loading

Recenze Walmark GinkoPrim Max 90 tbl. + 30 tbl. ZDARMA + hřejivé pantofle ZDARMA

Kód produktu: z2717

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • GinkoPrim Max musím pochválit. Je znát jeho účinek na moje prokrvování nohou, a zdá se mně, že mám větší elán. A pantofle jsou také prima - hřejí.

 • S produktem GinkoPrim Max jsem velmi spokojená.

 • GinkoPrim Max - zlepšení prokrvení končetin, ovlivnění mozkových činností zatím ne příliš prokazatelné. Diviznová směs - až na chuť účinná, působí tak, jak je uváděno na Vašich stránkách.

 • S GinkoPrim Max jsem spokojená.

 • Vážení, s výrobkem GinkoPrim Max jsem spokojen, plně je využívám a jsem s nimi spokojen. Ještě jednou děkuji za promtní vyřízení mé objednávky.

 • Dobrý den, přípravek GinkoPrim Max jsem zakoupila pro mého otce. GinkoPrim už užívá delší dobu a je s ním spokojen. Otci bude v prosinci 96 let a je duševně, vzhledem k svému věku, v dobré kondici. Snad je to i zásluhou užívaného přípravku.

 • Dobrý den, GinkoPrim Max užívám dlouhodoběji a pomáhá mi zlepšit pamět a soustředit se v práci, neboť mám 3 roky do důchodu, ale v práci potřebuji být stále aktivní. Geladrink Forte nápoj 420 g  užívám již několik let, pomáhá mi při bolestech kloubů, abych mohla i nadále jezdit na kole či lyžovat. V poslední době jsem také zakoupila LKVB6 a již jsem něco shodila. Nevím, jak je to možné, ale méně jím a také se omezily chutě na sladké! Určitě objednám znovu. Děkuji za Vaše doporučení. Již řadu let Vaše přípravky používám a  jsem maximálně spokojená. Všechny
  moc zdravím.

 • Dobrý den, určitě přípravek GinkoPrim Max zapůsobil. V mém případě mám nožky v teple, ale zároveň užívám i CoenzymQ10. Též mi paní zubařka pochválila dásně, oproti minulé návštěvě před půl rokem, prý velké zlepšení. S pamětí nepozororuji žádně větší změny, snad jen nezapomínám ty taháčky pamatováčky, které si píšu. Je mi 44 let a důchod mocipáni stále posouvají, určitě budu vaše produkty potřebovat stále častěji. S pozdravem a přeji též krásný den a spoustu spokojených zákazníků.

 • 3. březen 2013

  Celkové hodnocení: 70%

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni