loading

Recenze Dědek Kořenář Měsíčkový olej MO 200 ml

Kód produktu: z978

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • V současné době užívám Měsíčkový olej především zevně, tudíž jeho kvality mohu využít jen částečně, nicméně působí přesně tak, jak bych od kvalitního měsíčkového oleje (navíc v dobré synergii s ostatními obsaženými bylinami) očekávala, tudíž si našel trvalé čestné místo v domácí lékárničce. Děkuji Dědku Kořenáři.

 • Jsem velmi spokojená. Měsíčkový olej mi pomohl při hemoroidech. Nicméně ho používám preventivně.

 • Měsíčkový olej kupuji svému tátovi již asi rok, původní záměr byla úprava hemoroidální nemoci - takto jsem taťku informovala, a tudíž takřka okamžité zastavení krvácení by se event. dalo svést na placebo efekt. Ale jako neavízovaný (odstranila jsem příbalové informace) "bonus" se dostavila úprava zažívání, subjektivní zlepšení celkového stavu a minimálně nepokračování metastatického rozsevu v plicích. Taťka je po zástavě srdce IV/13 s dvěma třičtvrtěhodinovými resuscitacemi a následným desetidenním "pobytem" mimo tento svět, kam se k překvapení všech zúčastněných vrátil. Srdce od té doby má asi 1/3-nový výkon. K tomu mu diagnostikovali po 3 měsících nově rakovinu plíce s meta v druhé. Taťka odmítl nabízenou "léčbu", navíc ani nepřestal kouřit. Vím, že to zřejmě není pouze zásluhou měsíčkového oleje, že hlavní příčinou nejen přežití a zkvalitnění jeho života je jistě změna jeho přístupu ke světu okolo i k sobě, ale po roce je na kontrolním rtg "pouze" mateřský nádor, meta již popsány nejsou. Měsíčkový olej jsem začala používat i já - i když nebyl "důvod" v podobě fyzických obtíží, a doporučuji ho indikovaně i mým pacientům. Děkuji, že se vrací do života lidí příroda, a doufám, že v brzké době bude pomáhat zdraví s minimálně stejnou důležitostí jako zatím převažující chemie.

 • Měsíčkový olej funguje, vyhovuje mi. Doporučuji každému, je příjemný.

 • Produkty Měsíčkový olej a Aloe vera na mě působí velmi pozitivně.

 • Měsíčkový olej využíváme v rodině už dlouhá léta a plně potvrzuji jeho působení dané výrobcem.

 • Dobrý den, po zkušenostech s mnohými rostlinnými preparáty různých výrobců mohu říct, že dle mého názoru patří výrobky p. Nového k nejlepším na trhu. Cenově sice nejsou nejlevnější, ale jsou kvalitní a nějak na mně z nich působí péče a zaujetí výrobce. Brzo budu objednávat další várku.

 • Měsíčkový olej jsem pro kamaráda objednával 2x a dle jeho díků a vyjádření o relativně nepříjemných fyziologických pochodech je tento olej super přípravek. Byl použit vniřně i z vnějšku, přestalo lehké krvácení asi z hemeroidů a vyprazdňování je velmi ulehčeno. Jediné mínus je relativně vysoká cena, nicméně výsledek je velmi uspokojivý.

 • Dobrý den. Měsíčkový olej je perfektní. Jak na spáleniny, tak na odřeniny, na což je nejvíce používám u vnoučat. I manželovi pomohl při kožních problémech, na které žádné mastičky nepomohály. Vynikající, když se malé dítě oprudí nebo zapaří. Teď v létě se mi to velice osvědčilo. Vystačila jsem si s měsíčkovým olejem při péči o maji malou vnučku. Po desinfekci DK na všechny odřeniny. na opruzeniny. Má samozřejmě i spoustu jiných využití. Mám ho doma i na chalupě. Na dovolenou vždycky vozím s sebou.

 • Dobrý den. Jsem velice spokojena. Už nekolik let mně trapi bolesti žaludku a Měsíčkový olej mi pomohl. Měsičkový olej-je to nejlepši. Moc za něj děkuji.

 • Dobrý den,vyzkoušela jsem měsíčkový olej a jsem velice spokojena. Používala jsem jej na hemeroidy a výsledek mě mile překvapil. Můžu všem doporučit.

 • Dobrý den, se zakoupeným měsíčkový olejem jsem velice spokojená. Vzhledem k tomu, že se hodí na mnohé problémy bereme ho jako součást domácí lékarny.

 • Dobrý den, MO mám už po několikáté. Velmi mně pomohl, když jsem kojila a dostala jsem zánět prsu, a to ne jednou. Poprvé jsem to léčila antibiotiky, a když se to opakovalo, tak jen MO. Dokonce jsem měla i vysoké teploty, ale olej zabral pokaždé. Tady se mně opravdu osvědčil. Taky si s ním masíruji krk, pomáhá i zde. Dva měsíce užívám pravidelně večer lžičku na posílení imunity. Zatím jsem nemocná nebyla, tak uvidíme, jak to bude dále... S MO jsem fakt spokojená, má přední místo v naší lékárně.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Doprava ZDARMA
s platbou odloženou
třeba až na leden.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni