loading

Recenze Orling Geladrink Forte nápoj 196 g

Kód produktu: z44472

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S přípravkem Geladrink Forte nápoj jsem naprosto spokojená. Koleno mě přestalo bolet, ale ještě 2x si ho do roka koupím. Děkuji za tento výrobek.

 • S Geladrink Forte nápojem jsem naprosto spokojená. Po třech týdnech užívání bolest kolen postižených artrózou zmizela. Užívala jsem pět měsíců v kuse, pak jsem vysadila a jsem zatím stále bez obtíží. Jiné přípravky nezabíraly. Jenom chválím, super.

 • Neznám lepší prevenci na kloubní potíže než Geladrink. Užívám jej několik let, hlavně v zimě. Než jsem přišla na tento potravinový doplněk, tak jsem měla velké bolesti a nyní mohu bezbolestně chodit i pracovat na zahradě, nosit těžké bedny s ovocem atd. Jsem v důchodu a je mi 79 let. Kdo v tomto věku obdělává pozemek skoro 1600 m²?

 • PM Estromenox mi celkem vydatně pomáhá překonat potíže s menopauzou. Geladrink Forte nápoj považuji za jeden z nejlepších produktů pro výživu šlach a kloubů. Úžasné je pro mě to, že to nejsou žádné pilulky, takže mi to nijak nezatěžuje žaludek. Užívám ho s přestávkami již delší dobu, vždycky - když mě začnou bolet klouby, tak zahájím ozdravnou tříměsíční kúru (funguje to).

 • Geladrink Forte nápoj považuji za jeden z nejlepších produktů pro výživu šlach a kloubů. Úžasné je pro mě to, že to nejsou žádné pilulky, takže mi to nijak nezatěžuje žaludek. Užívám jej s přestávkami již delší dobu. Vžd když mě začnou bolet klouby, tak zahájím ozdravnou tříměsíční kůru (funguje to).

 • Geladrink Forte pomáhá. Je nutné mít na zřeteli, že je to potravinový doplněk, nikoliv léčivý přípravek, ale Geladrink napomáhá k celkové rekonvalescenci zejména při zátěžovém pohybu, kdy dochází k eliminaci nadměrného zatěžování kloubů, a to buď při těžké manuální práci anebo při sportu. I já pociťuji podporu "svých kamarádů" kloubů. Geladrink se musí užívat pravidelně, jinak to nemá smysl. Alespoň 2 měsíce každý den 1 dávku.

 • Geladrink Forte užívám již léta a jsem s ním moc spokojená, bolívala mě kolena a zatím nemám problém po užívání Geladrinku. Vynikající krémy Bio kokosová péče jsou příjemné a krásně voní.

 • Geladrink Forte neužívám poprvé. Je to kúra pro klouby na 1 měsíc. Působí spolehlivě a svými účinky zajistí, že mě hlavně nebolí kolena. Doporučuji minimálně jedno balení ročně. Jsem s ním velmi spokojena.

 • Geladrink Forte nápoj si kupuji již 5 let vždy začátkem roku, když mě začne pobolívat v kyčelním kloubu. Využívám celou dávku a měla jsem celý rok pokoj. Nyní se mi ale přidala bolest v koleni a tak začínám užívat druhou dávku (je mi 83 let). Jsem spokojená a jsem přesvědčena, že tyto nápoje mi pomůžou od bolestí.

 • Přípravek Donna Hair Forte jsem kupovala pro dceru jako vánoční dárek (produkt užívá již po několikáté, prý potom rostou rychleji vlasy a mají lepší kvalitu, nehty a pleť jsou potom prý také lepší). Geladrink Forte nápoj je fantastický produkt, užívám jej s přestávkami již několik let a nedám na něj dopustit - působí blahodárně na mé "staré" klouby, vždy se při jeho užívání cítím výborně (dokonce mě přestala bolet i záda) mám lepší pleť a kvalitnější vlasy i nehty.

 • Geladrink jsem nekupovala pro sebe. Ale paní, pro kterou jsem ho kupovala, tvrdí, že jí pomáhá a užívá ho již delší dobu (tedy s předepsanými pauzami).

 • Po přibližně deseti dnech užívání Geladrik Fast jsem cítil hlavně v noci kyčelní a ramenní klouby (spím na boku). Teď je vše bez příznaků. Pravé koleno, pro které jsem se rozhodl kúru opětovně zakoupit, je bez bolestí.

 • S nápojem Geladrink Forte jsme spokojeni.

 • Dvakrát do roka Geladrink Forte nápoj užívám a jsem velmi spokojen. Bolesti zad ustanou a pohyblivost se zlepší, je mi 64 let.

 • S produkty Geladrink Forte nápoj, Koenzym Q10 plus vitamín E a Geladrink Artrodiet nápoj jsem spokojen. Jelikož jsem v důchodovém věku, pravidelně užívám Geladrinky s dvouměsíční přestávkou. Koenzym Q10 plus vitamín E 30 mi byl doporučen zubní lékařkou. Doporučuji ostatním uživatelům.

 • Preparát Geladrink Forte používám již 7 let, na doporučení ortopeda. Pravděpodobně díky jeho používání jsem mohl posunout operaci totální endoprotézy (kyčelního kloubu) o nejméně 5 let a pokud bych jej používal dříve, pravděpodobně ještě více. Dle doporučení lékaře i dle mé zkušenosti je nutné preparát používat trvale (ne jen nárazově). Vzhledem k ceně preparátu jde o poměrně nákladnou záležitost, protože je potřeba 12 balení na rok. Pojišťovna na něj nepřispívá. Bohužel, výrobce a distributor se přidali k těm, kteří snížení poptávky řeší zvýšením ceny. Za dobu mého používání se cena preparátu zvýšila nejméně o 25% - a moje příjmy se vzhledem k mému věku silně snížily.

 • S výrobkem Geladrink Forte nápoj jsme spokojeni. Užíváme ho 2x do roka a poměrem k věku nemáme problémy s klouby.

 • Dobrý den, průběžně jsem vyzkoušela několik různých preparátů na klouby, vždy se ale vracím ke Geladrinku Forte nápoji (velké tablety se mi špatně polykají). Děkuji.

 • Produkt Geladrink Forte nápoj jsem objednala pro maminku 73 let. Bolest kloubů, kolena... Dobrala poctivě. Bohužel má pryč chrupavku v koleně, tak 100% náprava není, ale úleva je.

 • Dobrý den, přípravky Geladrink Forte nebo Geladrink Artrodiet užívám již řadu let. Mám léta problémy s kolenem (čéška), díky těmto přípravkům se ve svých 57 letech udržuji v kondici, abych mohla i nadále jezdit na kole, lyžovat atd. Pokud na měsíc či dva vynechám, hned mě začně koleno znovu bolet.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni