loading

Recenze Omega Pharma Krémové intimní mýdlo s dávkovačem Intima 200 ml

Kód produktu: z2205

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Elasti-Q Exclusive tělový krém proti striím mi velmi vyhovuje. Většinu života jsem měla ošklivý atopicky ekzém, tudíž mám velice suchou a citlivou pokožku a vyhovuje mi opravdu jen málo krémů. Elasti-Q ji dělá hedvábně jemnou a dokonce potlačil i nástup právě zmiňovaného ekzému. Nyní jsem v 8. měsíci gravidity. Jak působí na vznik strií ještě samozřejmě posoudit nemohu. To se uvidí až po porodu. Dále jsem vyzkoušela Krémové intimní mýdlo Intima a musím konstatovat, že je výborné. Od té doby, co jej používám, jsem neměla žádný zánět. Sice moc nevoní, ale vydrží dlouho. Je opravdu účinný a nevysušuje sliznice. Koupila jsem ho spíše z preventivních důvodů, kvůli těhotenství. I když v té době mě jeden zánět trápil a vhodné mýdlo k intimní hygieně má určitě také svůj podíl na jeho vyléčení.

  • Jsem s výrobky Blokurima a Krémové intimní mýdlo Intima velmi spokojená.

  • S objednanými produkty Colafit, Intimní mýdlo Intima a Houbové Quarteto jsem spokojená. Již je mám poněkolikáté a mám za to, že fungují tak, jak jsou doporučovány.

  • Panthenol Winter Cream je na zimu výborný, rovněž balzám. Panthenol šampon je můj oblíbený, protože mám velmi jemné vlasy se sklonem k vypadávání a třepení. Při dlouhodobém používání se problémy viditelně zlepšily. Krémové intimní mýdlo Intima je výborné.

  • Mám za to, že Zelená káva Extra je mým výborným a zdravým pomocníkem k pomalému snižování tukových zásob zjevných, tak i viscerálního tuku. Dobírám 2 balení, úbytek váhy 4 kg (stačí mně ještě 2-3 kg a jsem v normě). LKVB6 užívám na zvýšený cholesterol. Krémové intimní mýdlo Intima je velmi příjemné.

  • 5. červen 2012

    Celkové hodnocení: 60%

    příjemný

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni