loading

Recenze Finclub Fin Fosfosercaps 90 kapslí

Kód produktu: z43351

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Fin Fosfosercaps dávám mému 2,5letému synovi, který trpí opožděným psychomotorickým vývojem s poruchou autistického spektra, sedmý den a výsledky užasné!!! Je všímavější a používá oční kontakt. Vřele doporučuji!

  • S tabletami Fosfosercaps jsem měla nečekaně výborné zkušenosti. Doporučila mi je kamarádka, když jsem hledala nějaký podpůrný prostředek při učení na státnice. Před užíváním jsem byla velmi ve stresu a při užívání jsem zažívala až neskutečný klid a cítila jsem se velmi dobře. Přípravek jsem už doporučila svým známým.

  • Dobrý den, Fin Fosfosercaps užívá můj syn, který má diagnózu dětské mozkové obrny, užíváme ho už 3. rokem a jsme s ním velice spokojeni. V momentě, kdy ho vysadíme je vidět, že syn si nemůže na některé věci vzpomenout a zdá se mi i méně aktivní. Když užíváme Fosfosercaps nemáme žádný problém s mechanickou pamětí a s aktivním učením. Učivo, které se má naučit vyloženě z paměti, jako násobilka, vyjmenovaná slova, básnička atd. mu jdou velice dobře.

  • Fosfoser memory užívá syn s těžkou poruchou vývoje řeči a zdá se, že mu velice pomáhá. Je vnímavější, celkově šikovnější, snaží se více komunikovat.

  • Zakoupila jsem pro svého syna poze Fosfoser memory. Syn je po těžké havárii, má porušenou krátkodobou paměť. Doplněk stravy Fosfoser memory působí na jeho psychiku samozřejmě dobře. Paměť se také mírně lepší.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni