loading

Recenze Pharma Activ Melatonin Mučenka 80 tbl. + 20 tbl. ZDARMA + Škraboška na spaní ZDARMA

Kód produktu: z43477

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Melatonin užívám denně a zlepšil mi usínání i vlastní spánek. Samozřejmě pro mne je osobně důležitý pravidelný čas pro večerní zklidnění a asi 15 minut před spánkem užívám Melatonin.

 • Melatonin používám už několik měsíců, tohle je asi čtvrté nebo páté balení. Je to výborná věc, alespoň mně se maximálně osvědčila. Než jdu do postele, což bývá kolem desáté večer, spolknu tabletu. Pak si asi půl hodiny čtu, a když cítím, že přestávám vnímat přečtené, zhasnu a uložím se ke spaní. To přijde během chvilky. Je to báječné, protože dříve po půlhodině čtení následovala i půlhodina čekání na spánek. Někdy se stane, že i přes tabletku usnout nemohu, ale je to opravdu málokdy a na vině je většinou nějaký stres, velká starost apod. Po běžně prožitém dni spím jako miminko a budím se až ráno, kolem šesté. To jsem dříve taky moc neznala, obvykle jsem se asi tak každou druhou hodinu probouzela a často opět čekala desítky minut, než znovu usnu. Takže za mě - díky tomu, kdo výrobek vymyslel.

 • Každý večer tak kolem 20. hodiny cumlám 1 tabletu  Melatoninu a během 2 hodin začnu zívat, pak v klidu usnu. Jsem naprosto spokojená.

 • Produkty Melatonin a Melatonin Mučenka používám nárazově, pokud jsem přetažena a jdu pozdě spát. Určitě rychleji usnu. Vedlejší účinky jsem nezaznamenala, ale nejsem pravidelný uživatel.

 • Myslím, že Melatonin funguje, pro mě znamená 6-7 hodin spánku se sny.

 • Pozdě jsem usínala a málo spala a vyzkoušela jsem různé přípravky. Až přípravek Melatonin Mučenka mi pomohl. Dobře se mi usíná a pohodově spí. Jsem s ním spokojená. A přitom přípravek je přírodní.

 • Velice si pochvaluji Váš produkt Melatonin Mučenka. Beru si ho tak 1,5 až 2 hodiny před spaním a pak už se mi teda fakt "zaklapnou víka" a spím po něm opravdu krásně celou noc. Je to velmi milý produkt a to také tím, že je složen z přírodních látek.

 • Melatonin Mučenka opravdu pomáhá na usnutí. Jsem spokojená.

 • S účinkem výrobku Melatonin Mučenka jsem vcelku spokojený. Pomohl mi ke kvalitnějšímu spánku a k lepšímu výkonu v práci. Doba spánku se prodloužila a byla také silnější, takže jsem byl lépe vyspaný. Za to jsem velmi rád. Určitě bych ho doporučil i dalším zájemcům.

 • Melatonin s mučenkou v mém případě zabírá. Usínání je lepší a spánek rozhodně delší. Zlepšení jsem zaregistroval asi po 14 denním užívání.

 • S produktem Melatonin jsem spokojená. Pomohl mi vyřešit dočasný problém s nespavostí, kdy jiné přírodní prostředky nezabíraly a po prášcích na spaní jsem se necítila dobře. Stačilo mi Melatonin brát asi 2 týdny, spánkový rytmus se mi upravil a nyní už usínám bez problémů.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni