loading

Recenze Unios Pharma Koenzym Q10 + rutin 60 kapslí

Kód produktu: z2021

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S přípravkem Keonzymu Q10 + rutinin jsem velice spokojena, dokonce jsem přesvědčena, že mi zkvalitnil stav  zubních dásní.

 • Chlorella Pura nám velmi vyhovuje a zlepšuje očistu těla a dodává, co dodat má. Koenzym Q10 + rutin
  mi velmi prospívá. Mumio mi zlepšuje stav žaludku, měla jsem potíže.

 • S produktem Koenzym Q10 + Rutin jsem spokojen. Myslím, že mi dodává více energie při fyzické námaze a posiluje srdce. Na obsáhlejší hodnocení ho však ještě neužívám dostatečně dlouho.

 • Ocutein Brillant Lutein mně i mé mamince zpomaluje stárnutí očí. Koenzym Q10 bere moje maminka proti fibrilaci síní, Alfalfa jí pomáhá od žaludečních potíží. Vitamín C je u nás doma samozřejmostí již po desetiletí. pH Minerals na odkyselení organismu asi také bude u nás již nastálo spolu s měřením pH moči.

 • Oceňuji kombinaci Koenzmy Q10 + rutin. Mám vyšší krevní tlak a chci podpořit činnost srdce, posílit cévy a tento přípravek se mi zdá k tomu vhodný. Jeho účinky se v krátké době nedají zjistit. I přes to tento přípravek vřele doporučuji.

 • S produkty Priessnitz Kloubní výživa FORTE, Beta karoten a Koenzym Q10 + rutin jsem spokojená, cítím se velice dobře. Vše mně vyhovuje, určitě si zase objednám.

 • Dobrý den, žádnou významnou změnu nepozoruji, ale mám vysoký krevní tlak, tak Q10 beru pro posílení organismu a srdce. Jsem spokojen.

 • Dobrý den, Ra-vit již užíváme několik let a jsme velice spokojeni. Užíváme ho celá rodina v tomto období. Chlorelu mám jako dárek, ale je též jednou začas dobré užívat. Koenzym Q10 užívám v těchto měsících a dělá mi to dobře.

 • Koenzym Q10 + rutin mi byl doporučen panem léčitelem B. Novým. Doporučuji všem.

 • S výrobkem Koenzym Q10 + rutin jsem spokojená. Cítím se vitální, plná energie.

 • Dobrý den, zakoupený produkt Koenzym Q10 + rutin splnil mé očekávání, tedy snížil (v podstatě zamezil) krvácení dásní. Můžu doporučit i dalším uživatelům.

 • Dobrý den, všechny zakoupené výrobky jsem ještě nepoužila, nechtěla bych jich ani brát tolik najednou, a ne všechny jsem si objednala (reklamní vzorky Colafit krém, Opti Tensin, čínský čaj - nepoužila jsem je). Celkem jako akutní potřeba mě zajímal výrobek Chanca piedra tob. a Chanca Piedra čaj, chtěla jsem zkusit můj problém řešit přírodní cestou. Použila jsem hned od začátku kombinaci obou doplňků, podle doporučeného dávkování, během 5 dnů problémy ustoupily a postupně zmizely úplně. Tobolky jsem ale dobrala postupně všechny, později jen jednu denně, i čaj  si vařím teď už jen občas. Takže pro mě opravdu úspěšný doplněk! Bio mladá pšenice, mám pocit, že i tento výrobek napomohl při zpomaleném metabolismu, cítila jsem se lépe. Koenzym Q10 + rutin beru jako podporu podle zmíněného doporučení. Těžko zatím  posoudím vliv na zdraví. Myslím, že v tomto případě bude asi třeba dlouhodobějšího užívání, aby se výrazný účinek v organismu projevil. Ostatní výrobky budu užívat později.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Vybírejte z 45 303 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni