loading

Recenze Dacom Pharma Koenzym Q10 s hořčíkem 60 tob.

Kód produktu: z563

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Již několikrát jsem si u Vás objednávala výrobky B-komplex s pivovarskými kvasnicemi Premium a Koenzym Q10 s hořčíkem DUO. I to je důkaz, že jsem s nimi spokojena. Mívám víc energie. Pivovarské kvasnice užívám, protože potřebuji při mé nemoci vitamíny řady B. Jen jednu vadu vnímám, že mám větší chuť na jídlo!

 • Koenzym Q10 užívám dlouhodobě a můžu potvrdit, že mi pomáhá zejména v zimním obodobí překlenout únavu.

 • S produkty Koenzym Q10 s hořčíkem, Shark - olej ze žraločích jater, Rakytníček multivitamínové želatinky s rakytníkem a Denní krém s rakytníkovým olejem jsem velmi spokojena. Hlavně se Sharkem -  dávám ho dětem a domnívám se, že se posílil jejich imunitní systém, což bylo záměrem. Ve školním kolektivu lépe odolávají.

 • S produktem Koenzym Q10 jsem velmi spokojen, byl jsem unavený a apatický a po jeho užívání jsem zase ve formě a s chutí do čehokoli.

 • S vašimi produkty Koenzym Q10 s hořčíkem, Acai Berry Thin, Colafit slim s glukomannanem, Express Diet a Lecitin 3x silnější jsem moc spokojená. Acai Berry spolu s pětidenní dietou funguje skvěle, kila jdo dolů bez pocitu hladu. Lecitin užívám pravidelně a jsem s ním také spokojena. Doručení je také vždy v pořádku a včas.

 • Koenzym Q10 užívám 1x denně, cítím se dobře, jsem méně unavený.

 • S vaším výrobkem Koenzym Q10 s hořčíkem jsem spokojena. Koenzym užívám průběžně již několik let. Vždy, když mne začaly bolet dásně a ubývala mi energie, koenzym pomohl. Asi již vzhledem k mému věku bych tu "berlu" potřebovala zesílit.

 • Regalen jsem koupila pro sebe na pročištění těla. Je výborný, člověk se cítí po něm skvěle. Akorát je fakt moc silný, je potřeba začínat pomalu. Cemio Kamzík a Koenzym Q10 s hořčíkem jsem zakoupila pro manžela, je s těmito produkty spokojený. Jak dobere, tak určitě si objedná další.

 • Užíváme přípravek Koenzym Q10 s hořčíkem, na sobě nic moc nepozoruji, ale manžel se méně vzteká, tak snad to má nějaký účinek.

 • Na dotaz ohledně spokojenosti s produkty Koenzym Q10 s hořčíkem a Rakytníkový olej odpovídám, že mi opravdu pomáhají. Cítím se lépe, nepociťuji stres ani potíže s kolísavým srdečním tlakem. Podarovala jsem i moji tchýni, měla velmi vysoký tlak, byla unavená a měla neobvyklé bolesti vzhledem k jejímu celoživotnímu dobrému zdraví. I ona se cítí velmi dobře a obě budeme všechny produkty nadále používat.

 • Šťáva z Aloe mi hodně pomáhá. Velmi dobré zkušenosti mám také s Koenzym Q10 s hořčíkem. Cemio Kamzík užívá manžel a je s ním také spokojený, protože si koupil další balení.

 • Celá rodina je naprosto spokojena s produktem Koenzym Q10 s hořčíkem.

 • Dobrý den, čistý Koenzym Q10 jsem užívala někdy před 10 lety. Cítila jsem se v lepší kondici. Koenzym s hořčíkem jsem si objednala z důvodu neužívat samostatně 2 tablety zároveň. Je mi 50 let a účinek mohu celkově hodnotit jako uspokojující. Moje 24letá dcera, která trpí občasnými bolestmi hlavy však hodnotí s doporučením, neboť po celou dobu užívání 1 měsíce se bolesti nedostavily.

 • Dobrý den, s produktem Koenzym Q10 s hořčíkem jsem spokojen, mám pocit, že mi pomáhá proti křečím.

 • Byla jsem hodně unavená a ospalá, braly mě v noci křeče do nohou, ale po užívání tobolek Q10 s hořčíkem se mě to trochu zlepšilo.

 • Přeji krásný večer, s oběma uvedenými produkty - Acai Multivitamin 60 kapslí a Koenzym Q10 s hořčíkem DUO jsem velice spokojena, jistě zakoupím opětovně.

 • Koenzym Q10 a Lecitin ještě užívám, šťávu z aloe jsem již "vysosala". Vzhledem k tomu, že jsem zároveň přistoupila ke zdravému stravování a celkovému snižování nadváhy, cítím se dobře, lépe než dříve, ještě mě nebolela hlava (která mě bolí jinak hóóódně často), cítím se svěží, čiperná (úměrně věku 67 let) - rozhodně budu i nadále Vaším zákazníkem. Jinak nevím, jak jednotlivé produkty hodnotit. :-) Přeji hezký den.

 • Koenzym Q10 s hořčíkem doporučuji. Každý, kdo má nějaký zánět, Q10 - léčí!

 • Dobrý den, koenzym Q10 s hořčíkem jsem užívala na doporučení mé zubařky na zánět dásní. Dásně jsou již v pořádku. Po užívání se mi zlepšila kvalita pleti a vlasů. Cítila jsem se celkově fit. Hořčík beru jako dobrý bonus. Eregmu Max power užívám již dlouhou dobu s vynecháním těhotenství a následného kojení. Před otěhotněním jsem užívala pro podporu otěhotnění, nyní užívám pro podporu chuti na sex, neboť při užívání hormonální antikoncepce mě tato chuť opouštěla. Užívám 1 tabletu denně. Cítím se celkově výborně, mám více energie.

 • Dobrý den, většinu přípravků kupuji dlouhodobě, tj. Citrovital kapky a kapsle, Colafit, Koenzym Q10 s hořčíkem a Lecitin 3x silnější, jsem s nimi velice spokojená, proto je používá celá naše rodina. Citrovital je vynikající, když začínají příznaky nachlazení nebo virozy, Q1 musím užívat hlavně kvůli dásním a je pravda, že když mi dojde, tak už po týdnu se mé dásně zhorší. Colafit mi doporučil lékař, jsem po těžkém úraze nohy a všichni sportovci v naší rodině mají problémy s koleny, takže nám byl doporučen. Lecitin nám možná pomáhá na paměť, to nevíme, ale věříme tomu. Tak to je asi vše, určitě zase tyto přípravky objednám. Manžel používá ještě HemoStop pravidelně už více než rok a tvrdí, že se jeho stav rapidně zlepšil.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni