loading

Recenze Diochi Maytenus ilicifolia (cangorosa) - čaj 150 g

Kód produktu: z5199

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Maytenus ilicifolia je čaj pro mě velice chutný i bez cukru. Přišlo mi, že jsem se po něm cítil více uklidněný. Za mě nejlepší čaj, co jsem si z těch všech objednal.

  • S produkty Estrozin kapky a Maytenus ilicifolia jsem velice spokojená. Moc mi pomohly, vřele doporučuji.

  • Čaj Maytenus ilicifolia má výbornou chuť a účinky - po čaji mám energie na rozdávání. Je výborný proti únavě a nevyspání (mám 6 měsíční dvojčata). Doporučuji.

  • Produkt Maytenus ilicifolia jsem si vybrala, protože u něj bylo uvedeno, že snižuje bílé krvinky. A opravdu ano, bylo to potvrzeno lékařským vyšetřením. Produkt je lahodný a pomáhá při leukemii snižovat počet bílých krvinek. Díky.

  • Dobrý den, s oběma produkty jsem spokojená. Fit and Slim nemá moc silný účinek na zasycení, ale věřím, že je to jen zvykem. Čaj Maytenus je lahodný a správnou přípravu jsem si rychle osvojila. Každopádně doporučuji.

  • Dobrý den, k Vašemu dotazu mohu uvést, že já i moje rodina máme velmi dobrou zkušenost s antivirovým působením čaje Maytenus ilicifolia. I když pracuji v prostředí, kde je vysoká pravděpodobnost nákazy běžnými viry včetně chřipkových, neonemocněla jsem. Čaj užívám od září (vždy 3 týdny, pak týden pauza). Žádným chronickým onemocněním netrpím, imunitu mám průměrnou, v minulosti touto dobou jsem již za sebou nějakou tu virózu měla.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni