loading

Recenze Maxivitalis Kurkuma + Piperin MAX 90 tob.

Kód produktu: z36185

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Jsem až překvapená, jak rychlé snížení váhy nastalo po pravidelném užívání přípravku Kurkuma + piperin 2x denně po jídle. V podstatě to šlo velice lehce všechno, samozřejmě ne jen pilulka, ale také změna stravy a více pohybu dělá toto komplexní snížení váhy (8 kg dole od začátku užívání). Takže mohu určitě doporučit dalším zákazníkům.

  • S výrobkem Kurkuma + Piperin MAX jsem spokojená. Cítím se po něm lépe, zažívací problémy, nadýmání, které mě trápily, jsou pryč.

  • Kurkuma + piperin je výborný na klouby a částečně i na dýchací cesty.

  • S přípravkem Kurkuma + piperin spokojenost, ještě jsem nedoužívala, ale rozohodně pozoruji zlepšení trávení potravy a "harmonizaci střevních pochodů" bez obtíží. Źádné výrazné zhubnutí, spíš pocit vnitřní pohody po jídle.

  • Produkt Kurkuma + piperin užívám cca měsíc. Beru jen 1 tabletu denně, protože jsem trpěla pálením žáhy a pocitem "těžkého žaludku". Měla jsem obavy, že 2 tablety denně curcumy s pepřem by mi mé potíže spíš zhoršily, protože ani papriku, ani pepř v jídle nesnáším. A záměrně používám času minulého, protože de facto do dvou dnů pálení žáhy ustalo. Nemám žádné zažívací potíže - a teď již jen čekám na to, až začnu ubývat na váze.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni