loading

Recenze Vetrisol Lecitin 3x silnější 100 kapslí

Kód produktu: z2628

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Vaše produkty Lecitin 3x silnější a DMAE jsem dobrala a mám v úmyslu objednat další. Mám sama na sobě pocit lepšího soustředění v práci i ve škole (bude mi 45 let a dodělávám si titul DiS). Určitě mám pocit lepší nálady, méně věcí mě dokáže rozčílit a cítím se celkově spokojenější a vyrovnanější. Nevím, jestli tyto produkty měly nebo mají nějaký vliv na testy krve, ale podle lékařky se mi zlepšily nějaké hodnoty - léčím se se zhoršenou funkcí štítné žlázy.

 • Produkt Lecitin 3x silnější jsem si ve vašem obchodu zakoupila na základě doporučení mojí kadeřnice, která měla problémy s cholestelorem. Její lékařka jí předepsala léky, které by jí na druhé straně spíš ublížily, jak pomohly. Takže na doporučení lékarnice začala užívat tento Lecitin a velmi si jej pochvalovala. Přestala být unavená, podstatně se jí zlepšily vlasy, dokonce se jí upravila také váha směrem dolů a to při stejném stylu života, jako před užíváním tohoto produktu. Zatím, co jsem slyšela z okolí, je Lecitin VÝBORNÝ!

 • Všechny tyto produkty - Cordyceps sinensis Max, Lecitin 3x silnější a Ženšen + vitamín E mamince pomáhaly více než dost na její původní potíže. Bohužel při hospitalizaci v nemocnici maminka spadla z postele a doktorka mi tuto skutečnost zatajila. Z chodící normálně myslící 85 leté ženy, mi vrátili z krátkodobé hospitalizace ležáka a ještě byla máma nadopovaná tak, že si pletla různé skutečnosti. Díky vašim prostředkům začala normálně uvažovat i celkově prospívat. Bohužel si při tom pádu zlomila kloubní hlavici, takže sice jinak prospívala, ale nemohla se postavit na nohu, když mi to začalo být divné, tak jsem ji opět nechala odvézt do nemocnice, ale tentokrát na ortopedii na RTG, tam onu skutečnost zjistili a začali ji konzervativně léčit. Léčbu vašimi prostředky jsem musela přerušit a opět se chodit dívat na maminku, jak chřadne. Cpali do ní Tramal, takže nemohla dobře mluvit a přitom stále měla bolesti. Po devíti dnech této léčby se jí zauzlovali střeva a praskl jí žlučník. Absolvovala dvě operace, přežila to a začala se hojit, teď je na JIP a už jí začínal zápal plic, takže bere další antibiotika. Bolesti nemá a oblbnutá se mi také nezdá. Jak to dopadne s ní a potom s její nohou, to je ve hvězdách. Kdy a zda se vůbec vrátí domů, je také ve hvězdách. Lecitin používám i já a moc mi pomáhá na energii, paměť a cholesterol. Ženšenu také věřím, to je známá věc, moje babička, která se dožila v plné síle a s čistou hlavou 95 let, ho brala pravidelně. Co se týče Cordycepsu, tak o tom jsem si mnoho přečetla a vkládala jsem mu velké naděje. Doufám, že ještě budu mít příležitost mamince tuto trojkombinaci dávat k užívání a že tady bude se mnou pár let, pokud možno pohyblivá, tak jak byla ještě donedávna.

 • S přípravkem Lecitin 3x silnější jsem velmi spokojená, neboť ustoupily bolesti křečových žil a při ležení mohu přeložit nohy přes sebe a nepociťuji žádnou bolest.

 • Lecitin 3x silnější užívám pravidelně. Většinou 1x denně. Musím říci, že se mi skoro zastavilo padání vlasů, které mne trápí už dlouhou dobu. Vyčešu jen pár vlasů. I při mytí, u kterého bylo padání nejhorší. Objevují se i nové podrosty vlásků. Léčím se se sníženou funkcí štítné žlázy u kterého se právě padání vlasů často objevuje. Jsem s tímto přípravkem maximálně spokojena, určitě ráda objednám další balení.

 • Protože mám různé záškuby po těle, možná borelie, po léčbě antibiotiky mi bylo hůře - horší tlaky, škuby atd. Po produktech Cordyceps Premium, B-komplex s pivovarskými kvasnicemi Premium, Hericium, pH Minerals na odkyselení organismu, BrainActive, Vitamín C, Rybí olej Forte a Lecitin 3x silnější mi je podstatně lépe. Nebylo ihned zlepšení, ale již dnes mohu říci, že je to rozhodně lepší. Beru cca měsíc a půl, a hodlám ještě pokračovat měsíc. Děkuji.

 • Lecitin 3x silnější je produkt, který funguje a proto jsem s ním spokojen.

 • S produkty Konopné semínko loupané, Goji Kustovnice čínská sušené plody, Goji Kustovnice čínská šťáva a Lecitin 3x silnější jsem velmi spokojená. Cítím se vitálně, klouby mne už tak nebolí. Děkuji za ně.

 • Lecitin 3x silnější na mě působí velice příznivě. Necítím se unavená jak po fyzické námaze, tak i celkově. Co mě potěšilo, že jsem zhubla a zmizela mi celulitida. Tento produkt můžu vřele doporučit, protože vím, že si ho opět zakoupím.

 • Produkt Lecitin 3x silnější bych doporučil i ostatním.

 • Lecitin beru na posílení nehtů, vlasů zatím krátce. Už jsem ho užívala a byla jsem spokojená.

 • S vašimi produkty Koenzym Q10 s hořčíkem, Acai Berry Thin, Colafit slim s glukomannanem, Express Diet a Lecitin 3x silnější jsem moc spokojená. Acai Berry spolu s pětidenní dietou funguje skvěle, kila jdo dolů bez pocitu hladu. Lecitin užívám pravidelně a jsem s ním také spokojena. Doručení je také vždy v pořádku a včas.

 • Produkt Lecitin 3x silnější jsem si koupila, neboť jsem měla zkouškové období. Ať už to byl placebo efekt nebo skutečně působení produktů, zkoušky jsem zvládla. Lecitin používám i nadále a  jsem s ním opravdu spokojena. Oproti období, kdy jsem jej nepoužívala, se probouzím odpočinutější a lépe se i cítím. Takže Lecitin jednoznačně velké plus.

 • Lecitin 3x silnější užívám pravidelně. Minimálně mám lepší pocit při jeho užívání. Nedokážu posoudit všechny jeho účinky, které jsou popsány a týkají se tlaku a dalších. Zdá se, že pomáhá při redukci váhy a možná i na stav pokožky. Jistě je třeba používat produkt dlouhodoběji a tak budu poptávat minimálně ještě jednou 2 kusy. Jelikož nemám moc pohybu a stravovací návyky díky pracovnímu vytížení mám špatné, tak nemohu více popsat.

 • S výrobkem Lecitin 3x silnější jsem spokojena, splnil vše, co jsem očekávala. Cítím se dobře, pěkná pleť, lepší vlasy a více energie.

 • Lecitin, který jsem si u vás zakoupila ve 3 podobách - Lecitin 3x silnější, Lecitin granulovaný a Super Lecitin + E, mi maximálně vyhovuje. Využila jsem ho jako doplněk pro snížení hladiny cholesterolu. Po 1,5 měsíci mi hladina cholesterolu opravdu výrazně klesla. Samozřejmě, že i lecitin budu dál dlouhodobě užívat pro celkové posílení organismu a těla. Jsem maximálně spokojena a jistě se do budoucna na vás opět obrátím.

 • Lecitin 3x silnější jsem si zakoupila, protože užívám léky na hypofunkci štítné žlázy a užívala jsem na cholesterol. Všechny vyjmenované body - čím je prospěšný, mne zaujaly. Nejvíce mě překvapilo však to, jak krásně a nenásilně mě zbavil nadváhy. Také se cítím mnohem lépe celkově, nejsem unavená, mám plno energie. Užívám 1 tbl. denně již 7 měsíc. Lecitin jako doplněk stravy se hodí jistě pro všechny. Užívat ho tedy rozhodně nikdy nepřestanu.

 • S Lecitinem jsem spokojená.

 • S výrobky Lecitin 3x silnější a Lecitin granulovaný v peletách jsem velice spokojená. Po operaci kolene, i když jsem měla omezený pohyb se s Lecitinem cítím fajn. Zatím jsem zhubla 8 kg a doufám, že půjdou ještě nějaká kila dolů. Samozřejmě jsem změnila jídelníček a snažím se trochu cvičit. Biodeur pomohla synovi zbavit se plísně na nohách. Je číšník a 12 hodin denně má uzavřenou obuv, tak má konečně klid. Oba výrobky jsou opravdu super.

 • Lecitin 3x silnější jsem si zakoupila a začala užívat proto, že jsem již několik let užívala kvůli zvýšenému cholesterolu lék Lipanor. V únoru jsem byla na preventivní prohlídce u praktického lékaře, která zahrnuje i celkové laboratorní vyšetření z krve. Od lékaře jsem se dozvěděla, že hodnota se mi zvýšila (na 6,35) a Lipanor mi musí vyměnit za jiný lék. Řekl, že Lipanor již nestačí! Na zkoušku mi tedy dal nový lék Atoris a upozornil mě na možnost vedlejších účinků. Nadšená jsem opravdu nebyla. Když jsem si přečetla příbalový leták, tak jsem zjistila, že oproti Lipanoru to bude opravdu nějaký šílený lék. Nejím tučné věci, žádné uzeniny, jím hodně zeleninu na všemožný způsob, bílá masa. Myslím, že jím opravdu zdravě a potravu zásadně dělím. Proto jsem si objednala lecitin. Nový lék jsem tedy zároveň s Lecitinem začala užívat. Asi po 10 dnech jsem jedno ráno zjistila, že nemohu skoro zapnout kozačky, protože mám oteklé kotníky. Napadlo mne se podívat do příbalového letáku. Tam jsem se dočetla, že jeden z nežádoucích vedlejších účinků jsou otoky na nohou, právě v oblasti kotníků. Lékaři jsem zavolala, řekl, abych lék vysadila asi na týden a znovu ho pak začala užívat. Lék jsem vysadila, začala brát znovu Lipanor, který jsem ještě doma měla nevyužívaný a denně lecitin. Takto jsem to dělala cca 3 týdny. Pak jsem šla k lékaři, to byl konec dubna a řekla jsem mu, ať mě pošle opět na kontrolu do laboratoře, že Atoris užívat nechci a než mě předepíše něco jiného, že chci vědět jak vysoký mám nyní cholesterol. To se stalo a výsledek byl naprosto v pořádku. Takže užívám dále Lipanor a denně Lecitin. Je tedy více než pravděpodobné, že Lecitin pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Na podzim budu chtít opět kontrolu hladiny cholesterolu a uvidím. Jsem doslova odpůrkyně všelijakých léků i když je jasné, že někdy jsou opravdu jedinou možností.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 44 827 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni