loading

Recenze Good Nature Express Diet - máslové sušenky s čokoládovou polevou 28 g

Kód produktu: z7577

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S Express Diet jsem byl velice spokojen. Zhubl jsem cca 12 kg po měsíční dietě.

 • S produktem Express Diet jsem velice spokojen, dříve jsem měl zkušenost s podobnou dietou u jiného dodavatele, takže v porovnáním s předchozím dodavatelem velice kladně hodnotím chuť polévek a těch nápojů. S čím mám trochu problém - dávat si k snídani tu ovesnou kaši. :-( Ta mi tak nechutná, tu fakt jím s odporem. :-) Hmotnost se daří redukovat, ale zatím se mě neptejte o kolik, protože si vždycky vyzkouším, že jsem schopen rychlé redukce hmotnosti, a pak se zaseknu a jdu jíst normální stravu - no prostě je to v hlavě. :-)

 • Produkt Express diet mi opravdu pomohl. Za 5 dní jsem shodila 2 kg, které se mi ale už nevrátily, takže spokojenost. A co víc, Express diet mi nastartovala organismus a pravidelně chodím na stolici (dříve jsem s tím měla problémy). Teď pokračuji cvičením (ne drastickým, protože jsem měla výron kotníku) a zhubla jsem další 2 kg při cvičení cca 5 minut denně. Takže doporučuji.

 • S produktem Express Diet jsem byla spokojená. Upřednostňuji vlastní výběr produktů a s váhovým úbytkem jsem byla spokojená - 3kg za týden. Dieta opravdu bez pocitu hladu.

 • S Express Diet jsem byla spokojená, za 5 dní bylo dole 2,5 kg a zatím to trvá. Děkuji.

 • Účinek se dostavil, 5denní dieta funguje. Úbytek 1-2kg, pokud člověk ještě sportuje. S Express Diet jsem spokojená a určitě si ji zase objednám.

 • Jsem s výrobkem Express Diet naprosto spokojená. Již několikrát jsem si výrobek objednala a mohu říct, že na mě působí velmi dobře, kila jsou dole, ale ještě budu pokračovat.

 • S Express Diet jsem byla spokojená. Neměla jsem pocit hladu. Jen jsem si teda musela zvyknout na tu chuť. Ze začátku mi to moc nechutnalo, ale pak jsem si zvykla. Ale co musím teda hodně pochválit byly ty dezerty, to smoothie a i ten druhý dezert. Za těch 5 dní jsem zhubla 3 kila. Sice první 2 dny po skončení se mi to začalo vracet, každý den půl kila, ale když jsem první týden vynechala skoro veškeré sacharidy a přidávala je po malých částech, tak se mi váha zase vrátila. Teď už jím zase vše, ale raději cvičím a váhu mám stále stejnou.

 • 5denní proteinová dieta - myslím si, že je to dobrý produkt k nastolení nějakého pravidelného režimu stravování při snaze přijít o nějaké to kilo. Já jsem stravovací režim měla, ale možná ten opačný efekt, že jsem jedla málo a tak se mě kila držela, i když jsem se snažila, aby ne. Tímto produktem jsem potřebovala trochu rozhýbat metabolismus a díky dalšímu pokračujícímu režimu, který jsem dodržovala a stále dodržuji, se mi podařilo ubrat 6kg. Možná není na škodu si tento týden - 5denní dietu vložit během roku vícekrát, ale 2x za sebou v kuse bych to asi nezvládla, kvůli chuti - né že by to bylo vyloženě nechutné, ale tím, že se to prostě během těch 5 dní musí opakovat, tak to moc jíst či pít nejde. Ale hodnotím pozitivně.

 • S produkty jsem spokojená, opravdu fungují tak, jak mají. Za týden jsem zhubla 7 kilo.

 • Express Diet mi moc chutnala, za 5 dní 2 kg úbytek - doporučila bych. Cemio Kamzík mi pomáhá na klouby, hlavně zmírňuje bolesti kolen. Užívám ho už delší dobu i s manželem a opět jsem si objednala další balení.

 • Express Diet mi velmi vyhovuje. Zvolila jsem 5ti denní dle návodu. Za týden jsem zhubla 2,5 kg a nastartovala se k následnému zdravému stravování. Tuto dietu hodlám nyní ještě opakovat a po 5ti denní si druhou dávku rozložím na 3 týdny. Citila jsem se velmi dobře a neměla jsem pocit hladu.

 • Produkty Expres diet byly chuťově dobré, těšila jsem se na každé jídlo. Nejvíce jsem si pochutnala na polévkách. Po týdnu jsem však zpozorovala pouze splasknutí břicha a celkově lehčí pocit. Kila však dolu nešla. Jsem velmi překvapena, že máte zájem o zpětnou vazbu. S takovouto službou jsem se ještě nesetkala. Přeji vám mnoho úspěchů, spokojených zákazníků a pokud přijdete s něčím novým, budu ráda, pokud mě budete informovat.

 • Express Diet - instantní polévku jsem vyzkoušela a byla jsem, co se váhy týče, spokojená. Zhubla jsem 2,5 kg za 5 dnů ketonové diety Express Diet, pak jsem si dokoupila níže popsané produkty a za 2 dny jsem zhubla 1 kg. Moc mi tyto produkty nechutnaly, protože byly chuťově nevýrazné, ale daly se sníst a váhový efekt, který jsem od této diety očekávala, se mi podařil. Uvažuji, že budu dál pokračovat.

 • Express Diet je skvělá. Tři kila váhy dole. Klidně bych mohla pokračovat v tomto duchu dál, ale není to zas moc laciné.

 • Přípravky Expres Diet nastartovaly hubnutí, jsem spokojena. Kniha Domácí krabičková dieta je velký pomocník v pokračování diety.

 • Se zakoupeným výrobkem Express Diet jsem byla spokojena a zvažuji, že některé z nich znovu zakoupím. Co se týče chuti, tak nejlepší byly smoothie, jak jahodový, tak čokoládový, u polévek byla nejchutnější rajčatová a houbová, chřestová a sýrová byly nevýrazné. Co se týče výživnosti, tak jsem po žádném z produktů nepociťovala hlad, 4 jídla denně z proteinové diety byly dostačující. Každopádně musím přiznat, že bych při dlouhodobější dietě měla problém, že člověk má trochu zvláštní, nevýraznou chuť v ústech. Ale jako doplňková jídla, např. 2 denně, to bylo vyhovující.

 • S produktem Express Diet jsem moc spokojená. Je zatím jediný, který na mne působil. Nepotřebuji shodit moc, ale právě pro jeho účinnou formu jej využívám a dá se říci, že jsem si i oblíbila. Na polévky se sice musím psychicky připravit, ale pak i ty mi chutnají.

 • Produkt Express Diet – 5denní proteinová dieta mohu doporučit, ne snad proto, že by byla chuťově dobrá, to ani trochu, ale proto, že je opravdu účinná. Během těch 5 dnů jsem 3 kg shodila, což mne dále motivovalo a pokračuji v proteinové dietě, ale pomaleji – s jedním normálním jídlem denně. Express Diet se 5 dnů dá vydržet, polévky tedy nejsou opravdu dobré (taky jsem je jedla kávovou lžičkou a hodně dlouho), ale dieta mě naučila pravidelně jíst a v menším množství. Následně jsem si objednala další 5-denní dietu, ale tu jsem ke konci již musela doplňovat jedním normálním jídlem denně (samozřejmě v omezeném množství), protože se mi začala točit hlava a cítila jsem se unavená. Přisuzuji to tomu, že prakticky během 10 dnů jsem měla 5 kg dole a to je dost krátká doba na to, aby se s tím tělo srovnalo. V současné době mám po 2-měsíčním držení proteinové diety o 12 kg méně. V proteinové dietě ještě pokračuji a všem, kteří potřebují dát nějaká ta kila dolů, ji doporučuji, ne pro chuť, ale pro zaručený výsledek.

 • S Express Diet jsem naprosto spokojena, došlo k rychlému úbytku váhy 12 kg za 2 měsíce bez pocitu hladu a “chutí”. Dle mého názoru je dieta dobře vyvážena a rovněž snadná příprava jídel je výhodou.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 969 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni