loading

Recenze Starlife GOTU KOLA STAR 60 kapslí

Kód produktu: z5197

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Preparát Gotu Kola užívá manželka pro potíže se žílami. Velmi si jej chválí a říká, že je účinější než dříve užívané běžné léky na varixy a nemá vedlejší účinky.

  • Dobrý den, mohu říci, že jsem s produktem Gotu Kola spokojena. Nedávno jsem se vrátila z dovolené, kde jsem provozovala pěší turistiku a moje potíže s kolenem se vůbec neozvaly. Sama jsem byla překvapená.

  • Dobrý den, s přípravkem Gotu Kola jsem velmi spokojená. Jsem ročník 1963, v rodině máme aterosklerózu cév, CMP, poruchu metabolizmu tuků. S přibývajícími roky jsem začala pozorovat zhoršení paměťových schopností, větší unavenost, nesoustředěnost, s nástupem menopauzy další obtíže. "Samá pozitiva". V zaměstnání zvýšené nároky na osvojování nových technologií, další postgraduální vzdělávání, každodenní práce s lidmi. Ptala jsem se sama sebe, kde na to vše brát energii, jak to vše ve svém věku zvládnu, být stále ok? Kolem tolik mladších, dravějších, kritičtějších kolegyň. Hledala jsem na internetu pomocný přípravek, až jsem našla Gotu Kola. Nejlepší zkušenost je ta vlastní. Mohu říci, že se mi téměř hned "rozsvítilo", přitom jsem klidnější, lépe zvládám stres, lépe si vybavuji a pamatuji informace a účinek trvá dlouhodobě. Doufám, že přípravek mohu brát dlouhodobě. Vedlejší účinky jsem nepozorovala žádné. Naše babička 70 let, měla opakované stavy nedokrvenosti mozkové, přesto, že je vyšetřená klasickými lékaři, bere trvale všemožné léky na vysoký TK, na lepší prokrvení periferních cév, stále to nebylo ono, hlavně psychicky a paměťově. Tak jsem jí naordinovala také Gotu Kolu. A stejný účinek jako u mě. Je vyrovnanější, ne tolik unavená, lépe snáší stres, rychleji si vybavuje. Jednoduše působíme obě mladistvěji. A cítíme se tak, to je hlavní. Takže u mě dobré!!!

  • Přeju hezký den, jak už víte přípravek GOTU KOLA mám a užívám ho a myslím si, že je dobrý. Já jsem byl na operaci s křečovýma žilama a to už je tak 10let nejmíň a noha mě pořád bolela. V poslední době než jsem si koupil GOTU KOLU, tak jsem užíval VENORUTON FORTE a ještě jeden to už ale nevím jak se jmenoval a vůbec jsem nepociťoval nějakou změnu. To nemůžu říct u GOTU KOLY tam byla změna po pár kapslích zkrátka mě už noha nebolí a doufám, že tomu tak bude i nadále. Doufám, že Vám těch mých pár řádků aspoň nějak pomůže.

  • GOTU KOLU využívá tchýně a konstatovala, že má bystřejší mozek a větší chuť se učit němčinu (i ve svých 72letech).

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni