loading

Recenze Sepea Food Detective™ - samodiagnostický test potravinové intolerance 1 sada

Kód produktu: z3289

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • S produktem Food Detective jsem spokojen, zjistil mi mírnou intoleranci na mléčné výrobky a vejce, což koresponduje s realitou.

  • S produktem Food Detective jsem velice spokojený. Návod na provedení všech kroků byl jasný, výsledky byly přesné (porovnáno s výsledky z krve od lékaře) a balení navíc obsahovalo i příručku, co s výsledky a dietou dále dělat.

  • Diagnostický test splnil účel, pro nějž jsme jej zakoupili. Postupovali jsme dle návodu uvedeného v balení a výsledek jsme obdrželi. Test je snadno proveditelný, jednoduchý a výsledek dobře čitelný.

  • Produkt Food Detective jsem si koupila, protože jsem měla už delší dobu zažívací potíže. Nejdřív mě odrazovala cena, ale nakonec jsem do toho šla. A jsem ráda. U tohoto produktu jsem měla jediný problém - braní krve. I když jem si prsty rozpíchla, dosatatek krve se mi nabrat nepodařilo. Musela jsem tedy požádat kamarádku, zdravotní sestru, aby mi krev vzala klasicky. Zbytek testu jsem udělala podle návodu a dle kontrolních políček jsem ho udělala správně. Vyšla mi intolerance na mléko, vajíčka a kukuřici. Všechny 3 potraviny jsem tedy ze svého jídelníčku vyřadila. Dietu držím už téměř 2 měsíce a cítím se dobře. Už mi nebývá špatně, ani nemám zažívací či střevní problémy. Produkt Food detective bych doporučila

  • S Food Detective™ testem jsem byla naprosto spokojená, protože mi pomohl odhalit potraviny, které mi vadí a díky eliminaci ve stravě už se cítím lépe.

  • Už téměř 2 roky mám určité zdravotní problémy, se kterými jsem se svěřila ošetřující lékařce. Ta bez dalšího vyšetření doporučila, abych vyřadila ze stravy lepek. Bezlepkovou dietu jsem poctivě dodržovala, ale problémy zůstávaly dál. Škoda, že mi nedoporučila Váš test Food Detective™ intolerance potravin, mohla jsem si ušetřit spoustu hodně nepříjemných chvil. O existenci testu jsem se dozvěděla náhodně od jedné známé a ze zoufalství jsem si ho zakoupila. Ani na okamžik nelituji, protože test ukázal intoleranci na kravské mléko a produkty z něj a také na vejce. Takže naprosto zbytečně jsem držela bezlepkovou dietu. Teď se snažím vyvarovat konzumaci vajec a mléčných výrobků a cítím se mnohem lépe. Test je jednoduchý, zvládne si ho udělat každý, protože návod je opravdu podrobný. Testuje se 46 potravin těch nejzákladnějších. Určitě by mi moc pomohlo, kdyby existoval test ještě obsáhlejší na více druhů potravin. Paní doktorka mi říkala, že jejímu příbuznému v Německu testovali intoleranci na 200 potravin. Např. nyní mám podezření, že nesnáším banány, ale ty v testu nejsou. Ale jsem fakt šťastná alespoň za ty základní potraviny, ostatní už si člověk dokáže vypozorovat sám.

  • S Food Detective testem jsem byla spokojená. Vše srozumitelně popsáno, samotný test je nenáročný na provedení. Z testu mi vyšla intolerance na vejce.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni