loading

Recenze Survival L-Carnitin + Chrom Cardio Natural s příchutí višně 500 ml

Kód produktu: z4344

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Po užití L-Carnitin + Chrom Cardio mám více energie, menší chuť na sladké. Potřebuji trochu zhubnout, omezit chuť na sladké. Užívání je velmi jednoduché, přípravek má dobrou chuť, jsem spokojena.

  • Dobrý den, ano s produktem L-carnitin + chróm jsem byla velice spokojena.

  • Mám fyzicky náročnou práci, díky vašemu produktu L-carnitin-chrom zvládám práci mnohem snadněji a rychleji. Ale hlavně nemám neustále chuť na sladké jako tomu bylo dříve, tudíž nemám problémy s nadváhou.

  • L-carnitin + chrom skvěle chutná a opravdu funguje. Tento produkt jsem si objednala, aby mi pomohl více se zapotit při cvičení ve fitcentru a tím mi i pomohl k rychlejšímu odbourání tuků a následnému snížení hmotnosti. Potím se opravdu více, mám lepší kondici - cítím se celkově lépe. Na nějaký úbytek váhy je ještě brzy ,jelikož cvičím teprve 2 měsíce, ale doufám, že i k tomu se časem dopracuji. Tento výrobek bych doporučila všem ostatním cvičícím.

  • Dobrý den, co se týká zakoupených produktů, jsem s nimi spokojen. L-Carnitin + Chrom Cardio používám hlavně na sport, kdy dotace energie ("energie přímo do buněk") napomáhá k udržení výkonu a rozhodně se potom necítíte tak unavený. Nepoužívám přípravek k hubnutí, navíc jsem přesvědčený, že na to nemá vliv. Pracuji v oblasti výživy zvířat a karnitin se používal naopak k udržení tukového krytí zejména u prasnic v laktaci. Beta glukan 1,3/1,6 D - mám pozitivní zkušenost s podáváním beta glukanů zejména dětem (v období jara a podzimu). Napomáhají zlepšovat imunitu a obranyschopnost organismu a doporučil bych je rodičům pro děti v mateřských školách (zejména pro děti často nemocné).

  • L-Carnitin + Chrom mě zaujal, když jsem hledala vhodný doplněk stravy pro sportovce. Je výborný při a po sportovním výkonu, dodá téměř okamžitě energii a tekutiny.

  • Dobrý den, s přípravkem L-Carnitin + Chrom Cardio jsem spokojená, vyzkoušela jsem i jiné, ale
    tento přípravek mě vyhovuje nejvíc.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni