loading

Recenze Aurum Koloidní stříbro Ag100 (25ppm)

Kód produktu: z5046

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Produkty jsem u Vás zakoupila pro vnuka, má potíže - problémovou pleť. Koloidním stříbrem se mu pleť vyčistila a zklidnila, vyrážka už není zapálená a hojí se. Kyselina listová je také pro vnuka. Myslím, že to jeho pleť potřebuje.

 • Koloidní stříbro má velmi dobré antiseptické účinky. Lze jím úspěšně léčit pásový opar i jiná virová onemocnění. Použil jsem jej i ke konzervaci čerstvě vylisovaných džusů. Po jeho aplikaci vydrží džus nezkvašený 14 dnů. Lze ho používat k desinfekci závadné vody, aby byla pitná.

 • S Koloidním stříbrem jsem spokojená, dceři pomáhá s akné.

 • Koloidní stříbro jsem používal dle návodu a myslím, že došlo ke zlepšení. Nejsem tak unavený a mám i více energie. Co se týče sříbra 25 ppm jsme používali na pleť, kde se osvědčilo.

 • Koloidní stříbro užíváme celá rodina hlavně preventivně. Ráno na lačno držíme stříbro asi 10 minut v ústech a potom vyplivneme. Pokud někoho z nás přeci jen postihne nějaká viróza, tak stříbro kloktáme. Dále se nám Koloidní stříbro osvědčilo na různé kožní problémy (zranění, akné, kopřivka, spálenina apod.).

 • Mám dost problematickou pleť, hodně suchou. Když jsem si ráno nebo večer umyl obličej, tak se mně po chvíli začaly na obličeji dělat červené fleky, které mě svědily a dlouho se držely, než zmizely. Manželčina kosmetička mi poradila, ať zkusím Koloidní stříbro Ag100 (10ppm) a k tomu Bio Arganový olej. Začal jsem to používat a jsem s přípravky velice spokojen. Pleť se zklidnila, je hladká a jemná, lišaje se už neobjevují. Jsem spokojen, doporučuji!!

 • Koloidní stříbro na čištění pleti vřele doporučuji, je to opravdu skvělý výrobek.

 • S koloidním stříbrem jsem naprosto spokojená, myslím, že zatím funguje tak, jak je avizováno na obale.

 • S Koloidním stříbrem jsem velice spokojená, dobře vysušuje a kloktáním léčí zánět v krku.

 • Koloidní stříbro bych v budoucnu opět užívala. Myslím si, že mi pomohlo od vleklého "pochrchlávání". Za mě tedy rozhodně ano. Děkuji.

 • Z nakoupeného zboží opravdu oceňuji Koloidní stříbro. Myslím, že výrazně pomohlo zklidnit kožní potíže a vnitřním užíváním jsem se po letech zbavila zánětu vedl. nosních dutin bez opakovaných antibiotik.

 • Koloidní stříbro doporučuji všem, jedná se o nejlepší přírodní antibiotikum. Doslova léčí 1000 nemocí.

 • Koloidní stříbro používám již dlouho na pleť. Jsem s ním velice spokojená. Moje pleť se velmi zlepšila.

 • Koloidní stříbro má zlikvidovat až 75% virů, bacilů a případně i dalších parazitů. Zachvátila mě, dceru i psa viróza. Koloidní stříbro jsem začala užívat až poté, kdy už viróza byla v plném proudu. Zajímavé bylo, že po několika denním užívání příznaky u nás dvou jakoby náhle skončily.

 • Koloidní stříbro mohu jen doporučit. Sestra měla problémy s pletí a od té doby, co vyzkoušela stříbro, problémy zmizely. Už to používáme 1 rok a mohu jen chválit. I dermatoložka si všimla zlepšení pleti a sama to nechápala. Doporučujeme i známým a slyšíme od nich jen samé kladné ohlasy. Budeme i nadále pravidelnými odběrateli.

 • Koloidní stříbro jsem našla čirou náhodou na internetu, když jsem hledala přírodní antibiotikum. Zrovna předevčírem se mi ozvala bolest v krku, často trpím na angíny a záněty nosohltanu. Stříbro jsem kloktala po malých dávkách a vždy vyplivla. Nemoc téměř okamžitě ustoupila. Používám jej také na pleť, nemám sice problematickou pokožku, ale i tak jsem pocítila po pár dnech zlepšení. Jsem moc spokojená a určitě jej budu doporučovat, zejména vzhledem k širokému použití, které koloidní stříbro má.

 • Koloidní minerály užívám hlavně proti bolesti kloubů a k posílení imunity. Koloidní střibro na potítání pleti, která je pročištěná a bezproblémová.

 • Koloidní stříbro znám již léta, je to velmi účinný prostředek pro léčbu bakteriálních problémů, kde selhávají antibiotika i jiné preparáty. Účinnost je velmi vysoká, takřka 100%, a nezanechává žádné vedlejší účinky a ani si na něj bakterie nezvyknou. Koloidní minerály jsou též velmi dobře udělány, a dle mého názoru jsou příjimány tělem velmi dobře. Sice to chvíli trvá, než se dostane do optimálni úrovně potřebám těla, ale tělo má čas si uložit tam, kde jednotlivé prvky patří. S oběma výrobky jsem velmi spokojen, doporučuji je známým a rodině. Děkuji za oba výrobky.

 • S Koloidními minerály a Koloidním stříbrem jsem spokojen. Pomáhají na léčbě aftu, zánětu, poranění škrábanců od kocoura, pořezání ostrým ledem při otužování v řece či prevenci proti nachlazení - účinkuje na 100%! Proto často doporučuji i svým přátelům. Určitě si zase objednám, pokud vyčerpám koupené množství.

 • S produktem Koloidní stříbro jsem moc spokojena. Používám ho na problematickou pleť, a moc mi pomáhá. Pěkně zklidní a trošku vysuší pleť, která se pak vůbec neleskne.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací

prvni