loading

Recenze Dědek Kořenář Měsíčkový olej MO 200 ml

Kód produktu: z978

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Měsíčkový olej používala dcera (15). Byla u ní zjištěna infekční mononukleóza. Olejíčkem si potírala uzliny, které v době nemoci měla hodně zvětšené. Vyskočily nejen pod ušima, ale i za krkem, v tříslech a podpaží. Dceři hrozilo odebrání vzorku z uzlin pod ušima (toto se provádí pod narkózou), protože byly příliš velké a pan primář je chtěl poslat na rozbory. Na základě doporučení známé jsem pro dceru objednala měsíčkový olej. Potírala si 2x denně všechny místa na těle, kde se uzliny vyskytly. Ty se jí začaly zmenšovat a pan primář nakonec upustil od plánovaného zákroku.

 • V současné době užívám Měsíčkový olej především zevně, tudíž jeho kvality mohu využít jen částečně, nicméně působí přesně tak, jak bych od kvalitního měsíčkového oleje (navíc v dobré synergii s ostatními obsaženými bylinami) očekávala, tudíž si našel trvalé čestné místo v domácí lékárničce. Děkuji Dědku Kořenáři.

 • Jsem velmi spokojená. Měsíčkový olej mi pomohl při hemoroidech. Nicméně ho používám preventivně.

 • Měsíčkový olej kupuji svému tátovi již asi rok, původní záměr byla úprava hemoroidální nemoci - takto jsem taťku informovala, a tudíž takřka okamžité zastavení krvácení by se event. dalo svést na placebo efekt. Ale jako neavízovaný (odstranila jsem příbalové informace) "bonus" se dostavila úprava zažívání, subjektivní zlepšení celkového stavu a minimálně nepokračování metastatického rozsevu v plicích. Taťka je po zástavě srdce IV/13 s dvěma třičtvrtěhodinovými resuscitacemi a následným desetidenním "pobytem" mimo tento svět, kam se k překvapení všech zúčastněných vrátil. Srdce od té doby má asi 1/3-nový výkon. K tomu mu diagnostikovali po 3 měsících nově rakovinu plíce s meta v druhé. Taťka odmítl nabízenou "léčbu", navíc ani nepřestal kouřit. Vím, že to zřejmě není pouze zásluhou měsíčkového oleje, že hlavní příčinou nejen přežití a zkvalitnění jeho života je jistě změna jeho přístupu ke světu okolo i k sobě, ale po roce je na kontrolním rtg "pouze" mateřský nádor, meta již popsány nejsou. Měsíčkový olej jsem začala používat i já - i když nebyl "důvod" v podobě fyzických obtíží, a doporučuji ho indikovaně i mým pacientům. Děkuji, že se vrací do života lidí příroda, a doufám, že v brzké době bude pomáhat zdraví s minimálně stejnou důležitostí jako zatím převažující chemie.

 • Měsíčkový olej funguje, vyhovuje mi. Doporučuji každému, je příjemný.

 • Produkty Měsíčkový olej a Aloe vera na mě působí velmi pozitivně.

 • Měsíčkový olej využíváme v rodině už dlouhá léta a plně potvrzuji jeho působení dané výrobcem.

 • Dobrý den, po zkušenostech s mnohými rostlinnými preparáty různých výrobců mohu říct, že dle mého názoru patří výrobky p. Nového k nejlepším na trhu. Cenově sice nejsou nejlevnější, ale jsou kvalitní a nějak na mně z nich působí péče a zaujetí výrobce. Brzo budu objednávat další várku.

 • Měsíčkový olej jsem pro kamaráda objednával 2x a dle jeho díků a vyjádření o relativně nepříjemných fyziologických pochodech je tento olej super přípravek. Byl použit vniřně i z vnějšku, přestalo lehké krvácení asi z hemeroidů a vyprazdňování je velmi ulehčeno. Jediné mínus je relativně vysoká cena, nicméně výsledek je velmi uspokojivý.

 • Dobrý den. Měsíčkový olej je perfektní. Jak na spáleniny, tak na odřeniny, na což je nejvíce používám u vnoučat. I manželovi pomohl při kožních problémech, na které žádné mastičky nepomohály. Vynikající, když se malé dítě oprudí nebo zapaří. Teď v létě se mi to velice osvědčilo. Vystačila jsem si s měsíčkovým olejem při péči o maji malou vnučku. Po desinfekci DK na všechny odřeniny. na opruzeniny. Má samozřejmě i spoustu jiných využití. Mám ho doma i na chalupě. Na dovolenou vždycky vozím s sebou.

 • Dobrý den. Jsem velice spokojena. Už nekolik let mně trapi bolesti žaludku a Měsíčkový olej mi pomohl. Měsičkový olej-je to nejlepši. Moc za něj děkuji.

 • Dobrý den,vyzkoušela jsem měsíčkový olej a jsem velice spokojena. Používala jsem jej na hemeroidy a výsledek mě mile překvapil. Můžu všem doporučit.

 • Dobrý den, se zakoupeným měsíčkový olejem jsem velice spokojená. Vzhledem k tomu, že se hodí na mnohé problémy bereme ho jako součást domácí lékarny.

 • Dobrý den, MO mám už po několikáté. Velmi mně pomohl, když jsem kojila a dostala jsem zánět prsu, a to ne jednou. Poprvé jsem to léčila antibiotiky, a když se to opakovalo, tak jen MO. Dokonce jsem měla i vysoké teploty, ale olej zabral pokaždé. Tady se mně opravdu osvědčil. Taky si s ním masíruji krk, pomáhá i zde. Dva měsíce užívám pravidelně večer lžičku na posílení imunity. Zatím jsem nemocná nebyla, tak uvidíme, jak to bude dále... S MO jsem fakt spokojená, má přední místo v naší lékárně.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni