loading

Recenze Ostatní Food Detective™ - samodiagnostický test potravinové intolerance 1 sada

Kód produktu: z3289

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S testem Food Detective jsem byla spokojená a v podstatě mi potvrdil to, co jsem si už myslela - středně těžká intolerance kravského mléka, lehčí intolerance kvasnic a zanedbatelně i měkkýši. Po testu jsem ještě zašla za obvodním lékařem a poprosila ho o rozbor krve (právě na to mléko) - no nevím, prý se nic nenašlo, ale od té doby, co se mléku ve větší míře snažím vyhýbat, mi je opravdu lépe. Sýry, zakysané produkty atd. mi nevadí, ani troška v kávě, ale pokud si dám např. kakao nebo jen tak sklenici mléka, vím, že do půl hodiny mi nebude dobře.
  Jinak provést test nebylo vůbec těžké, naopak to byla zábava. Instrukce jsou jasné a dostatečně podrobné. Přišlo mi to jako malá laboratoř :-) Všechny součástky byly pečlivě zabalené, všeho byl dostatek a líbilo se mi, že mysleli i na takovou drobnost jako je náplast.

 • Dobrý den, s testem jsem byla spokojená, bylo to opravu jednoduché. Měla jsem trochu obavy, ale opravdu se dá zvládnout.

 • Dobrý den, s produktem Foot detective jsem byla velmi spokojena. Snadná manipulace a hodně mi pomohl při obtížích. Doporučila jsem ho i známým, které trápí podobné obtíže jako mně.

 • S Food Detective testem jsem byla spokojena. Jak psali ostatní uživatelé - nejhorší je odběr krve - asistoval manžel (jelikož se mi při soustředění často potí ruce, sama bych to nezvládla); podařilo se na druhý pokus (je skvělé, že test obsahuje 2 sady na nabírání krve). Pak už to bylo celkem jednoduché, i když docela zdlouhavé (celý test zabere přes půl hodiny). Trochu jsem se obávala funkčnosti (objednávala jsem v zimě, kdy byly mínusové teploty), ale díky kontrolnímu bodu jsem byla klidná, že test proběhl v pořádku. Někdy jsem měla lehké zažívací potíže, cítila se unavená nebo trpěla bolestmi hlavy. Chtěla jsem mít jistotu, že důvodem nejsou nesprávné potraviny. Potvrdila se mi velmi lehká intolerance lepku, pšenice a vajec (což jsem trochu předpokládala) a kešu ořechů (které miluji a o čemž jsem netušila). Jsem teď mnohem klidnější, že ostatní potraviny mi nevadí. Doporučuji tento test všem.

 • Dobrý den, s Food Detective testem jsem byla spokojena. Provedení testu je dle návodu celkem jednoduché. Jediný zádrhel byl (a jak jsem se dočetla v jiných referencích, nebyla jsem jediná) s odebíráním vzorku krve do pipety. Jinak rychlost doručení testu byla skvělá. Děkuji.

 • S produktem Food Detective™ - samodiagnostický test potravinové intolerance jsem byla zcela spokojena. Jeho použití bylo snadné a rychlé. Výsledky byly jasně zřetelné a odpovídaly skutečnosti. Vaši stránku i test jsem doporučila svým přátelům.

 • Food Detective test je super věc. Postupně odbourávám potraviny, které mi zareagovaly. Cítím se mnohem lépe. Jinak je test velmi jednoduchý a zábavný. Doporučila jsem ho již mnoha lidem, kterým vyšlo úplně něco jiného. Takže si myslím, že je test dobrá věc a navíc velmi dostupná.

 • Food Detective test jsem si objednala, protože mi pořád bylo po něčem těžko a nevěděla jsem vlastně po čem. Požádala jsem zdravotní sestru, aby mi s tím pomohla, nezdálo se mi to až úplně jednoduché, ale nakonec bylo. Zjistila jsem, že nejsem na nic alergická, což mě překvapilo. Jen asi 6 věcí se malinko zabarvilo, tak se snažím je vynechat nebo omezit a zdá se, že to zabírá. Sice mi ještě bývá někdy těžko, ale rozhodně je to lepší, tak uvidím časem.

 • S Food Detective testem jsme byli velice spokojeni. Vše fungovalo tak, jak bylo napsáno. I odběr krve proběhl bez problémů. Doporučuji.

 • V diagnostickém testu mi vyšla alergie na lepek a mléko. Dle labortorních testů a histologie mi byla diagnostikována lehká forma celiakie. Test hodnotím kladně, neboť mě navedl na správnou stopu ke zjištění příčiny mých nespecifických obtíží.

 • S výrobkem Food Detective jsem byla velice spokojená. Jen nabrání krve do pipetky bylo hodně náročné jelikož do pipetky nešla nabrat krev. Chyběla tam dirka na vzduch, aby krev dovnitř mohla natéct. Takže jsem to musela několikrát opakovat, než jsem zjistila, že otvor chybí. Jinak s výsledky jsem byla spokojená, test mi ukázal, co mé tělo zatěžuje.

 • Provedení Food Detective testu je velice snadné, zvládne každý. Nezdá se mi, že by odebrání krve bylo tak složité, jako popisují někteří uživatelé. Interpretace výsledků je s brožurkou velmi snadná, jasně se zobrazily potraviny, které mi vadí. Velice mi to pomohlo a po vyřazení těchto potravin se cítím mnohem lépe, takže si myslím, že výsledky jsou relevantní. Za mě tedy hodnotím produkt kladně, je sice více finančně náročný, ale když má člověk opravdu problém, tak peníze nehrají roli. Dost mi pomohl.

 • S produktem Food Detective jsem byla spokojena. Jen nabírání krve do kapiláry by mohlo být jednodušší.

 • Food Detective test mi moc pomohl a dobře se s ním pracovalo (jednoduchý a rychlý).

 • S produktem Food Detective jsem spokojená, je potřeba si důkladně pročíst návod a pečlivě sledovat postup. Provedení testu je v podstatě zábavné a napínavé, jen je třeba si na to najít potřebný čas a klid.

 • S testem Food Detective jsem byla velmi spokojená, návod srozumitelný, zjistil mi intoleranci na dvě uvedené potraviny. Jediným mínusem je vyšší cena.

 • U produktu Food Detective mě překvapovala hlavně cena - když jsem pak viděl platovou destičku a pár lahviček, říkal jsem si, že to musí být dost nadstřelené. Příprava testu byla celkem zábava. Probíhalo to naprosto v pořádku, nikde nebyl problém - vše podle jasného návodu, který byl v CZ a SK. Výsledky mně potvrdily mé domněnky a zároveň přidaly další potraviny, na které bych si měl dávat pozor. V podstatě okamžitě jsem začal svůj jídelníček upravovat k výsledkům. Po změně stravy se cítím celkově lépe. Nevím, zda je to přímo tím, že nejím nevhodné potraviny nebo tím, že jím celkem zdravěji. Zároveň si myslím, že pouze vyřazení intolerantních potravin není samospásné a je třeba celkově dodržovat správný životní styl a sám si vypozorovat, co tělu prospívá a co mu škodí.

 • Váš Food Detective test shledávám velmi nápomocný a přesný. Zabývám se nutričním poradenstvím pro osoby s PAS. Klienti mají problémy se zažíváním a trpí potravinovými alergiemi.

 • Potravinový test Food Detective splnil moje očekávání a jsem velmi spokojena. Při jeho použití mi hodně pomohlo kromě návodu v balení také názorné video na stránkách o produktu. Určitě ho mohu všem doporučit. Jsem velmi ráda, že něco takového je k dostání, mohu tak léčení svých potíží posunout správným směrem.

 • S výrobkem Food Detective testem jsem velmi spokojena. Testy byly shodné i s vyšetřením od lékaře.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 41 418 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni