loading

Recenze Orling Geladrink Artrodiet nápoj 420 g

Kód produktu: z1294

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Geladrink Artrodiet je výborný při tělesné zátěži, ulevuje od bolesti a pomohl mi při rekonvalescenci po úrazu kolena. Doporučuji. Super Česnek užívám dlouhodobě, protože špatně snáším česnek v přírodní formě. Vzhledem k tomu, že poslední krevní testy jsem měla v pořádku a nebývám nemocná, usuzuji, že preparát funguje. Bio Konopné semínko užívám s malými přestávkami stále. Dobře funguje na správnou a pravidelnou funkci střev. Doporučuji všem, kteří mají se střevy problémy. Nutno však brát dlouhodobě.

 • Geladrink Artrodiet nápoj jsem objednávala pro manžela. Je spokojen a říká, že u kloubů došlo ke zlepšení pocitů.

 • Geladrink Forte užívám již léta a jsem s ním moc spokojená, bolívala mě kolena a zatím nemám problém po užívání Geladrinku. Vynikající krémy Bio kokosová péče jsou příjemné a krásně voní.

 • Geladrink artrodiet pomohl nejen mně, ale i mojí sestřenici od bolestí kloubů, ale i její dceři. Působí už dobře po několika dnech. Asi třetí den už nás klouby přestaly bolet. Znám Geladrink už mnoho let, užívala jsem snad všechny druhy tohoto výtečného produktu a všechny mi vždy dobře pomohly. Ale tento artrodiet je jednička v léčení pohybového aparátu a to hlavně kloubů. Umí léčit i homocystein, což je také dobrá zpráva. Obsahuje hodně vitamínů a stopových prvků kromě látek léčících klouby. A ke všemu je ještě chutný. Umím kvantové unášení a léčení na dálku i jinými způsoby, ale přece jen to tělo naše je hmotné a potřebuje doplňovat vitamíny a stopové prvky a jiné věci, které mu slouží ke správným funkcím. Nedávno jsem jej objednávala pro kamarádku z Prahy a té taky pomohl. Nyní jsem jej objednala pro kamarádku a jejího syna do Českých Budějovic. Věřím, že budou také spokojení a že se jim uleví od bolesti velkých kloubů na nohou. Jako léčitelka ho mohu vřele doporučit a těm lékařům, co jej vymysleli, patří velký dík. Myslím, že mezi těmi ostatními výrobky na klouby, co prodávají skoro všude v lékárnách, je Geladrink jednička a mohu ho vřele doporučit.

 • Geladrink jsem nekupovala pro sebe. Ale paní, pro kterou jsem ho kupovala, tvrdí, že jí pomáhá a užívá ho již delší dobu (tedy s předepsanými pauzami).

 • Po přibližně deseti dnech užívání Geladrik Fast jsem cítil hlavně v noci kyčelní a ramenní klouby (spím na boku). Teď je vše bez příznaků. Pravé koleno, pro které jsem se rozhodl kúru opětovně zakoupit, je bez bolestí.

 • Nápoje Geladrink Artrodiet si kupuji již dlouho (10-15 let). Věřím, že díky nim mám ve svých 70 letech artrózu pouze 1.-2. stupně, přestože každý rok ujdu asi 2 000 km.

 • Manžel je s Geladrinkem velmi spokojený, bolest kloubů ustupuje až do vymizení. Po užívání Mladého ječmene jsem se cítila také dobře a ještě šla váha o něco dolů.

 • S produkty Geladrink Forte nápoj, Koenzym Q10 plus vitamín E a Geladrink Artrodiet nápoj jsem spokojen. Jelikož jsem v důchodovém věku, pravidelně užívám Geladrinky s dvouměsíční přestávkou. Koenzym Q10 plus vitamín E 30 mi byl doporučen zubní lékařkou. Doporučuji ostatním uživatelům.

 • Jsem přesvědčen, že Geladrink Artrodiet opravdu pomáhá při bolestech kloubů.

 • Dobrý den, přípravky Geladrink Forte nebo Geladrink Artrodiet užívám již řadu let. Mám léta problémy s kolenem (čéška), díky těmto přípravkům se ve svých 57 letech udržuji v kondici, abych mohla i nadále jezdit na kole, lyžovat atd. Pokud na měsíc či dva vynechám, hned mě začně koleno znovu bolet.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni