loading

Recenze Diochi Levamin kapky 50 ml

Kód produktu: z3991

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Při užívání přípravku Intocel se cítím plná energie, váha jde dolů. Při užívání přípravku Levamin jsem klidná, vyrovnaná, nic mě nerozhodí. Produkty od Diochi mně doporučila lékařka, střídám různé druhy, každý produkt má to své a já jsem spokojená. Olej ze sibiřské jedle bělokoré je zázrak na nachlazení a kašel. S vaším obchodem jsem 100 % spokojená.

 • S produkty Diochi - Estrozin kapky, Intocel kapky, Levamin kapky a Venisfér krém jsem spokojená. Upravily mi trávení. Díky Levaminu jsem skutečně hodně zaznamenala příliv energie, byl znatelný hned od začátku užívání.

 • Produkty firmy DIOCHI používám střídavě již asi 7 let a musím šířit pouze chválu. Opravdu působí, jak mají, hlavně velmi rychle nastupuje pozitivní účinek. Nejsou lepší produkty tohoto druhu. Levamin i Diocel vřele doporučuji všem.

 • S kapičkami Levamin jsem velmi spokojena. Musím potvrdit, že na můj organismus působil velmi pozitivně. Počítám, že co nejdřive si objednám další kousek, už čtvrtý.

 • Levamin je výborný produkt, už pociťuji první účinky. Doporučuji každému.

 • S Levaminem jsem velmi spokojena, užívám již delší dobu.

 • Dobrý den, vyjádřit se mohu pouze k přípravku Levamin, který již delší dobu používám. Jeho působení je velmi pozitivní a mně osobně výrazně pomohl a stále pomáhá. Před rokem jsem trpěla stavy deprese, vyhoření, celkové únavy, nic jsem nemohla dokončit a každá práce pro mě byla problém. Mimo to jsem trpěla poruchami spánku. Vzhledem k předchozímu aktivnímu životu to bylo jak pro mě, tak pro okolí hrozné. Účinek Levaminu, který jsem začala užívat v únoru 2008 byl poměrně rychlý, během týdne až deseti dnů jsem začala cítit psychické vyrovnání, únava ustoupila a celkově jsem se začala cítit mnohem lépe. Jak v zaměstnání, tak doma jsem zase zvládala to co dřív. Vždy po třech týdnech jsem přestala Levamin na týden užívat a po asi třech měsících jsem ho přestala užívat úplně. Užívám ho preventivně, když čekám větší pracovní nápor, například během toho období tři týdny. Baktevir jsem koupila manželovi a ten ho neužíval, takže je stále v lékárničce. Přeji příjemný den a hodně zákazníků spokojených tak jako jsem já.

 • 10. březen 2014

  Celkové hodnocení: 90%

  produkt jsem si vybrala z důvodu "jarní" únavy a pocitu stresu v posledních měsících. Zatím produkt užívám krátkou dobu na závěry.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni