loading

Recenze Pharma Activ Melatonin 80 tbl. + 20 tbl. ZDARMA

Kód produktu: z43478

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Produkt Melatonin výborně pomáhá při usínání, takže už žádné prášky na spaní nepotřebuji. Cena je také výborná, takže za Melatotnin děkuji.

 • Jsem velice spokojena, produkty užívám dlouhodobě s dobrým efektem. AloeVeraLife mě doslova povzbuzuje nejen na těle, ale i na duši. S GS Betakarotenem jsem spokojena již několik let, trávím během jara - léta hodně času na sluníčku a u moře, proto ho začínám užívat každoročně již od března a po celou sezónu s vynikajícím efektem. Melatonin na mne také působí blahodárně, užívám ho při nespavosti. Mám raději tyto přírodní preparáty.

 • Mé zdravotní probléby se prohlubovaly a nedostavoval se spánek. Byla jsem za noc i 10x vzhůru. Vyzkoušela jsm různé tablety, ale chemii se bráním a objevila jsem Melatonin Sníček. Prvních 14 dní jsem nepozorovala nic moc, ale každý další den se mi prodloužil noční odpočinek a po měsíci jsem v kuse spala i 4 hodiny a to je paráda. Tak mu zatím zůstanu věrná - 1 tabletu 20 minut před ulehnutím a do 45 minut se dostaví účinek. Můžu doporučit, jsem spokojená.

 • Produkty Melatonin a Melatonin Mučenka používám nárazově, pokud jsem přetažena a jdu pozdě spát. Určitě rychleji usnu. Vedlejší  účinky  jsem nezaznamenala, ale nejsem pravidelný uživatel.

 • Jsem velice spokojena s produktem Melatonin. Brala jsem 1/2 Frontinu na noc a díky Melatoninu již nemusím tyto návykové léky používat. Děkuji moc.

 • Trpím už 15 let nespavostí a to je mi teprve 42 let. Probouzím se v noci a tak jsem to řešila čtvrt nebo půl práškem na spaní. Zjistila jsem ale, že jsem začala hodně zapomínat. Projela jsem tedy internet a rozhodla se podle recenzí pro Melatonin a Tryptofan (v minulosti jsem zkoušela brát Calmin, ale nefungoval mi). Začala jsem Tryptofanem večer cca hodinu před spaním a 2 dny jsem spala krásně celou noc, pak už nefungoval tak dobře, ale cítila jsem se po něm klidná. Když jsem se v noci probudila, vzala jsem si Melatonin pod jazyk. Za hodinu jsem usnula, ale zase ráno se nemohla probrat. Teď zkouším Melatonin těsně před spaním a zase jsem několik nocí spala dobře. Experimentuji pokusem omylem, nicméně výsledek je, že jsem měsíc a půl bez prášků na spaní. Jedině vzít současně Tryptofan a Melatonin mi nedělá dobře.

 • Produkt Melatonin jsem si pořídila před svou cestou do USA, abych se vyhnula či eliminovala jet lag. Myslím si, že mi Melatonin pomohl. Nyní ho již neužívám, protože jsem slyšela, že na něj může vzniknout závislost a bez jeho užívání se pak už člověk nevyspí.

 • Přípravek Melatonin má velmi dobrý účinek.

 • Dříve jsem se budila již po 3 hodinách a pak ještě 2x - 3x. S produktem Melatonin jsem spokojená, usínám bez problémů a vzbudím se jen 1x nad ránem. Většinou pak ještě na hodinu i dvě usnu.

 • Melatonin užíval taťka ještě když nebyl v ČR dostupný, takže jsem rád, že jsem mu ho mohl objednat. 5 mg je tak akorát pro běžně stresovaného člověka, aby usnul po náročném dni. Když jsem se učil na zkoušky, tak jsem 5 mg užíval a opravdu je to hodnotný doplněk. Jedna tableta je na opravdu pořádně vydatný spánek, já jsem po ní spal 9 až 12 hodin, zase je nutné přiznat, že jsem mladý člověk (31 let) a na starší a stresovanější lidi bude třeba působt jinak.

 • Jsem člověk, který chodí spát jen s prášky na usnutí na předpis od lékaře. Jelikož jsem momentálně k lékaři nešla, našla jsem si na internetu účinky Melatoninu a byla jsem velice mile překvapena, že na mne působil tak jako mé prášky. Doporučuji všem, kdo má problémy se spaním. Pokud se týká krému Colafit jsem také velmi spokojena s jeho účinkem na má bolavá záda. Mohu jen doporučit.

 • S Melatoninem jsem spokojen, spím dobře (Melatonin beru již mnoho let).

 • Melatonin jsme koupila pro svoji 90ti letou maminku. Moc si Melatonin pochvaluje.

 • S produktem Melatonin jsem velmi spokojena. Protože jsem se rozdělila s kamarádkou, budu objednávat znovu. Usínám s ním denně a bez problémů. S nespavostí se potýkám několik let.

 • Přípravek Melatonin je naprostá senzace!!! Užívám ho již dlouho a je to ten nejlepší "prášek" na spaní, jaký znám. Je úžasné, že jste ho začali prodávat u nás!!! A navíc za celkem přijatelnou cenu.

 • Přípravek Melatonin používám delší dobu a jsem s ním spokojen. Prodlužuje mi spánek v ranních hodinách.

 • Mnoho let trpím málo spánkem. Od lékaře mám předepsané léky, ale..... Melatonin od vás užívám dvě tobolky před spánkem, protože pracuji noční směny pro lidi a velice doporučuji. Opět si u vás objednám až mě budou docházet, jinak se opět mohu radovat z každého dne diky melatoninu. Děkuji.

 • Melatonin působí velmi spolehlivě bez vedlejších účinků.

 • Musím říci, že jsem nad očekávání spokojena. Se spánkem mám problémy už hrozně dlouho, během noci se několikrát probudím a jen těžko znovu usínám. Melatonin mi usínání během noci usnadňuje.

 • Sarapis Plus užívám dlouhodobě pro jeho příznivé a přitom jemné účinky na projevy menopauzy. Jsem velmi spokojená. Melatonin užívám kratší dobu, rovněž působí velmi jemně na usínání při nespavosti, zatím jsem rovněž spokojená,

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni