené menopauzou (silná, dlouho trvající, posléze se vždy řadu týdnů vlekoucí menstruace). Po týdnu užívání Malinové směsi se potíže dočasně zhoršily, což je běžný proces u léčby bylinnými přípravky. Po dalším týdnu bylo po problému a tento stav trvá již cca půl roku. Naopak se dostavily návaly horka, které rovněž asi po dvouměsíčním užívání Mateří kašičky a PM-estromenox prakticky odezněly. Byla jsem sice se svými potížemi u lékařky, ale ta mi předepsala tradičně hormonální léčbu, kterou odmítám. Využívala jsem sice předepsaný lék (již se nepamatuji na jméno), ale výsledky veškeré žádné. Takže tuto cestu jsem opustila.

  Hlívu ústřičnou v různém provedení (např. s rakytníkovou šťávou apod.) používáme s maminkou již několik let. Mamince funguje na cukrovku, její hladina cukru se pohybuje pod 6, v poslední době i pod 5. Jen upozorňuji, že maminka trpí diabetem 2. typu. U mně hlíva funguje velmi dobře na imunitu. Předtím jsem bývala vždy aspoň 1 týden každý rok v pracovní neschopnosti díky různým virovým nákazám, horečkám atp. Od té doby, co hlívu pravidelně užívám jsem nebyla nemocná, maximálně mě postihne rýma. A tu léčím nějakým antivirovým prostředkem. Na to se mi osvědčil Citrovital. Musí se však užívat ihned od okamžiku, kdy člověk pocítí, že něco není v pořádku, tedy ještě dříve, než se u něj naplno projeví první příznaky. Naposledy jsem používala Citrovital po 15 kapkách každé 3 hodiny a díky tomu se u mě rýma vůbec neprojevila. V jiném případě jsem použila přípravek Baktevir, ovšem začala jsem jej užívat již po propuknutí příznaků. I přesto se mi podařilo se nejhorších příznaků rýmy zbavit během 2 dnů a celková doba "postižení rýmou" se zkrátila asi na 4 dny. Co se týče Hemostopu, tak mohu jen konstatovat, že opravdu pomáhá zmírnit až odstranit potíže, takže "soužití" s hemoroidy je posléze prakticky bezproblematické.

  Na závěr bych si chtěla jen postesknout v tom smyslu, že ačkoliv si platím zdravotní pojištění, tak je mi vlastně na nic, protože nic z toho, co člověku opravdu pomůže, nespadá pod platby zdravotního pojištění. Takže vlastně vydávám na své zdraví dvojnásobné částky (jednou povinné platby zdravotního pojištění a podruhé skutečné za léčbu bylinnými přípravky). Myslím, že to tak dělá hodně lidí, takže tvrzení politiků, že máme zdravotnictví zadarmo a že je třeba na něj vydávat více peněz ze soukromé kapsy, je opravdu minimálně úsměvné. To oficiální částečně ano, ale skutečnou léčbu si často lidé, kterým oficiální medicína nepomůže, musejí nakonec stejně zaplatit sami. A nejvíc mi vadí, že naše zdravotnictví se vůbec nezabývá prevencí (očkování za takovou prevenci nepovažuji), která by byla určitě levnější než následné hasení požáru. Např. kdyby třeba hlíva byla na předpis jako preventivní prostředek na posílení imunity, určitě by naše zdravotnictví následně ušetřilo za drahou léčbu viróz a chřipek, často za mohutné účasti antibiotické medikace. Ovšem, zase by nevydělalo na vakcínách proti chřipce, kterou nám neustále vnucuje. A nejenom na nich.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni