loading

Recenze Walmark Omega 3 rybí olej FORTE 120 tob. + 120 tob. ZDARMA

Kód produktu: z4578

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S produkty jsem spokojena. Pravidelně u vás kupuji Biopron 9, neboť je ze příznivou cenu a je to jediný preparát s probiotiky, který u mě funguje. Omega 3 rybí olej FORTE užívám dlouhodobě a k plné spokojenosti.

 • Omega 3 užíváme dlouho a vylepšujeme si s ní cholesterol.

 • Dobrý den, jelikož už spadám do kategorie senior, tak se snažím něco udělat pro své zdraví a Omegu a Lecitin užíváme s manželem dlouhodobě. Problémy se srdcem či s cévami nemáme. Hlívu mám poprvé a myslím si, že mi zlepšila odolnost organismu. Koupila jsem ji i své dceři, která byla neustále nastydlá. Věřím těmto produktům

 • Omega 3 beru 2 kapsle denně a prozatím jsem pocítila rychlejší peristaltiku a nepraská mi v kloubech.

 • S vašimi produkty jsem dlouhodobě spokojena. Reishi, Omega 3 rybí olej FORTE a ImunoBran kupuji pro svou maminku, která je po onkologické operaci. Všechny produkty působí dobře. Hlavně ImunoBran, který, jak obě věříme, udržuje její imunitu v „pozoru“ a odolává tak virózám, chřipce atd. Osobně si myslím, že jí pomáhají hodně i na psychiku. Vždy, kdy je začne po pauze znovu užívat, cítí se dobře a vyrovnaně. Green Coffee Trio jsem objednala pro sebe jako pomoc v boji s „povánočními“ kily. Během 4 týdnů jsem shodila 3 kg. Toto ale přičítám tomu, že jsem přestala sladit, jíst sladké a cvičit. Zelené kávě přičítám přísun energie. Necítím se unavená, např. v období po obědě, vydržím v pohodě celý den. Domnívám se, že i na psychiku působí dobře. Úbytek váhy by mohl být větší. V užívání budu pokračovat a znovu si objednám. Jsem s ní spokojena na 80 %. Váš obchod je spolehlivý, dodání je rychlé. Rozhodně budeme i nadále vašimi zákaznicemi.

 • Cordyceps Premium již používám léta, je ideální při začínajícím nachlazení na posílení imunity. Nyní jsem vyzkoušela dlouhodobé užívání v kombinaci s Omega 3 rybí olej FORTE při bolestech v zádech. Lékaři neuměli stanovit diagnózu (ledviny, žlučník, slinivka, atd.). Po 2 měsících problémy skoro vymizely. Housenice čínská by měla být součástí každé lékárničky.

 • Doplněk stravy Omega 3 rybí olej FORTE užívám v pravidelných intervalech po konzultaci s lékařem již delší dobu. I když subjektivně nepozoruji žádné změny, jelikož se stále cítím dobře, podle krevního obrazu se mi upravil cholesterol a celkový stav je stabilizovaný. Doufám, že to vydrží a přeji vám hezký den.

 • Omega 3 rybí olej Forte jsem si koupila, abych snížila cholesterol v krvi. Užívám 2 kapsle denně a za 5 týdnů užívání mi cholesterol klesl o 0,4, takže jsem docela spokojená s výrobkem i vyřízením z vaší strany.

 • Po používání zakoupených produktů Ocutein Brillant Lutein a Rybí olej Forte pociťuji opravdovou úlevu od únavy, bolesti, tlaku a slzení očí po celodenní práci na počítači. Jsem velmi spokojena s jejich působením. Mohu jen vřele doporučit všem, co pracují na počítači a mají problémy s očima.

 • Omegu 3 rybí olej Forte užívám již delší dobu na problémy se srdcem a cukrovku 2. stupně. Manželka se zbavila otoků nohou a zlepšila se jí paměť. Rozhodně ji mohu jen doporučit.

 • Manžel přípravek Omega 3 rybí olej Forte pravidelně užívá, má cukrovku. Myslím, že na nějaké závěry je ještě moc brzy, ale celkově se cítí lépe a při kontrole byla doktorka též spokojená.

 • Protože mám různé záškuby po těle, možná borelie, po léčbě antibiotiky mi bylo hůře - horší tlaky, škuby atd. Po produktech Cordyceps Premium, B-komplex s pivovarskými kvasnicemi Premium, Hericium, pH Minerals na odkyselení organismu, BrainActive, Vitamín C, Rybí olej Forte a Lecitin 3x silnější mi je podstatně lépe. Nebylo ihned zlepšení, ale již dnes mohu říci, že je to rozhodně lepší. Beru cca měsíc a půl, a hodlám ještě pokračovat měsíc. Děkuji.

 • S výrobky Maqui Pure, Regevit a Rybí olej Forte jsem spokojená. Magui Pure a Rybí olej Forte jsem u vás zakoupila opakovaně. Rybí olej užívá manžel a určitě budu po dobrání objednávat další. Magui Pure a Regevit užívám já a cítím se plná elánu, no prostě řečeno výborně.

 • Oba výrobky jsou výborné - Regevit jsem neznala, ale jsem s ním spokojená, dodává mi energii po jakékoliv práci, které mám požehnaně a v mém věku vítám každé posílení energie. Dokonce pociťuji úlevu od bolesti hlavy, se kterou mám problémy již od útlého věku. Rybí olej Forte znám už léta a s tímto přípravkem jsem spokojena moc. Dokonce mám úlevu od zácpy. Tak, až již nebudu mít vaše výrobky, pokud možno si je zase objednám. Ale spokojená jsem moc.

 • S Omega 3 rybím olejem mám dobré zkušenosti. Mám vyšší cholesterol a při použití tohoto oleje se sníží. Doporučoval mi ho internista.

 • Omegu 3 Forte používám již řadu let. Musím podotknout, že lépe zvládám pracovní vytížení, stresové situace a více si pamatuji :-).

 • Se zakoupením obou výrobků - konopné masti Dolorcann i Rybího oleje Forte jsem velmi spokojena, ale nejen já, například mast jsem zakoupila hlavně pro svoje příbuzné a kamarády, kteří mají určité kožní potíže a podle jejich vyjádření jsou nadmíru spokojeni. Dostala jsem od nich informaci, že třeba na různé ekzémy, vyrážky, suchou kůži, otoky i modřiny je tato mast výborná. Budu v blízké době objednávat další nový kus. Tablety rybího oleje jsem zakoupila pro svoji potřebu, užívá je i dospělý syn, mám s nimi skvělé zkušenosti.

 • S produkty Pryč s kyselostí a Rybí olej Forte jsem spokojená.

 • Omega 3 rybí olej je výborný, účinný. Výborná cena. Účinky jsou výrazné. Rozhodně to všem doporučuji.

 • Regevit užívám delší dobu, díky němu jsem se zbavila lupénky. Omegu 3 rybí olej FORTE užíváme celá rodina. Mně Omega 3 rybí olej pomohl zbavit se křečí v nohou.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Vybírejte z 47 115 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni