loading

Recenze Phoenix Division Hannasaki Fruit - ovocná čajová směs 3 x 25 g

Kód produktu: z3697

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Někdy před 6 lety, když jsem nastoupila do nového zaměstnání, jsem se od svých nových kolegyň dozvěděla o čaji Hannasaki Prim Powder, který jsem začala každý den pít pro jeho účinky z důvodu hlavně snížení váhy a také se mi líbilo, že má i čistící účinky. Časem jsem přešla na Hannasaki UltraSlim. Za celých 6 let si mi neomrzela jeho chuť, váhu se mi s menšími výkyvy daří udržovat a nevím, jestli má vliv i na zdraví, ale kromě rýmy jsem za celou dobu užívání nebyla nemocná. Nově právě koncem loňského roku jsem vyzkoušela Hannasaki Fruit a také naprostá spokojenost, má výbornou chuť.

  • Hannasaki Fruit jsem zakoupila pro svou 90 letou maminku a moc jí chutná. Dělá jí prý moc dobře tak jí věřím.

  • Čaj Hannasaki Fruit je opravdu výboný, a je pravda, že se dá zalít 2x a je stále chutný. Dostala jsem tento čaj jako vzorek a velice mi zachutnal. Proto jsem si objednala normální balení.

  • S čajem Hannasaki Fruit jsem spokojená. Je to výborný, osvěžujíci a lahodný čaj.

  • Hannasaki Fruit výborně chutná. Doporučuji, výborná chuť.

  • Dobrý den, v krátkosti odpověď na dané produkty, které jsem zakoupila ve Vašem obchodě. Hannasaki Fruit - ovocná čajová směs - chuťově výborný. Chilliburner 2x30 tbl. + Chillishape - gel na celulitidu - zabírá to, opravdu jak tablety, tak gel. Čínský perlový čaj Gunpowder - moc dobrý čaj. Hrnek s biogenerátorem - nevím, zda dává energii, jak se to píše, ale už ten pocit, že člověk sám pro sebe něco dělá. Mám ráda tento hrnek, dávám mu přednost od ostatních v kuchyni. Cítím se prostě relaxačně, když z něj piji. Váš stálý zákazník.

  • Hannnasaki Fruit obsahuje bylinky, které mam ráda. Má výbornou lahodnou chuť. Hlavně účinnost je stoprocentní, funguje to. Kolegyně si ho též objednaly po mém doporučení.

  • Hannasaki Fruit je chutný ovocný čaj se snadnou přípravou.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni