loading

Recenze Starlife IMMUNITY STAR 60 kapslí

Kód produktu: z3368

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S produktem Immunity Star jsem velice spokojená. Užívá ho můj 8 letý syn a už dlouho po mně nechtěl kapesník na kýchání a smrkání.

 • Produkt Immunity Star jsem si koupila proto, že už jsem byla zoufalá ze stále se vracejících viróz a bolestí v krku. V září jsem nastoupila do práce ve školství a během prvního půl roku jsem 3x onemocněla a několikrát se potýkala s rýmou či bolestí v krku. Přípravek užívám prakticky bez přerušení, 1 kapsli denně a musím říci, že od té doby nic vážnějšího a všechny začínající bolesti v krku během 2- 3 dní vymizely. Zdá se, že to funguje. Cítím se i méně unavená.

 • Díky produktu Immunity Star mě přešly záněty v krku.

 • Immunity Star užívám pravidelně a mohu říct, že jsem ještě letošní zimu neomarodila. Sušený pohankový nápoj je velmi chutný. S produkty od vás jsem velmi spokojená.

 • Produkt Immunity Star mi byl doporučen lékařem (homeopatem), pro zlepšení mého imunitního systému. Neměla jsem v tento přípravek velkou důvěru, ale vyzkoušela jsem ho. Pokud tyto kapsle beru pravidelně a tak jak mám, má imunita je opravdu lepší, nemám neustálé rýmy a jiné virózy.

 • Goji Kustovnici čínskou používám do musli, které si sama vyrábím. Kelp je pro mne zdrojem přirozeného jódu. Začala se mi dělat struma, tak jsem si objednala Kelp a hodně to pomohlo. Immunity Star používá celá má rodina a přátelé při nachlazení a jako prevenci na posílení imunity. Greposept - ústní sprej jsem koupila dceři, jako první pomoc při bolestech v krku. Lis na ovoce a zeleninu Juicer využívám denně, jsem s ním spokojená, velmi jednoduše se udržuje. Jsem lakto-ovo vegetariánka a B-komplex s pivovarskými kvasnicemi Premium používám na doplnění těchto vitamínů.

 • S produktem Immunity Star jsem spokojena, od firmy Starlife jsem měla řadu produktů a byla jsem vždy spokojena.

 • Produkty Shark - olej ze žraločích jater a Immunity Star jsem ve vašem e-shopu zakoupila již podruhé a jsem s nimi moc spokojená. Pomohly mi vytáhnout starou usazenou rýmu v dutinách, nechytám od dcerky každé nachlazení, které donese ze školky. A i ona sama se zdravotně zlepšila (užívá však pouze žraločí olej) a pokud má rýmu, není tak silná a trvá kratší dobu. Takže za nás ano, výrobky splnily to, co jsme od nich očekávali. Určitě si je na podzim pořídíme zase.

 • Allegra Comfort je super věc, doporučila nám ji kamarádka a od té doby se zbavilo kouření a jiných neduhů kupa našich známých. Mne pomohla, když jsem šla na operaci a neměla jsem stres, sousedka se zbavila antidepresiv. No prostě doporučujeme, kde můžeme. Immunity Star je také výborná věc. Máme ho také už poněkolikáté a přežije se s ním každá viróza o mnoho lépe. Někdy po prvním příznaku, po užití první dávky ani nevypukne! Goji Kustovnice čínská je bez větších viditelných účinků. Ale je to chutné na různé způsoby. Je plné vitamínů, my jsme spíš na přírodní medicínu a krom jiného má dobrý vliv na má střeva.

 • Immunity Star je účinný, ok.

 • Produkty Shark - olej ze žraločích jater a Immunity Star jsem si zakoupila po přečtení právě recenzí na vašem internetovém obchodě a s radostí se k těm pozitivním ohlasům přidávám. Přípravky užívám současně, takže nemůžu říct, který je lepší, ale jejich kombinace mi pomáhá třeba vyléčit staré problémy - pozůstatky po zánětu čelistních dutin. Dcerka chodící do školky nosí často domů různé virózy, nachlazení. Vždy jsem to od ní chytla. Od té doby, co užívám tyto dva přípravky, jsem už po několikáté nemoc nedostala. Takže za mě určitě velká spokojenost a k výrobkům se na podzim jistě vrátím. A ještě jedno pozitivum, nejsem tak unavená a stačí mi méně spánku. Děkuji za váš obchod a přeji mnoho spokojených zákazníků a hlavně kvalitní a  nezávadné zboží pro nás všechny.

 • Immunity Star používáme celá rodina již několik let. Pokud se kolem nás objeví viróza, bereme preventivně. Pokud nás viróza již napadne, ihned v začátku si ordinujeme 2 tablety tak 2-3x denně a viróza je zažehnána.

 • Immunity Star jsem kupoval pro dceru, která často trpí virózami a nemocemi z nachlazení. S produktem je velmi spokojená.

 • S produkty Celadrin Extra silný, Immunity Star a Eregma MAX power jsem velmi spokojen, jinak bych je už poněkolikáté neobjednával.

 • Immunity Star podrží imunitu přes zimu.

 • Immunity Star funguje. Mám prokázanou sníženou imunitu a objevil se u mne staronový problém v této souvislosti. Po několika dnech užívání se cítím opět celkem fajn. Doporučuji ke koupi. Pohodlné užívání, vysoká kvalita, rozumná cena.

 • Immunity Star jsem kupovala pro dceru na doporučení kamarádky, která ho dává dětem už delší dobu. Zatím ale opravdu nestonala, nerada bych to zakřikla....

 • S přípravkem Immunity Star jsem velmi spokojena. Užívám ho už delší dobu a opravdu funguje tak, jak to většina uživatelů popisuje v referencích tohoto produktu. Takže mohu jenom doporučit.

 • Imunity Star používám již více let při nachlazení, dále jako prevenci. Stačí si večer vzít jednu tabletu a zase jsem v pořádku. Dále mi pomáhá i při potížích s trávením.

 • S mými potížemi jsem se obrátila na MUDr. Šáchu, který mi užívání produktů Symbi I, Symbi II, Immunity Star, Beta glukan, Colostrum Plus a Respiral doporučil pro zlepšení mého zdravotního stavu, hlavně alergie. Užívám produkty necelé dva měsíce, vysadila jsem léky na alergii (nebyla jsem bez nich schopna existovat ani jeden den), ale hlavně také léky na vysoký krevní tlak a jiné. Přeci jen mi je už 60 let a organismus jsem si za celý život nesprávnou výživou, kouřením (už dva roky nekouřím) aj. ničila. První dny byly pro mě krušné (myslím tím alergie, nic jiného), ale vydržela jsem a nyní musím konstatovat, že se opravdu cítím velice dobře. Rada byla přímo vzácná a vzala jsem si vše k srdci - jen se sama potřebuji zbavit ještě některých mých neřestí, jako je pití kávy a občas cukry, o kterých psal pan doktor, že musím zcela vyloučit. Ale určitě se cítím dobře a denně mám před sebou e-mail pana doktora, dle kterého se řídím. Celou tuto sérii produktů, které užívám, jsem navrhla zakoupit už i mé dceři.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni