loading

Recenze Dědek Kořenář Ostropestřecová směs JK 200 ml

Kód produktu: z977

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Ostropestřecovou směs jsem od vás měla již 3x. Je mi 50 let, mám ve žlučníku drobné kamínky a nechci jít na operaci z mnoha důvodů. Směs mi pomáhá, hlavně mám lepší imunitu. Dříve jsem často stonala, pracuji jako obsluha čerpací stanice, denně přijdu do styku s mnoha lidmi a často jsem, lidově řečeno, vše chytla. Nyní směs užívám ojediněle, šetřím si jí z finančních důvodů. Také jsem si objednala Ostropestřecový olej (kaše), ale ten jsem zatím užila jen jednou, tenoučce namazaný na tmavém pečivu, jeho účinek byl opravdu obrovský. Ostropestřecová směs nejvíce účinkovala 3. den po užití, často jsem chodila na WC, ale úleva byla úžasná. Takže bych vám chtěla poděkovat.

 • S Ostropestřecovou směsí jsem spokojená, budu objednávat další, jen co si udělám od užívání přestávku. Imunologický test H.pylori ST funguje správně, ověřila jsem si to u lékaře na gastru.

 • Ostropestřecovou směs jsem užívala 2x denně. Cítila jsem se méně unavená a i moje imunita se posílila. Objednala jsem si další balení. Určitě tento produkt doporučuji.

 • Dobromyslová směs - je výborná na zklidnění před spaním anebo kdykoliv přes den. Konopná mast na hemeroidy - i krátkodobé používání odstranilo suché svědění. Zeměžlučová směs - před týdnem jsem měl žaludeční nevolnost a zabral téměř okamžitě. Mám dlouhodobě dobré zkušenosti s tímto přípravkem. Při jakýchkoliv žaludečních obtížích, nevolnosti je velice účinný. Ostropestřecová směs - pomohla k rychlejšímu překonání nachlazení s nepříjemným kašlem.

 • Dobrý den, mám pozitivní zkušenosti s přípravkem: Dobromyslová směs NK 200 ml - výborné na sklidnění před spaním anebo kdykoliv přes den. Konopná mast na hemeroidy 30 ml - i krátkodobé používání odstranilo suché svědění. Zeměžlučová směs 12K 200 ml - před týdnem jsem měl žaludeční nevolnost a zabral téměř okamžitě. Mám dlouhodobě dobré zkušenosti s tímto přípravkem - při jakýchkoliv žaludečních obtížích, nevolnosti je velice účinný. Ostropestřecová směs JK 200 ml - pomohl k rychlejšímu překonání nachlazení s nepříjemným kašlem.

 • S Ostropestřecovou čajovou směsí jsem velmi spokojená. Konečně jsem našla bylinný produkt, který dokázal odstranit mou únavu.

 • Knihy - Mámo, táto, nezabíjejte mě!, Varovné signály očkování, Jóga snadno a rychle, Doba jedová 2, Erotická masáž a Ájurvéda jsou bezva. Tam není co hodnotit. Biocard Celiac test je dobrý, nemusí se čekat na krevní testy u doktora. Za tu cenu to stojí. Ostropestřecová čajová směs myslím pomáhá. Čistí tělo, lépe se uvolňují toxiny do moči. Čirá moč je dobrý důkaz, si myslím ;)

 • S produkty Ostropestřecová čajová směs, Stevia tablety a PM Elixír na prostatu jsem spokojen. PM Elixír na prostatu jsem spotřeboval. Myslím, že na prostatu působí velice příznivě. Stevia tabletky používám denně. Nemohl jsem si zvyknout na chuť, kterou dají kávě nebo čaji. Jedna tabletka nesladí jako kostka cukru, proto dávám dvě. Ostropestřecovou směs užívám velmi nepravidelně, jelikož beru dost léků na srdce, vyšší tlak, cholesterol, zánět žil, na odvodnění, na cukrovku.

 • S ostropestřecovou směsí jsem spokojená, užívám ji a cítím se lépe.

 • Dobrý den, ostropestřecovou čajovou směs jsem kupovala už podruhé. Manžel má problémy s játry, bere léky a tato směs je jako doplněk, ale musím říct, že po dvou měsících pravidelného užívání tohoto produktu a samozřejme i diety se výsledky jaterních testů zlepšily na poloviční hodnoty. Určite bych tuto směs doporučila.

 • Rychlé dodání, obchod v naprostém pořádku. Tuto čajovou směs užívám zatím velmi krátce na to, abych její účinky mohla hodnotit. Podle složení si zatím myslím, že bude opravdu dobrý.

 • S Ostropestřecovou čajovou směsí jsem spokojen.

 • Dobrý den, se zakoupeným produktem jsem velmi spokojena. Potřebovala jsem Ostropestřecovou čajovou směs na dermatologické problémy (na očistu jater) dcery a jako protiúnavovou a protistresovou kúru. Na tyto problémy to funguje perfektně a doporučuji všem. Jinak známe a používáme celá rodina již několik let ostatní produkty, se kterými jsme též velmi spokojeni. Vždy pomohou na daný problém a někdy ještě i více, nad mé očekávání. Na "bylinky" nedám dopustit a vždy, pokud to jde, nejprve používám přírodní produkty, hlavně od Vás, které již dobře znám a nikdy nezklamou. Poté, když na to bylinky nestačí sahám po chemii. Tyto produkty jsou přesně vytvořeny a vymyšleny na dané broblémy, proto jsou tak perfektní. Doporučuji všem. "Příroda je příroda".

 • Dobrý večer, s produktem Ostropestřecová čajová směs jsme spokojeni. Po dlouhodobějším užívání se objektivně cítíme lépe - zlepšily se i některé parametry krevního obrazu a má pro nás i přijatelnou chuť.

 • Dobrý den, s Ostropestřecovou čajovou směsí jsem spokojená.

 • Dobrý den, po zkušenostech s mnohými rostlinnými preparáty různých výrobců mohu říct, že dle mého názoru patří výrobky p. Nového k nejlepším na trhu. Cenově sice nejsou nejlevnější, ale jsou kvalitní a nějak na mně z nich působí péče a zaujetí výrobce. Brzo budu objednávat další várku.

 • Ostropestřec je doporučován na jaterní problémy, dosud tento produkt užívám a již jsem zaznamenala ústup bolesti na pravé stravě pod žebry. Nevím, jestli je vhodný pro osoby s vyšším tlakem kvůli alkoholu, užívání produktu je jednoduché, na jaterní problémy ho vřele doporučuji.

 • Dobrý večer, se všemi přípravky jsem nad míru spokojena. Po Ostropestřecové čajové směsi jsem přestala být unavená, lapačo je na chuť hnusné, ale snad mi zlepšuje imunitu, čínský perlový čaj Gunpowder je dobrý. Mějte se krásně.

 • Dobrý den, ostropestřecovou směs jsem používal dvakrát denně do jejího spotřebování (cca 3 měsíce). Následné laboratorní testy prokázaly výrazné zlepšení hodnot jaterních testů, které jsem měl po několik let zvýšené. Těsně před používáním směsi jsem měl násobky fyziologických hodnot. Nyní mám tyto hodnoty v normálu.

 • Dobrý den, užívám Hlívu ústřičnou a Ostropestřecovou směs: u obou není pochyb o pozitivním působení na lidský organismus - hlíva určitě pomůže k posílení imunity - větší odolnost vůči virózám, pomáhá se zbavit bradavic. Objektivně lepší cholesterol - potvrdil rozbor krve. Ostropestřec mi pomohl k regeneraci jater, konkrétně snížit vyšší hladinu ALT.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni