loading

Recenze Pharma Activ Melatonin 80 tbl. + 20 tbl. ZDARMA

Kód produktu: z43478

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S produktem Melatonin jsem velmi spokojena. Protože jsem se rozdělila s kamarádkou, budu objednávat znovu. Usínám s ním denně a bez problémů. S nespavostí se potýkám několik let.

 • Přípravek Melatonin je naprostá senzace!!! Užívám ho již dlouho a je to ten nejlepší "prášek" na spaní, jaký znám. Je úžasné, že jste ho začali prodávat u nás!!! A navíc za celkem přijatelnou cenu.

 • Přípravek Melatonin používám delší dobu a jsem s ním spokojen. Prodlužuje mi spánek v ranních hodinách.

 • Mnoho let trpím málo spánkem. Od lékaře mám předepsané léky, ale..... Melatonin od vás užívám dvě tobolky před spánkem, protože pracuji noční směny pro lidi a velice doporučuji. Opět si u vás objednám až mě budou docházet, jinak se opět mohu radovat z každého dne diky melatoninu. Děkuji.

 • Melatonin působí velmi spolehlivě bez vedlejších účinků.

 • Musím říci, že jsem nad očekávání spokojena. Se spánkem mám problémy už hrozně dlouho, během noci se několikrát probudím a jen těžko znovu usínám. Melatonin mi usínání během noci usnadňuje.

 • Sarapis Plus užívám dlouhodobě pro jeho příznivé a přitom jemné účinky na projevy menopauzy. Jsem velmi spokojená. Melatonin užívám kratší dobu, rovněž působí velmi jemně na usínání při nespavosti, zatím jsem rovněž spokojená,

 • S PlaqueOff pro zvířátka mám již delší zkušenosti, je perfektní jako prevence. Melatonin znám ze zahraničí již dlouho, je to úžasný prostředek na spaní a relaxaci, objednám si ho u vás znovu.

 • O Melatoninu jsme slyšela poprvé asi před 10 lety od farmaceutického dealera, který tyto tablety nabízel v lékárně jako lék na recept. V té době by vyšla 1 tableta asi na 10 Kč, což bylo vážně hodně. Já jsem si nechávala psát hypnotika řady Zolpidemu a stala jsem se téměř závislou. Potom jsem objevila na internetu tablety Melatonin sníček a ihned jsem věděla, že je zakoupím. Zkrátím to: Celých 45 dní před spaním polykám 1 tabletu Melatoninu a do 60 minut spím jako miminko. Působí přesně tak, jak jsem o něm před těmi 10 lety slyšela - melatonin je spánkový hormon a stačí 5 nocí s ním a problém usínání je vyřešen! Přestože jsem užívala hypnotika, nemám s usínáním problém. Naopak, jakmile se setmí, zívám a jdu spát. V současné době učím i mého ex-manžela usínat s Melatoninem, protože má problém. Snad to bude lepší, protože nikdy hypnotika neužíval. A tak mu držím palce! Jakmile Melatonin dojde, okamžitě objednám další balení.

 • Melatonin je úžasný, po mnoha letech konečně v noci spím. Jenom pozor na předávkování, jednou se stalo, že jsem v roztržitosti a v rozčilení nedodržela doporučené dávkování. Dala jsem si před spaním 2 tablety a ráno mi tekla krev z nosu a udělaly se mi modřiny na rukou a nohou (vznikly při prudkých pohybech). Od té doby jsem opravdu opatrná a beru 1/4 tablety každý večer a spím opravdu krásně, tvrdě, jako za mlada (žádné potíže ani vedlejší účinky nemám). Na internetu doporučují vyhovět tělu a když stoupne hormon spánku (po užití melatoninu), tak je pro tělo vhodné být ve tmě. To je určitě důležitá informace. Zjistila jsem, že když to nedodržuji, a koukám na zářící televizi nebo na monitor, bolí mě oči. Naopak dodržením tmy a klidu se uvolním, je mi krásně a dobře se vyspím. Nedávno psal jeden pán na internetu, že aby byl v souladu s přírodou a neubližoval tělu, chodí po bytě po setmění ve slunečních brýlích, aby utlumil nával světla (lustry, televize, monitor) a aby tělo v době, když je venku tma, odpočívalo (velké světlo do očí je večer a v noci nepřirozené). Když se chci před spaním "dívat" na televizi a už mám v sobě melatonin, zavážu si oči a chvíli poslouchám diskuzní pořady. Krásně se při tom uvolním a melatonin mezitím začne působit. Sprchuji se v šeru, potom si lehnu a usnu po dvou nadechnutích. Myslela jsem, že tak rychlé usnutí už v životě nazažiji (usínala jsem už několik let 2, 3 nebo 4 hodiny, často jsem nemohla usnout do pěti nebo i do sedmi do rána). Jsem vděčná, že melatonin prodáváte. Změnil mi život. Usínám rychle, spím dobře, mám živé sny, přes den nejsem tak unavená.

 • Tryptofan plus je moc dobrý, užívám ho denně do 16:00 - zmírní nebo úplně se vytratí vnitřní neklid, což má v práci dobrý účinek. Melatonin užívám před spaním, taky ho doporučuji. Spím kompletně 8 hodin a ráno je lepší než bývávalo. DMAE taky doporučuji, jsem aktivní po celý den.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Vybírejte z 41 406 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni