loading

Recenze Diochi Nervamin kapky 23 ml

Kód produktu: z1347

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • 2017-01-20 13:13:13

  S produktem Nervamin jsem spokojená, pomáhá mi "při nucení polykat" - trpím brániční kýlou.

 • 2014-06-03 09:50:23

  Spokojenost s kvalitou i cenou produktů Šťáva z Aloe a Nervamin kapky.

 • 2014-05-20 10:19:05

  Kapky Nervamin fungují. Mají i některé podobné vedlejší účinky jako antidepresiva (akorát mírnější). Tento produkt jsem si vybrala, protože má pomoci přesně na ty problémy, které mám. Tento produkt funguje a dá se ta nejodpornější chuť, co znám, zvládnout pomocí nakapání do silného černého čaje s velkým množstvím medu a doporučuji pít a držet si u toho nos :-)

 • 2014-03-03 10:09:45

  Botoceutical je úžasný, perfektní, už jsem si ho koupila znovu. A co oceňuji, co mi moc pomohlo - perfektní návod na použití! Nervamin mi pomohl v "těžké době". Zemřel mi tatínek a maminka skončila s infarktem v nemocnici. Nechtěla jsem brát léky, protože jsem velice často na cestách, tak jsem se rozhodla pro tento přípravek a jsem spokojená. Vše jsem vyřešila, léky jsem brát nemusela a Nervamin pomohl.

 • 2013-10-02 13:14:28

  Produkty Diochi užívám už dva roky. Díky jejich pravidelnému užívání mi vymizely léta trvající zdravotní potíže (např. časté opary, nachlazení, zažívací potíže, záněty močových cest). Supracid výborně ulevuje od bolesti kloubů. Astofresh mi pomáhá při začínajícím nachlazení, ale také při nevolnosti. Užívám střídavě i řadu jiných přípravků jako Baktevir, Diocel, Nervamin, Astomin. Samozřejmě ani tyto přípravky nejsou všemocné, ale já jsem s nimi velmi spokojená a opravdu pomáhají :)

 • 2013-04-08 09:35:19

  Dobrý den, mile ráda Vám produkt pochválím. Už dříve jsem Nervamin používala. Vždy perfektně posloužil účelu, ke kterému je určen. Znám také lidi, kteří s tímto produktem již mají zkušenosti a nikdy jsem se nesetkala se záporným ohodnocením. Naopak. Trpím několik let úzkostmi a Nervamin mi od nich vždy pomůže. Používala jsem Nervamin také před státní závěrečnou zkouškou a nervozita vždy do maximálně dvou hodin zmizela. Také při užívání pociťuji očistu těla (ledviny se mi víc čistí :-), navštěvuji častěji toaletu). Oceňuji, že se jedná o přírodní produkt bez alkoholu. Také si myslím, a to bez přehánění, že by spousty lidí trpícími depresemi mohli antidepresiva nahradit právě Nervaminem. Ale v této problematice se nevyznám natolik, abych to mohla soudit.

 • 2013-03-15 12:31:11

  Dobrý den. Nervamin kapky jsou vynikající. Jsem po nich klidnější. Pomáhají mě při problémech v menopauze. Díky.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Nervamin jsem pořídila pro manžela, je spokojený.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Diocel jsem již v minulosti užívala - po využívání více balení za sebou mně zlepšil neustále se opakující záněty močových cest i bolesti zad vymizely, nevím jestli z tohoto produktu, ale užívám i Renol a mast Artrin. Na produkt Nervamin jsem nedávno odpovídala - dobíjí mně energií - je to intenzívnější než kafe. Mám větší chuť do práce i náladu.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Nervamin určitě zlepšuje náladu a povzbudí mě do práce jako bych si dala kafe, ale nepůsobí dlouho, nevím jaké účinky bude mít při delším užívání.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, přípravek Diocel a Nervamin užívám přes měsíc a cítím se mnohem klidnější, vymizely pocity úzkosti a neklidu.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, s Nervaminem jsem byla spojená. Zpočátku se mi sice po něm motala hlava, ale jen první dny, pak už to bylo bez problémů a velmi mi pomohl (dávkování jsem měla předepsané od své terapeutky).

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, Nervamin jsem začala brát na základě doporučení mé kamarádky, která se zabývá alternativní medicínou. Procházím v životě obdobím změn, které mě začalo psychicky vyčerpávat. Nyní se cítím celkem vyrovnaně a určitě na tom Nervamin má také svou zásluhu. Druhé balení jsem dala kamarádce, která je také spokojena s účinky.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Přípravek Nervamin mi doporučila p. Pavlíčková, když jsem nebyla psychicky zcela v pohodě, téměř vše a všichni mi lezli na nervy a z ničeho jsem neměla radost, nebavila mě moje práce a musela jsem se hodně přemáhat, abych to skryla. Navíc jsem vždy při menstruaci trpěla silnými migrénami, které trvaly i pět dní a já musela v tomto období spolykat stále více a více prášků na migrénu. Běžné léky z lékárny mi už nezabíraly, užívala jsem speciální sumatriptany na lékařský předpis, které migrénu neléčily, jen tu hroznou bolest na 8-12 hodin odstranily, ale ta se opět vrátila, a tak to bylo každý měsíc 5 dnů po sobě. Při užívání Nervaminu jsem psychicky vyrovnaná, nemám depky a migrény téměř vymizely, stačí mi jen pár prášků, ale když jsem Nervamin neužívala, tak se to zase vrátilo. Neuroložka už mi nabízela antidepresiva, ale takhle je nemusím, je mi 45 let a jsem velmi ráda, že mi Nervamin tak pomáhá, už jsem nedoufala a byla jsem docela zoufalá, jak mě ta migréna trápila a omezovala, chtělo se mi i zvracet a musela jsem třeba 2 hodiny v klidu ležet než zabral prášek. Jsem moc ráda, že jsem díky p. Pavlíčkové objevila Nervamin.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, všechny preparáty - Estrozin, Diaflex Biobalzám a Nervamin, které jsem u vás zakoupila mi velice pomohly. Už rok jsem trpěla na ovulační krvácení a v poslední době se přidalo velice silné menstruační krvácení. Žádná zjevná příčina se vyšetřeními neprokázala a protože jsem velice špatně snášela jakoukoli hormonální léčbu, bylo mi řečeno, že jediným řešením bude pro mne hysterektomie. Toto jsem vzhledem k tomu, že mi je 43 let odmítla a obrátila se na přírodní preparáty a homeopatii. Po třech měsících léčby se můj zdravotní stav natolik zlepšil, že si troufám říct, že nebudu muset tento radikální zákrok podstoupit. Ovulační krvácení úplně vymizelo a menstruace se vrací do normálu.

 • 2010-01-22 14:14:53

  Od spoločnosti Diochi používame výrobky asi 3 - 4 roky. Nám ich odporučil liečiteľ zaoberajúci sa čínskou medicínou, takže sme si objednali priamo tie výrobky, ktoré sme potrebovali. U nás sú tieto výrobky oveľa drahšie. Ich pôsobenie môžem charakterizovať na príkladoch z praxe: Môj starší syn pred 3 al. 4 rokmi býval často chorý. Chodil do škôlky na 2 - 3 dni a potom býval 2 týždne doma (liečil sa z bronchitídy). A takto asi po 3 antibiotikách, kedy vyšiel na pol hodinu von a opäť mal zápal priedušiek (opäť musel mať antibiotiká) sme sa začali zaujímať o iné spôsoby liečby. Liečiteľ nám kázal užívať Astofresh (1kv. 3x denne). 2 týždne užívať 2 týždne pauza. Po 3 cykloch sme to už neužívali. (Nebolo potreba - syn od vtedy mal asi 1 x angínu liečenú antibiotikami.) Ešte určité obdobie užíval aj Astomin (2 kv. 3x denne). Druhý 6 - roč. syn mal diagnostikovanú silnú alergiu na roztoče (mával záchvaty kašľa: mal nábeh na astmu, pri každej námahe sa zadýchaval). Užíval každý deň antihistaminiká, ktoré mu po ďalšom a ďalšom záchvate kázali zvyšovať dávky. Zašli sme za liečiteľom: začal užívať Intocel (2kv. 3x za deň) - vtedy mal 3 roky. Po roku užívania (spolu užil asi 5 - 6 cyklov) sme išli opäť na testy: boli negatívne (antihistaminiká už neužíval asi 4 mesiace). Teraz mu vždy pri kašli (záchvaty už nemíva) - nasadím Intocel spolu s Nervaminom. (1 kv). Chlapci sú v súčasnosti veľký športovci. Hrávajú tenis, futbal a tento rok sme začali chodiť na tréningy na hokej. Astofresh užívame celá rodina vždy keď dostaneme nádchu. Na druhý deň sme zdravý. (stačí 2 - 3 kv. 3x za deň , alebo podľa potreby.) Uvedené dávkovanie na krabičkách je podľa môjho názoru veľmi vysoké (no ja nie som liečiteľ).

 • 2009-11-18 14:53:57

  Dobrý den, přípravek Nervamin mi pomohl, ale na doporučení jsem začal užívat přípravek Lifestar.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 45 081 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni