loading

Recenze Diochi Intocel 90 kapslí

Kód produktu: z4571

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • 2016-09-27 09:22:49

  Přípravky, které jsem si u vás objednala, jsem již dříve používala. Měla jsem je od bylinkářky. Nicméně poslední zkušenosti mám se silnou virózou u sebe i u syna. Já jsem s tím bojovala 3 týdny, pak jsem si teprve nasadila Baktevir společně s DiNAvirem 3x denně 10 kapek oba. Už druhý den mi bylo podstatně lépe. U syna jsem stejnou kombinaci nasadila na silnou bolest v krku a účinek byl opět úspěšný. Starší syn dostal nedávno střevní chřipku, od rána silné zvracení a průjem. Nasadila jsem Intocel a Dinavir opět 3x denně 10 kapek. Už po obědě se vše začalo lepšit a večer už snědl 2 rohlíky s černým čajem, který popíjel celý den. Druhý den byl ještě trochu unaven, ale jinak ok. Takže jsem s těmito přípravky spokojena. Jen se trefit.

 • 2016-09-15 09:11:39

  Firma Diochi je jedna z nejlepších na trhu, co jsme poznala. Syn měl oslabenou imunitu, parazity, často opakující se angíny - tak 5x do roka, každé 2 měsíce antibiotika, pořád dokola. Od značky Diochi nejčastěji využívám Intocel kapky, Baktevir kapky - to pro děti a já sama jsem při těžké chřipce užívala Diocel kapky - ty byly opravdu vynikající, zároveň jsou vynikající na močové cesty. Výrobky jsem začala používat na doporučení jedné léčitelky, která používá Jonášovu metodu (měla jsem lehce zvýšenou boreliozu, hučení v uších a nikdo z doktoru na to neslyšel). Takže musím říct, že v naší rodině se těmito přípravky udržujeme.

 • 2014-12-16 08:25:25

  Při užívání přípravku Intocel se cítím plná energie, váha jde dolů. Při užívání přípravku Levamin jsem klidná, vyrovnaná, nic mě nerozhodí. Produkty od Diochi mně doporučila lékařka, střídám různé druhy, každý produkt má to své a já jsem spokojená. Olej ze sibiřské jedle bělokoré je zázrak na nachlazení a kašel. S vaším obchodem jsem 100 % spokojená.

 • 2014-09-18 07:39:15

  S produkty Diochi - Estrozin kapky, Intocel kapky, Levamin kapky a Venisfér krém jsem spokojená. Upravily mi trávení. Díky Levaminu jsem skutečně hodně zaznamenala příliv energie, byl znatelný hned od začátku užívání.

 • 2014-06-03 10:52:34

  Grepofit - zakoupeno pro opakované angíny. Udělaná několikaměsíční kůra z více balení - problém nevyřešilo, ale zdravotní stav alespoň pod kontrolou. V případě 1 týdne přerušení v užívání, stav okamžitě zhoršený, krční mandle zduřelé a bolestivé. Po opětovném nasazení viditelné zlepšení. Nyní stav bez známek potíží, avšak s jarním obdobím a vyššími teplotami se stav vždy zlepší. Nejhůř je v zimním období, ale možná díky kůře s Grepofitem zabráněno vyoperování krčních mandlí. Fin Aleracaps - zakoupeno pro pilovou alergii. Tableta první pomoci, aplikujeme výjimečně. V pravidelném užívání Peralgin. Tento zabírá jak na pilovou alergii, tak na migrény. Na pilovou alergii užíváme 3x denně, střídáme s Intocelem, tzn. teď užíváme tři týdny Intocel 2x denně po 10 kapkách, v pohotovosti máme tabletu Fin Aleracaps. V týdnu přestávky užíváme 3x denně pouze Peralgin. Alergie 7 letého kluka víceméně pod kontrolou. Imunit 5PreveMax - zakoupeno při pomoci s oslabenou imunitou v důsledku nachlazení (rýma, kašel). Děti doslova milují pro jemně nasládlou chuť. Skutečně fungující lék v boji s virózou!

 • 2014-05-20 08:59:50

  Intocel jsem použila k detoxikaci organismu při ostré dietě proti kvasinkám Candida, kterými jsem měla napadený celý organismus. Zdá se, že léčba proběhla úspěšně a Intocel mi rozhodně pomohl. Mimo jiné se mi výrazně zlepšily jaterní testy.

 • 2014-04-14 14:18:56

  S produkty Intocel kapky, Detoxin kapky, Androzin kapky a Černý zázrak beta-extrakt jsem plně spokojen.

 • 2013-11-19 12:21:47

  Mám za to, že mi produkty FitMe Slim & Burn, Intocel kapky a Sagradin kapky pomáhají. Můj zdravotní stav se pomalu stabilizuje a cítím se líp.

 • 2013-09-04 08:30:01

  Výrobky Diochi používám čas od času již cca 6 let. Mé tělo mi většinou "napoví", co zrovna potřebuje dát do pořádku. V mém případě to byly dlouhodobě ledviny, močový měchýř, smutek, obavy, a tedy přípravek Diocel. Zajímavé je, že potíže se po cca 5 dnech zhorší, ale po dalším týdnu přichází celkové zlepšení, což dle celostní medicíny poukazuje právě na dobrou účinnost. Faktem je, že se mi po využívání kromě fyzických příznaků zlepší i psychika. Prostředek Intocel mám spojen s harmonizací potíží s trávením, žaludkem, klouby a příznivým účinkem na hněv a prchlivost. Jednou jsem jej měla také, při jeho užívání se mi zlepšil ekzém, kterým jsem tenkrát trpěla, a ustoupila bolest v chrupavce kolene. Intocel jsem několikrát pořídila také pro tatínka a jednou pro přítele. Oba byli po nějaké době klidnější a přítel si přestal stěžovat na bolesti břicha. Tatínek Intocel ale asi příliš zapíjel vínem, takže mi hlásil, že "jinak nic". Ostropestřecový olej jsem koupila taktéž pro přítele, ten jej ale ochutnal a odmítl užívat, takže jsem prostředek využívala já a každopádně působí velmi pozitivně na trávení...:))

 • 2013-08-19 14:08:17

  Kombinaci kapek Intocel, Detoxin a Sagradin nám doporučila naše lékařka. Díky nim (v kombinaci s homeopatiky) nám dala do pořádku syna, kterému je nyní 4,5 roku. Od dvou let trpí potravinovou alergií na mléko, vejce, sóju, arašídy... Ani lékaři nebyli schopni mu pomoci. Měl více jak rok průjem, po ručičkách až krvavý ekzém a míval křeče v břiše. Kortikoidy jsme odmítli. Díky těmto přípravkům si krásně vyčistil tělo, dodržujeme dietu a je v pořádku. Dokonce už po roce na krevních testech nebyly zjištěny téměř žádné protilátky, jako původně. Nyní máme dávat takovouto "očistnou kúru" 1-2x do roka - tím zajistit, že mu pohodový stav vydrží. Mohu rozhodně doporučit - opravdu fungují, jen zpočátku mají opravdu čistící účinky, takže se dočasně příznaky zhorší, ale to bereme jako důkaz toho, že zabírají.

 • 2013-01-02 08:58:36

  Intocel mi byl doporučen, předčil má očekávání. Produkt odpovídá, tomu, na co jsem ho chtěla použít a určitě si objednám další. Výborně pomáhá na žaludeční potíže a úpravu trávení.

 • 2012-11-15 09:07:23

  S výrobky Estrozin a Intocel jsem velice spokojená.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Intocel pomáhá při zánětu žaludku a trávení.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, Intocel - zatím jsem využívala 1 balení, druhé jsem začala. Od té doby, co ho užívám, mám pocit, že se čistím. Zhubla jsem něco přes 1 kg. Na stolici chodím také častěji. Mám pocit, že mě lépe funguje trávení. Dříve jsem měla pocit nafouklého břicha, které mě skoro přestalo. Na trávení mi asi také pomohl Rakytníkový olej. Akorát mi nevyhovuje v kapkách. Příště si radši koupím v kapslích. Počítám s tím, že na podzim si zase udělám očistnou kúru pomocí Intocelu.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Mám pocit, že mi Intocel pomohl - trávení se mi upravilo. Intocel mi byl doporučen pro špatné trávení a detoxikaci. Mám pocit zlepšení trávení a působí na čistění střev. Doporučuji. Líbí se mi, že to jsou kapky.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, na Váš dotaz odpovídám, že jsem z produktů - Baktevir, Intocel, Detoxin, Diaflex biobalzám - nadšená!! A neváhám doporučovat dalším případným zájemcům. Pracuji jako lékařka a  vím, že farmaceutické lobby je neskutečné. Doufám, že budete mít stále co nabídnout a jistě budou Vaše produkty oslovovat i více klientů, kteří mají zájem pracovat na svém zdraví více než se jen nechat léčit.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, používání Intocelu spolu s Fin Aleracaps má úžasné účinky. Podnět byl v referencích jednoho uživatele, a tak jsme zkusili. Můj syn (15let) trpí od 4let alergiemi na trávy, pyly, ale také na srstnatá zvířata. Nasadila jsem mu tuto kombinaci v srpnu před sezónní alergií a neměl vůbec žádné potíže. Zkusíme nasadit ještě před jarní sezónou a uvidíme. Všem doporučuji zkusit.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Vážení obchodní přátelé, od 2 let mám alergii a sennou rýmu. Nic mě dosud nepomohlo tak jako Fin Aleracaps. Nejdříve jsem nechtěl jeho působení přecenit. Nyní, v půlce mé alergické sezóny, musím přiznat, že již nemám žádné příznaky alergie. Pořád tomu nemohu uvěřit. 43 let mě lékaři léčili a vždy mi jen zmírnili příznaky. Nyní žádné nemám. Pro sezónní astma jsem nemohl studovat školu ani závodně běhat.Nyní chodím běhat v květnu! Protože jsem Aleracaps začal užívat s Intocelem, myslím si,že se navzájem podporují. Nástup účinku produktu Aleracaps byl pozvolný, a tak jsem si pomáhal ještě žvýkačkou Allermin. Nyní ji mám jen v záloze. Můžu Fin Aleracaps a Intocel všem alergikům jen doporučit.

 • 2010-01-22 14:13:04

  Od spoločnosti Diochi používame výrobky asi 3 - 4 roky. Nám ich odporučil liečiteľ zaoberajúci sa čínskou medicínou, takže sme si objednali priamo tie výrobky, ktoré sme potrebovali. U nás sú tieto výrobky oveľa drahšie. Ich pôsobenie môžem charakterizovať na príkladoch z praxe: Môj starší syn pred 3 al. 4 rokmi býval často chorý. Chodil do škôlky na 2 - 3 dni a potom býval 2 týždne doma (liečil sa z bronchitídy). A takto asi po 3 antibiotikách, kedy vyšiel na pol hodinu von a opäť mal zápal priedušiek (opäť musel mať antibiotiká) sme sa začali zaujímať o iné spôsoby liečby. Liečiteľ nám kázal užívať Astofresh (1kv. 3x denne). 2 týždne užívať 2 týždne pauza. Po 3 cykloch sme to už neužívali. (Nebolo potreba - syn od vtedy mal asi 1 x angínu liečenú antibiotikami.) Ešte určité obdobie užíval aj Astomin (2 kv. 3x denne). Druhý 6 - roč. syn mal diagnostikovanú silnú alergiu na roztoče (mával záchvaty kašľa: mal nábeh na astmu, pri každej námahe sa zadýchaval). Užíval každý deň antihistaminiká, ktoré mu po ďalšom a ďalšom záchvate kázali zvyšovať dávky. Zašli sme za liečiteľom: začal užívať Intocel (2kv. 3x za deň) - vtedy mal 3 roky. Po roku užívania (spolu užil asi 5 - 6 cyklov) sme išli opäť na testy: boli negatívne (antihistaminiká už neužíval asi 4 mesiace). Teraz mu vždy pri kašli (záchvaty už nemíva) - nasadím Intocel spolu s Nervaminom. (1 kv). Chlapci sú v súčasnosti veľký športovci. Hrávajú tenis, futbal a tento rok sme začali chodiť na tréningy na hokej. Astofresh užívame celá rodina vždy keď dostaneme nádchu. Na druhý deň sme zdravý. (stačí 2 - 3 kv. 3x za deň , alebo podľa potreby.) Uvedené dávkovanie na krabičkách je podľa môjho názoru veľmi vysoké (no ja nie som liečiteľ).

 • 2009-12-21 08:49:28

  Nevím, zdali mohu posuzovat účinky přípravků, které jsem u Vás zakoupila, nebo je to shoda náhod. Objednala jsem u Vás detoxikační náplasti NicePack a výrobek od firmy Diochi (Intocel). Zvláštní účinky necítím - možná je na hodnocení brzy - na druhou stranu na podzim trpím vždycky depresemi ze zimního počasí, ale letos si ještě stále udržuji dobrou náladu, i když - čert ví proč...

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni