loading

Recenze Olimpex Ginkgo Biloba 150 tbl. + 100 tbl. ZDARMA

Kód produktu: z898

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Ginkgo Bilobu užívá manžel. Kupujeme si ji od vás již několik let. Pomáhá mu snižovat pískání a hučení v uších. Je moc spokojený.

 • Přípravek Ginkgo Biloba byl pro moji přítelkyni na zlepšení koncentrace při studiu a velice jí pomohl. Díky tomuto produktu prošla ročník :) a má v plánu si koupit další balení.

 • S Ginkgo Biloba mám dobré zkušenosti. Užívám na zlepšení prokrvení končetin, trpím na studené ruce a nohy, s Ginkgo biloba se obtíže významně zmírní. Macu užívám již delší dobu pro její povzbuzující účinky na organizmus. Cítím rozdíl v období, kdy Macu neužívám a naopak, tudíž mohu doporučit, pokud se cítí člověk unavený a bez energie.

 • S přípravkem Ginkgo Biloba jsem velmi spokojená! Zdá se mi, že lépe vnímám při četbě knih!

 • V mládí jsem aktivně hrával basketbal, běhal dlouhé tratě a kouřil tvrdé sparty. Ty mne neopustily ani ve zralém věku a po šedesátce doběhly zhruba po čtvrt hodině rychlejší chůze v podobě ischemie DK zakousnuté do pravého lýtka. Naštěstí jen v podobě periferních cév. Ginkgo Bilobu užívám zhruba rok, do jaké míry průchodnost cévního řečiště ovlivňuje nedokážu posoudit. Objektivně však přiznávám, že při tempu chůze lázeňského šviháka jsem dnes schopen ujít 10 - 20 km bez jakéhokoliv omezení (a na konci cesty si se zarděním jednu zapálit).

 • Audiron mě zbavil letitého malého zánětu v uchu. Vím, že ho hojně používají maminky pro své děti a já ho mohu jen doporučit. Škoda, že nebyl v době, kdy bolelo ouško mé dítě. Je to právě 30 let, co píchali ucho mému tříměsíčnímu dítěti. Vzpomínám si, jak ho sestřičky litovaly, že je ještě tak maličký a už se mu dělají takové zákroky. Ginkgo Bilobu používáme s manželem. Působí okamžitě a příjemně. Nejvýraznější je odstranění pocitu studených nohou. Konopná mast FORTE je báječná na ošetření kožních problémů. Používám i na obličej, hojení je mnohem rychlejší.

 • Dlouhá léta jsem užíval Tanakan roztok (1 ml 2× denně), po tzv. motolici. Teď, co užívám Ginkgo Biloba, se cítím mnohem lépe. Musel jsem nosit ponožky i v létě, protože jsem měl stále studené nohy, zvláště palce. Tento pocit zcela zmizel, takže prokrvení je mnohem lepší. Kdo tento pocit zná, tomu Ginkgo doporučuji.

 • S produktem Ginkgo 2500 mg jsem zatím spokojen. Jelikož jako diabetik s aplikací Actrapidu při dávkách 10-12-10 jednotek jsem ještě navíc trpěl nočními křečemi přímo chodidel, které mě doslova probouzely a nedaly spát. Jak se zdá Ginkgo 2500 mi od těchto nepříjemných momentů dosti pomohlo. Co se týká druhého produktu Ginkgo Biloba používanou dalším rodiným příslušníkem ve věku 67 let, se zdá být celkově zlepšená soustředěnost při různých aktivitách běžného dne.

 • Jsem s produktem Ginkgo Biloba velice spokojený. Myslím, že má dobré výsledky na můj organizmus, ať psychicky, tak i léčebně. V každém případě budu uvažovat opět o zakoupení tohoto produktu.

 • Produkt Ginkgo biloba jsem objednávala pro manžela. Užívá ho již přes dva roky a je s ním naprosto spokojený. Pomáhá mu při zvládání šelestu či "zvonění" v uších. Stav se mu podstatně zlepšil.

 • Jsem s produktem Ginkgo Biloba velmi spokojená. Zkoušela jsem i jiné výrobky se stejnou složkou, ale vrátila jsem se opět k tomuto výrobku. Po 3 týdnech jsem pocítila zlepšení schopnosti rychleji si vybavovat slova. Jsem po slabe mrtvici.

 • Ne všechny léky, které jsem u vás doposud zakoupila byly určeny pro mě. Avšak jak moje maminka, tak i já jsme byly spokojeny. GINKGOSAN i GINKGO BILOBA mají opravdu účinky, které jsme očekávaly.

 • GINKGO BILOBA - Pripravek jsem si koupil, nebot mam neustale ledove koncetiny, krom toho jsem dost roztrzity a zapomnetlivy a vubec mam pocit ze ve mne krev prilis netece. Po uzivani pripravku (momentalne jiz uzivam asi 10 baleni) je to mirne lepsi, citim se celkove lepe (neni mi tak chladno, lepe usinam, snad jsem i klidnejsi). Uzivam 3 x kapsle dene a rozhodne v tom minim pokracovat.

 • Dobrý den, na váš dotaz jak na mě působí Ginko Biloba vám odpovím, že mě míň bolí hlava.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni