loading

Recenze GreenSwan GS Echinacea FORTE 600 70 tbl. + 20 tbl. ZDARMA

Kód produktu: z3801

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Tablety Echinacea bere dcera na imunitu a také ona je spokojená, již nebývá tak nachlazená jako dříve. Určitě si v Prozdraví opět něco nakoupím.

 • GS Echinaceu FORTE kupuji již poněkolikáté. Muž ji užívá vždy s doporučenou přestávkou a nemocnost se výrazně snížila. Takže doporučuji.

 • Celadrin Extra objednávám pro manžela, kombinaci tohoto produktu s ženšenem si chválí, GS Echinacea a Ženšen jsem objednala již několikrát a je to dobrá volba po borelióze.

 • Všechny preparáty - Regevit, Ženšen korejský, Vitamín C 1000 mg, B-komplex s pivovarskými kvasnicemi Premium mohu jen doporučit. Nezastonala jsem po celou zimu, upravilo se i mé zažívání. Jsem v pohodě. Musím podotknout, že jsem ještě užívala GS Echinacea FORTE. Při dávkování jsem se řídila radami MUDr. Šafránka a jsem velmi spokojená. Děkuji jemu i užívaným preparátům. Laboratorně se mi snížilo ASLO. Zdravím a ještě jednou díky!

 • S GS Echinacea FORTE jsem spokojena, bacily se drží ode mne dál. Colafit byl pro mamku a ta si ho nemůže vynachválit, prý jí moc pomáhá.

 • S odpovědí jsem čekala proto, abych mohla lépe zhodnotit přínos Fytominerálu. Ten jsem doplňkově začala užívat až o týden později než jiné dva produkty, kterými jsou Ženšen korejský a GS Echinacea FORTE proto, abych všemi třemi zlikvidovala borelii bez antibiotik. To se po 2 měsících dobře zdařilo a Fytominerál jsem na radu vašeho lékaře již 10. listopadu přestala užívat. První dva produkty dobírám v doporučené dávce ještě tento týden. Asi po 3 týdnech společného užívání všech tří produktů jsem se cítila velmi dobře, byla jsem velmi výkonná, zastala jsem v naprosté pohodě náročné tělesné práce na zahradě a nahlas jsem se podivovala tomu, že mne nic nebolí a mám elán do každé činnosti (je mi 76 let) a to udivovalo i mého manžela (84). Nyní, kdy 2 týdny minerály neberu, už mne opět bolí záda, ačkoli náročné práce již nezastávám. Vitalita podstatně klesla. Tudíž podle pocitu mohu konstatovat, že jsem sice bez borelie, ale minerály byly pro vitalitu nejsilnějším podnětem a určitě si je po půl roce zopakuji. Mimochodem, těch 30 kapek ve cca čvrtlitrové sklenici vody mi nechutnaly a zprvu jsem je pila s přemáháním, pak jsem je dávala do litrové karafy a popíjela postupně během dne a bylo vše bez problému.

 • Předávám zkušenost s chlamydiemi a jejich léčbou bez ATB. Dala jsem na radu MUDr. Šafránka a užívala kombinaci Premium Echinacey, GS Echinacey FORTE a Ženšenu korejského. Dnešní kontrola u mé gynekologické doktorky mě hodně potěšila a pozdvihla, test vyšel negativní, huráááá, jásám raduji se! :))) Děkuji za radu a výměnu pár mailů, které mi byly přínosem :) Přeji hezký den a spousty dalších pozitivních zpráv.

 • Užívám potravní doplňky GS Echinacea FORTE a Ženšen korejský současně a mají na mne kladný vliv. Bolívalo mě celé tělo (po ránu, kdy má být člověk odpočatý), ale po užívání těchto přípravků klouby nebolí a jsem plná energie. Vybrala jsem si je proto, protože mám sníženou imunitu a mám podezření, že jsem prodělala boreliózu (před lety) a mám veškeré příznaky chronické borelky. Nevím, chci podstoupit vyšetření. Dobrá volba, jsem spokojená.

 • Produkty GS Echinacea FORTE a Ženšen korejský jsem zakoupila na zklidnění chronické boreliózy. Neměla jsem žádné zvláštní pocity při konzumaci prášků, ale k mé nezměrné radosti asi měsíc po používání mé obtíže zmizely, což nedokázaly ani antibiotika. Uvedenou dávku ještě dobírám a cítím se zase skvěle.

 • Musím říci, že jsem s vašimi produkty pH Minerals na odkyselení organismu, GS Echinacea FORTE 600, Indikátorové pH papírky a Ženšen korejský spokojena. Zkoušela jsem na radu dr. Šafránka zlepšit imunitu u zastaralé a špatně léčené boreliózy. Mé potíže se velmi zlepšily a ještě budu vaše produkty brát skoro měsíc. Možná podle situace ještě vše jednou zopakuji.

 • Rozhodně můžu produkty Multi Star, GS Echinacea FORTE a Ženšen korejský vřele doporučit. Léčím si boreliózu a za 2 měsíce užíváni jsem zaznamenala zlepšení ve všech problémech, vymizení některých příznaků, zmenšení bolestí, nárůst energie. V téhle kombinaci to zdá se opravdu funguje. Budu užívat dál.

 • GS Echinaceu Forte užívám, protože mi pomáhá zlepšit imunitu, předejít nebo alespoň zmírnit onemocnění. Když ji beru, tak nebývám tak často nemocná, také mi pomáhá proti únavě a to dost výrazně. Tento produkt doporučuji, mám s ním samé dobré zkušenosti. Moc mi pomáhá a dobře se používá.

 • Účinky Regevitu jsem zaznamenala hned po prvních pěti kapslích. Moje roztřesené tělo se uklidnilo. Produkty GS Echinacea FORTE a Ženšen korejský užívám na boreliózu již 3 měsíce a cítím se mnohem lépe. Únava a vyčerpání zmizelo a naopak mám větší chut do práce. V léčbě budu nadále pokračovat.

 • S GS Echinaceou Forte jsem velice spokojená. Působí na mě velice kladně.

 • Jsem starší žena, je mi 67 let, poměrně vitální, pracující důchodce. Do loňského roku jsem často mívala rýmu, kašel, často jsem se nakazila kdekoli, když jsem se setkala s někým, komu nebylo dobře. Od doby, kdy mi poradila má nejlepší přítelkyně, že GS Echinacea Forte jim byla doporučena, jako velice dobrý prostředek pro získání ztracené imunity, objednala jsem si ji u vaší společnosti. Letos, díky tomuto prostředku (já tomu totiž věřím), zatím jsem neměla ani rýmu, ani kašel, byť má vnoučátka s nimiž se mazlím, ji měli, já ji nechytla a cítím se díky Echinacee velmi dobře.

 • Cordyceps CS-4 a Ženšen korejský jsme kupovali na doporučení pana doktora Šafránka do rodiny pro nemocného rakovinou. Nevím, jestli je to těmito produkty, ale věříme, že ano, protože tatínek, který má kromě rakoviny ještě silnou cukrovku, zvládl ozařování bez hospitalizace v nemocnici a téměř bez zhubnutí. To měl ozařovaný přímo krk a dutinu ústní. Jiní pacienti jsou prý krmeni i sondou. Opravdu věříme, že tyto produkty mu pomohly. Olej ze sibiřské jedle bělokoré kupuji pravidelně na chronický kašel a na vytírání nosu při začínající rýmě spolu s GS Echinacea FORTE a sirupem StopKašel a také se zmiňovaným ženšenem korejským. Už několik let jsme nebrali celá rodina antibiotika.

 • GS Echinaceu Forte a Ženšen korejský jsem užívala a užívám, protože mám všechny příznaky boreliózy i pozitivní testy. Lékaři se bohužel diagnózu zdráhají potvrdit. Musím říci, že mi tyto produkty dost pomáhají, zmizela veliká únava, některé neurologické potíže, ale na konci ještě nejsem, budu užívat dále. LKVB6 užívá s přestávkami stále moje maminka, pomáhá jí od problémů s klouby a hlídá štítnou žlázu. Vitamíny Výběr století jsem objednávala pro svého syna, také splnily svůj účel, má více energie a je odolnější proti nachlazení. Děkuji vám za to, že jste, že máte co nabídnout a že přírodní prostředky opravdu pomáhají. Doporučuji přírodní léčbu doslova na každém kroku a podle mého názoru počet příznivců léčení přírodní cestou stále roste a to je dobře. Přeji společnosti Prozdraví do nového roku spoustu spokojených klientů a hodně úspěchů ve velmi prospěšné práci.

 • Funguje to. Produkt GS Echinacea Forte působí příznivě.

 • S tabletami GS Echinacea Forte i Ženšen korejský jsem velice spokojen, celkový stav organizmu se mi viditelně zlepšil.

 • Dobrý den, k mnou zakoupeným produktům Vám sděluji následující: GS Echinacea FORTE 600 - tento produkt  je výborný pro období chřipek, nachlazení a nemocí spojených s dýcháním, průduškami atd. Dle mého posouzení je velice vhodné tento přípravek brát v těch měsících, kdy začínají chřipkové epidemie, nebo obyčejné nachlazení. Přípravek je vhodné začít brát před vypuknutím různých nemocí, nebo i v průběhu a pokračovat ještě po vymizení zdravotních problémů. Z tohoto důvodu doporučuji kupovat větší balení, které jsem použil i já. Výhodnost větších balení je v menší ceně za  jednu tabletku. Výše uvedené balení obsahuje kromě léčivé Echinacei i další podpůrné vitamíny,  jako je vitamín C a zinek. Výše jmenovaný produkt užívám při dávce jedna tableta denně v čase kolem oběda v délce půldruhého měsíce, a nemá žádné vedlejší účinky. Tento produkt velice doporučuji všem, kteří trpí na časté nachlazení, chřipky, záněty průdušek a nemoci spojené s horními dýchacími cestami. Mě jednoznačně pomohl a pomáhá. Doporučuji především jako prevenci, ale funguje i při již započaté nemoci, nebo nachlazení atd. PM Chlamydil Extra a PM Detoxikační elixír - tyto přípravky používám již po několikáté, z mého pohledu fungují na menší zdravotní problémy při  uvedeném dávkování a to v kombinaci obou dvou přípravků. Někdy se projeví zvýšené pocení, určitá změna tělesného pachu, a na začátku užívání mohou nastat i lehké zažívací problémy. Předpokládám jako důsledek boje v těle - vzájemného působení látek, které v těle nemají být. Po zhruba týdnu užívání všechny tyto problémy vymizí. Já jsem tyto přípravky použil poprvé jako podpůrnou léčbu při chřipce, kde bylo pozitivní působení těchto doplňků, při dalších vyšetřeních u mě byla nalezena chlamydia pneumoniae a to zhruba před rokem. Po tomto zjištění, jsem bral speciální antibiotika po dobu skoro měsíce a následně další šestiměsíční léčbu dalšími medikamenty. V současné době jsem dobral výše uvedené doplňky zatím jako detoxikaci organismu a zbavení se všeho, co nepatří do lidského těla a vlastně jako prevenci, neboť jdu za 14 dní na kontrolu na plicní oddělení a potom se uvidí.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni