loading

Recenze Topnatur Lepicol kapsle - pro zdravá střeva 180 kapslí

Kód produktu: z808

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Dobrý den, je mi 78 roků, mám diverticulosu tlustého střeva a jedině dávkování 2x denně 2 lžičky Lepicolu mě drží u pravidelného vyměšování. Lepicol užívám několik roků.

 • Lepicol kapsle upraví zažívání za několik dní a řeší nejeden střevní a žaludeční problém.

 • Kladně hodnotím Lepicol kapsle a Salmonyl PM. Po prodělaném onemocnění diverticulitidou a přetrvávajících obtížích došlo při používání těchto prostředků ke zlepšení.

 • Dobrý den, Chanca Piedra tablety i čaj (2 ks) mi pomohli při ledvinovém kamenu a po rentgenu lékař konstatoval, že žádný kámen nevidí. Předtím jsem ale 5x absolvoval ultrazvukové rozbíjení a kámen, původně 16 mm, se jen pomalu zmenšoval. Čaj i tablety to uspíšily. Doberu vše preventivně. Lepicol beru průběžně i na radu lékaře na čištění tlustého střeva a vyprazňování je dobré bez problému.

 • Dobrý den, Lepicol kapsle beru dlouhodobě - 3 tobolky před večeří. Účinky na střeva jsou dobré a dochází k dobrému rannímu vyčištění střev. Lecitin beru dlouhodobě a jeho účinky jsou dobré - viz popis na produktu. Super Česnek beru déle. Doplňuje účinky k Lepikolu, trávicí systém a tlak krve. S produkty jsem spokojen.

 • S Lepikolem jsem spokojená, mám s ním již delší dobu zkušenost.

 • Lepicola kapsle mi pomáhá. Užívám ho na doporučení mého lékaře. S nákupem i s produktem jsem spokojená, nemám žádné výhrady, jen jako pro důchodkyni je pro mne příliš drahý, zvláště když musím platit za plno jiných léků strašně moc peněz. Na to naši páni nemyslí.

 • Všechny dodané produkty jsou velmi dobré a pomáhají mi zlepšovat můj zdravotní stav. Zvláště Lepicol je výborný na čištění tlustého střeva a stolice je bez problémů a po Colafitu se mi zlepšuje pohyblivost rameních kloubů a snižuje se bolestivost.

 • Dobrý den, jsem spokojen s vašimi službami. Všechny zakoupené produkty jsou dobré a jsem s nimi spokojen. Lepicol kapsle, ArthroStop Chondro beru již déle a stav střev a kloubů se zlepšil. Lecitin 3x silnější mi zlepšuje stav paměti a snižuje i částečně hladinu cholesterolu.

 • Dobrý den, s výrobky jsem spokojen, hlavně s kapslemi Lepicol po nich se mé obtíže zlepšily.

 • Všechny Vaše přípravky (Lepicol kapsle, Chlorella, Vlasový stimulátor, Super lecitin + E), které si objednávám pravidelně jsou velice kvalitní a mohu je doporučit dalším zákazníkům nejen z hlediska jejich složení, které mi vyhovuje, ale také z hlediska dobré ceny, spolehlivosti a serioznosti Vaší firmy.

 • Dobrý den, přípravek Lepicol kapsle užívám již 2 měsíce. Jsem s ním spokojená. Zlepšilo se mi trávení a vyprazdňování. Dříve jsem měla problém, že po každém jídle jsem se nafoukla a cítila přejedená, i když jsem toho snědla málo. Stolici jsem měla nepravidelnou. Teď už tyto problémy nemám. První dny začátku užívání jsem po spolknutí 10 tablet a jejich zapití měla pocit, že už nic nesním a že mám zaplněný žaludek. Toto po několika dnech ustalo.

 • Zakoupené Lepicol kapsle pro zdravá střeva jsou vynikající, pomohly mi jak se zácpou, tak i s gynekolog. problémy, jelikož obsahují Lactobacillus acidophillus.

 • Váš přípravek Lepicol v tobolkách pro zdravá střeva si již u vás objednávám cca tři roky. Byl jsem na vyšetření tlustého střeva a bylo mi zděleno, že mám Divertikulosu tlustého střeva. Lékař mi doporučil užívat váš produkt Lepicol. Od té doby ho poctivě užívám. Mé osobní pocity jsou výborné a vaše služba až po doručení domu je také výborná. Moc vám děkuji. Jsem váš stálý zákazník.

 • S Lepicolem jsem velmi, spokojena, temer kazdy den jdu na zachod bez problemu. Avsak po delsim uzivani si na nej telo privykne, ale stale je to mnohem lepsi nez bez nej.

 • Děkuji, přípravek jsem používala ve vyšších dávkách po vybraných antibiotikách a nyní ho užívám v nižších dávkách stále. Jsem velmi spokojená.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 37 826 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni