loading

Recenze Finclub Fin Karditabs 60 tbl.

Kód produktu: z415

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Dobrý den, s produkty Fin Karditabs, Obezin a Fin Avis jsem opravdu spokojená.

  • Dobrý den, tablety Fin Karditabs jsem zakoupila pro svoji maminku, která trpí srdeční arytmií. Maminka léky užívá měsíc a zatím se cítí dobře, arytmie se zatím neobjevila.

  • Dobrý den, nemohu odpovědět na kvalitu účinku všech výrobků - některé jsem rozdala do rodiny. Sama používám Fin Karditabs a RA-Vit, dále čistič na toaletu. S přípravkem Fin Karditabs jsem spokojena maximálně a co nejdříve si jej objednám, skoro podobně se mi osvědčil ravit, cítím se skoro o 100 procent lépe, uvolněná, atd, atd, nemám prostě ty potíže, které jsem měla. Co se týká čističe wc - to není nic moc, navíc velmi pronikavý odér, musí se větrat, není příjemná vůně - moc silný, ani tak docela dobře nečistí. Přípravky na vlasy stále používám, takže doufám, že pomohou.

  • Přípravek Fin Karditabs mi pomohl snížit vysoký krevní tlak. Při pravidelném užívání 1 tbl./den se můj KT stabilizoval a pohybuje se v normálních hodnotách. První výsledky se dostavily cca po týdnu užívání.

  • Koenzym Q10 + Fin Karditabs jsem si nasadila sama pro poruchy srdečního rytmo / střídavě supraventrikulární takchykadie s komorovými extrasystolami ověřené Holter. monitor., střídání s bradyarytmiemi .Vyš.ECHO jen nevýrazný ústřik na Mi chlopni.Při vysazení č. kávy + přidání koenzymu Q10+ Fin Karditabs jsem se postupně cítila lépe,déle jsem přidala pravidelné vycházky a sport. Nyní již při zátěž. testu se arytmie neprojevila.

  • Fin Karditabs užívám dlouhodobě na radu lékaře, již po krátké době se mi upravil krevní tlak /dříve vysoký/ a díky tomuto přípravku se nemusím dále léčit jiným způsobem.

  • Fin Karditabs slouží skvěle, snižuje mi potřebu Tenoreticu na polovinu.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni