loading

Recenze DoktorBio Green Coffee Trio 90 kapslí

Kód produktu: z4759

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Green Coffee Trio kupuji, ne však za účelem hubnutí, ale mám s ním dobré zkušenosti na pravidelné vyprazdňování.

  • S produktem Green Coffee Trio jsem velice spokojená a doporučila bych ho všem.

  • S vašimi produkty jsem dlouhodobě spokojena. Reishi, Omega 3 rybí olej FORTE a ImunoBran kupuji pro svou maminku, která je po onkologické operaci. Všechny produkty působí dobře. Hlavně ImunoBran, který, jak obě věříme, udržuje její imunitu v „pozoru“ a odolává tak virózám, chřipce atd. Osobně si myslím, že jí pomáhají hodně i na psychiku. Vždy, kdy je začne po pauze znovu užívat, cítí se dobře a vyrovnaně. Green Coffee Trio jsem objednala pro sebe jako pomoc v boji s „povánočními“ kily. Během 4 týdnů jsem shodila 3 kg. Toto ale přičítám tomu, že jsem přestala sladit, jíst sladké a cvičit. Zelené kávě přičítám přísun energie. Necítím se unavená, např. v období po obědě, vydržím v pohodě celý den. Domnívám se, že i na psychiku působí dobře. Úbytek váhy by mohl být větší. V užívání budu pokračovat a znovu si objednám. Jsem s ní spokojena na 80 %. Váš obchod je spolehlivý, dodání je rychlé. Rozhodně budeme i nadále vašimi zákaznicemi.

  • Díky produktu Green Coffee Trio jsem zhubla 2 kg. Očekávala jsem víc, ale protože jsem se tak nehlídala, jak by bylo potřeba, a užívala jsem přípravek přes vánoce, tak asi je výsledek takový, jaký je. Produkt na mě působil dobře.

  • Co se týče kapslí Green Coffee Trio, tak s těmi jsem velmi spokojen. Zrychlily mi metabolismus a vyčistily mi trávící trakt od škodlivin, nebo to tak aspoň cítím. Green Coffee Trio bych určitě doporučil.

  • Manželka používá Green Coffee Trio - zde je nutná i změna jídelníčku, jinak to moc nepomáhá. Eregma MAX power a Maca opravdu pomáhá. Jsem po napíchnuté žloutence v zahraničí. Chodím na kontroly do Vinohradské nemocnice. Macu jsem si u vás zakoupil i na játra, cítím se lépe.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni