loading

Recenze Energy Grepofit spray 14 ml

Kód produktu: z3657

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • 2017-09-11 11:59:33

  Grepofit kupuji i pro maminku, je výborný když náhodou začne trošku škrábat v krku, dříve jsem z toho onemocněla, po sprejíku vše ustoupí a jsem opět v kondici.

 • 2016-10-05 13:25:01

  Grepofit spray užíváme, když začíná bolet v krku. Ze začátku stříkáme každou hodinu, přidáme i Grepofit kapsle a někdy se povede zahnat nemoc v začátku. Fytominerál skvěle doplňuje denní potřebu minerálů, hlavně při velké únavě. Do pár dnů je to v pohodě.

 • 2016-10-03 12:56:46

  Na Grepofit nedám dopustit, opravdu účinkuje. Po jednom dnu používání zmizely bolesti v krku, které se předtím táhly několik dní. Taktéž zabral na zánět dásně. Chutí mi připomíná Stopangin, což mi moc nesedí, ale to jsou jen mé asociace z dětství.

 • 2016-09-02 08:22:28

  S produktem Grepofit jsem určitě spokojená. Zdá se, že na imunitu působí tyto produkty dobře.

 • 2016-05-24 08:22:30

  Grepofit kapsle používám již několik let. Při začínajícím nachlazení, chřipce a podobně mi vždy pomohly, proto je mám pořád doma v zásobě.

 • 2015-01-19 09:40:27

  S produktem Grepofit spray jsem velice spokojená. Tento výrobek už jsem měla vícekrát a vždycky mi pomohl od bolesti v krku. Už po první dávce (3 vstříknutí) přípravku Grepofit spray cítím úlevu a pokud nejde o vážnější zánět, tak při pravidelném dávkování (3-4x za den) je problém vyřešen. Vítám jeho skvělé přírodní složení, vadí mi jenom poměrně vysoká cena za celkem malé množství. Ale když vím, že pomáhá, vždy znovu zakoupím.

 • 2014-11-10 09:10:59

  Přípravky Regevit a Grepofit spray na mne působily velmi pozitivně. Děkuji.

 • 2013-12-09 12:10:16

  Díky produktu Grepofit spray obtíže ustoupí, mám příjemný pocit v hrdle.

 • 2013-11-14 09:39:45

  S produktem Grepofit jsem velmi spokojená. Při větší únavě mi stačí dvě tobolky denně, aby mě nic nebolelo. Dceru začalo bolet v krku a místo paralenu jsem zkusila jednu tobolku a došlo k úlevě od bolesti. Takže hlavně mám pocit, že zabírá při příznacích nachlazení. Ještě jsem zkoušela užívat Super Česnek taky od vás a je dobré, že opravdu není cítit. A taky mi pomohl.

 • 2013-07-24 10:25:39

  Grepofit nemám ještě vyzkoušený na vše, ale na dětské afty zabral rychle a to je fajn. Objednala jsem si Grepofit spray pro děti, které hodně trápí afty. Už je netrápí, i neustálé fňukání, že je bolí v krku, ustalo. Provedení je v šikovném balení, mám ho vždy při ruce a děti neprotestují při aplikaci.

 • 2013-07-23 12:31:56

  S výrobkem Grepofit jsem velmi spokojena.

 • 2013-06-18 11:51:32

  Varicann byl pro maminku - je velice spokojena, užívala předtím na křečové žíly jiný produkt také s konopím, který pomáhal, zkusili jsme tento a zdá se, že působí ještě lépe, naběhlé žíly se podstatně zmenšily, kůže v okolí již není fialová, ale pouze trochu začervenalá. Protektin mažu na lupénku, v kombinaci s koupelí Balneol vynikající, na některých místech červené skvrny vymizely úplně, jinde ustupují. Colafit užívají děti, syn měl nějaké kloubní potíže, pro doléčení a další prevenci jsem zkusila tento čistý kolagen - nové obtíže již nenastaly, ale v tomto případě se jedná o dlouhodobou a skrytou záležitost, takže přímé účinky nemohu posoudit. Fakt je, že kostičky děti přijímají bez problémů, mají z nich legraci. Grepofit jsem koupila preventivně pro období nachlazení, zatím nemám úplně odzkoušeno, ačkoli několik kapslí jsme už užili při náhlé bolesti v krku a rýmě a zdá se, že zabraly. Lipsticann je výborný - vyléčený opar a rozpraskané rty.

 • 2013-05-30 09:51:43

  Grepofit používám při začínající chřipce či viróze a funguje 100 %. Při dávce 2 kapsle ráno a večer první den a 1 kapsle ráno i večer druhý den, nemoc nepropukne.

 • 2013-04-08 08:36:09

  Dobrý den, přípravek Grepofit spray a Vironal používám při nachlazeních dětí i svých. Mám s těmito přípravky velmi dobré zkušenosti. Dávám přednost šetrnější léčbě alternativní, pokud je to možné. Barley mi pomohl vloni při velké únavě. Jelikož potřebuju opět trochu pročistit tělo po zimě a povzbudit, vsadila jsem na jistotu.

 • 2013-04-08 08:31:17

  S výrobkem Grepofit spray jsem velmi spokojena, používá ho celá rodina při kašli, rýmě a dalších virozách.

 • 2013-03-25 11:00:07

  Dobrý den, přípravek Regevit už zafungoval a já mám o hodně více energie než dřív, a tím toho i víc stíhám. Šťávu z Aloe si míchám s koloidními minerály, to mi poradil pan doktor Šafránek na posílení organismu a proti únavě. Minerály jsme měla doma v lednici víc než půl lahvičky z loňska, kdy jsem je užívala na jaře, ale bez Aloe, a to mi po nich bylo špatně od žaludku. Takto v kombinaci s Aloe je snáším dobře a v kombinaci s Regevitem plní mé očekávání. Regevit mi poradil pan doktor Šafránek proti únavě a nespavosti, už po 14 dnech jsme pociťovala první výsledky. Ráno se budím vyspalá a odpočatá, ne jako dříve, kdy jsme ráno měla pocit jako by mě někdo v noci zmlátil. Dříve jsem se v noci vzbudila a nemohla jsem usnout, to už také odeznělo (a doufám, že se to nevrátí), když už se vzbudím, tak usínám během chvilky znovu. Přestaly mě bolet klouby a ráno vstávám plná energie. S přípravkem jsme velmi spokojená a určitě ho budu dál užívat. Také jsme Vám určitě neodpověděla na přípravky z dřívějších objednávek. Co si matně vzpomínám - Grepofit tablety: po zkušenostech s nimi u nás nesmí doma chybět v zásobě. Perfektně se mi osvědčily při nachlazení, ale i různých virózách – nic jiného už ani nepoužíváme. Zabírají okamžitě a i když nemoc propukne, tak nemá takový průběh. Bydlíme v té časti obce, kde není kanalizace a naše odpadní voda po vyčištění v naší čističce odtéká do Křinice, ktará protéká národním parkem České Švýcarsko, z Ecoveru používám, více výrobků, ale zdůraznit bych chtěla Ecover na čištění WC, se kterým jsem moc spokojená, příjemně voní a nijak nedráždí. Ecover prací prášek v podstatě jiný nepoužívám a jsem s tím, jak je prádlo vyprané, spokojená. Prádlo namáčím do sody, fleky zamydlím mýdlem, pak ho vyperu v Ecover pracím prášku a do posledního máchání přidám lžíci octa, suším v sušičce. Prádlo je čisté a bílé, není nijak zaprané ani tvrdé. Barevné prádlo si zachovává svoji barvu a nijak nebledne. Možná, že tak hezky nevoní, jako když je vymáchané v aviváži, ale rozhodně v prádle nezůstávají zbytky prášku a prádlo je měkké. Dávkování jsem si upravila, stačí ho opravdu malinko a tak i cena je srovnatelná s lepším pracím přípravkem z drogerii. Přeji hezký den a doufám, že Vám moje odpovědi pomohou.

 • 2013-03-11 08:45:34

  Grepofit znám již delší dobu a je výborný při nachlazení. Doporučuji.

 • 2013-03-01 12:43:49

  Vironal v kombinaci s Grepofitem užívám s dobrým výsledkem jako prevenci vždy v období chřipkových epidemií. Loni jsem vynechala a litovala jsem - viróza, následně komplikace a antibiotika. Své osvědčené přípravky jsem bohužel neměla doma, než dorazily, nemoc se rozjela a potom už neumím posoudit, jak moc fungovaly na rychlejší uzdravení. Letos jsem nenechala nic náhodě, Grepofitem i Vironalem jsem se předzásobila a i když kolem mně bylo nemocných hodně, ustála jsem to. Jsem přesvědčena, že tyto přípravky jako prevence a ochrana před virovým onemocněním opravdu fungují. Doplnila jsem o Spiron aplikovaný v místnostech, kde byl někdo nemocný. V roce 2010 jsem vyzkoušela i očkování proti chřipce, ale bylo mi po něm tři měsíce zle. Po přípravcích f. Energy se cítím dobře a nedám na ně dopustit.

 • 2013-02-08 07:57:38

  Dobrý den, už jsem o Grepofitu psala v minulosti, neobjednávám ho poprvé, máme s tímto produktem výborné zkušenosti, pomáhá již při prvních dávkách.

 • 2013-02-07 07:42:29

  Dobrý den, hlíva s rakytníkovým olejem a hlavně Grepofit zlepšují mě i mým dětem imunitu, nachlazení i virózy se nám vyhýbají, s účinky jsem spokojena.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni