loading

Recenze Celius Fit and Slim ultra

Kód produktu: z42029

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S přípravkem Fit and Slim ulta jsem nadmíru spokojen, poněvadž mi pomáhá jednak se zažíváním a taktéž se snižováním nadváhy.

 • Produkt Fit and Slim ultra mi pomohl. Jsem na dlouhodobé nemocenské a pomohl mi regulovat tělesnou váhu. Jako náhrada stravy, ráno, večer, mi pomohl snížit dávky jídla, po tom co jsem ho dobral. Už tolik nesnídám a ani nevečeřím, co dřív. S váhou jsem šel dolů 4 kg. Není to síce moc, ale když dodržím dále dávky jídla, tak určitě váha půjde dolů.

 • Produkt Fit and Slim ultra jsem užívala poprvé, když jsem chtěla snížit svoji váhu. Podařilo se mi zhubnout během 1,5 roku o 23 kilogramů. Produkt Fit and Slim ultra mi pomohl nepřímo a to tak, že jsem ho užívala jako 2 hlavní chody ráno a večer. Neměla jsem chutě na sladké a celkově mě zasytil. Upravila jsem také svou životosprávu, rozdělení pokrmů během dne i jejich množství a hlavně dost pohybu. Momentálně tento produkt užívám nárazově a to vždy, když cítím, že se mi zvýší chuť na sladké, nebo když přiberu na váze. Jsem spokojena.

 • Fit and Slim ultra koktejl jsem si objednala už podruhé, piju ho od ledna, řeším tím hlavně snídani, kterou si tím nahrazuji i z časových důvodů. Jinak mi velmi chutná vanilkový a zasytí mě do oběda, i nějaké to kilíčko jsem shodila, takže budu s tím pokračovat. Díky za dotaz, jsem překvapená, že se někdo vůbec zajímá o názor spotřebitelů.

 • Se všemi výrobky, které u vás objednávám již delší dobu, jsme velice spokojeni. Limitovanou edici Fit and Slim ultra jsem vyzkoušela poprvé a můžu jen chválit. Samozřejmě, že je třeba řídit se návodem, trochu sportu, dopoledne ovoce, večer zelenina. Za měsíc a půl, při spotřebování poloviční dávky, tedy jedné krabice, 6 kg dolů a žádný jojo efekt při pomalém nastartování obvyklé stravy.

 • Se zakoupeným produktem Fit and Slim ultra jsem byla spokojená, nahrazovala jsem jím jedno jídlo - obvykle večeři a úplně mi to stačilo. Rozhodně si tento výrobek zakoupím znovu a mohu jej doporučit.

 • Pro sebe jsem si objednávala jenom Kombuchu a jsem s ní moc spokojená. Pro švagrovou byla Linie Syrovátka a Fit and Slim ultra vanilka a byla taky moc spokojená. Příchutě byly vynikající.

 • Výrobek Fit and Slim jahoda je chuťově dobrý, ale že by se po něm nějak výrazně hublo, no to ne. Je jasné, že se musí přizpůsobit další potraviny, když chce něco shodit. Ale já jsem s ním spokojená.

 • S Fit and Slim ultra jsem velice spokojena a objednala jsem si ho znova. Působí úžasně na nehty, vlasy i pleť a celkově velmi dobře prospívá organismu. Cítím se fyzicky velice dobře a pomáhá i při redukci váhy a to jím nahrazuji jedno a zcela vyjímečně, když nemám čas, tak dvě jídla denně.

 • Koktejl Fit and Slim je opravdu dobrý, a i když jsem nevěřila, tak zasytí. Konečně mi díky němu splasklo břicho a já konečně začínám hubnout.

 • Fit and Slim ultra jsem vyzkoušela již před 12 lety. Tehdy jsem schodila 18 kg za rok, ze začátku to šlo samozřejmě rychleji. Zvykla jsem si na pravidelné dávky jídla v kombinaci s koktejlem. Váhu jsem si pak udržovala i bez koktejlů. Nyní ho užívám stejným způsobem a zatím mám 2,5 kg dole za 20 dní. Vyhovuje mi, že když nemám čas se najíst, jen se napiju a hlad nemám.

 • Nápoj Fit and Slim ultra je chutný, zasytí, má dobrou cenu, výběr příchutí. Mám s ním dobré zkušenosti z dřívější doby.

 • Fit and Slim zasytí. Chtěla jsem nízkokalorickou náhradu stravy, užívání jednoduché, ale chutově jsou i lepší. Lákala mě cena.

 • Produkt Fit and Slim ultra znám více než deset let, Z lékáren se vytratil, a tak jsem byla ráda, že jsem ho objevila na internetu. Nedržím žádnou dietu jen jím pravidelně 5x denně. Když nemám možnost dostat kvalitní jídlo, tak ho nahradím tímto výrobkem, kterému věřím a dělá mi dobře.

 • S oběma produkty - Fit and Slim ultra čokoláda a Obezin jsem velmi spokojena, jejich účinek byl velmi dobrý. Výsledek v podobě snížení váhy se dostavil poměrně brzy, bez jindy při dietě obvyklé nervozity a bez pocitu hladu. Oba produkty mohu jen doporučit.

 • Fit and Slim je rychlá, docela chutná náhrada jídla při nedostatku času se najíst. Vybrala jsem si tento produkt proto, že nemívám během dne hlad, často ani čas se najíst. Odpoledne, nebo k večeru mám pak vlčí hlad. 1-2 porce koktejlu v průběhu dne mi pomáhá tomu zabránit. Lidem s podobným problémem bych ho doporučila.

 • Fit and Slim ultra je chutný a jeho příprava ke konzumaci jednoduchá. Rozhodla jsem se pro něj na doporučení známé. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti, produkt je chutný, dobře se užívá. Rozhodně bych jej s klidným svědomím doporučila ostatním.

 • Produkt Fit and Slim ultra mně vyhovuje. Přípravek mohu porovnat s výrobkem firmy LR Figu activ. Chuťově se o moc neliší, jen o hodně v ceně!

 • Produkty Fit and Slim ultra banán a Fit and Slim ultra čokoláda doporučuji.

 • Důvod nákupu je snížení váhy. Fit and Slim ideálně a plnohodnotně nahradí jídlo. Rychlá příprava, příjemná chuť. Doporučuji vyzkoušet.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 45 099 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni