loading

Recenze Noventis Ostrovidky Neo 30 kapslí + 15 kapslí ZDARMA

Kód produktu: z3463

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • 2016-04-15 13:29:07

  Díky GS Ginkgo Premium a Ostrovidky Neo vidím ostře a chodím pevně. Ponožky dobré, nežmolkují, nedřou do prstů. Spokojenost.

 • 2014-11-18 13:48:20

  Ostrovidky Neo - zaznamenala jsem viditelné zlepšení zraku :-). Aloe prima gel - kvalitní produkt, zlepšení stavu trávicího traktu, posílení imunity. Spokojenost s oběma produkty.

 • 2013-04-02 12:41:11

  Dobrý den, chtěl bych tímto popsat svoji zkušenost z mojí strany i ze strany mojí přítelkyně, s užíváním přípravku L-theanin jsme maximálně spokojení, navazuje pocit větší duševní relaxace a rovněž i je znát lepší požitek ze spánku. Zároveň i s užíváním produktu Ostrovidky jsem velmi spokojen, zrak se mi rapidně zlepšil, i když nepoužívám brýle, ale jsem často na pc, takže po sléze nemívám pocit pálivých očí. Jelikož má přítelkyně bydlí v USA a zasílám jí potřebnou medicínu, zkrátka vím, že u nás v ČR je vynikající kvalita ve složení a ve výrobě, a navíc po měsíčním pravidelním užívání, se cítí mnohem lépe. Proto se na Vás v brzké době obrátím opět s objednávkovým požadavkem na tytéž produkty. Děkujeme.

 • 2013-03-13 10:01:05

  Dobrý den, odpovídám na Váš dotaz, ohledně koupených přípravků. Ostrovidky kupuji svému synovi, kterému se hodně kazil zrak a lékařka nám řekla, že dokud syn poroste, bude se problém pravděpodobně zhoršovat. Nyní je bere asi rok a při poslední prohlídce nám lékařka nezvedla dioptrie, poprvé za poslední roky. Aloe vera je výborná na zažívání, pokud přestanu brát, problémy se vracejí. Krém s rakytníkovým olejem používám dlouho, kupuji ho i u nás v lékárně, prostě mi vyhovuje. Není mastný, hezky se vstřebává a příjemně voní. Klíčkový olej si nemůžu vynachválit, dostal mě z depresí, když ani antidepresiva nezabírala.

 • 23. listopad 2012

  Celkové hodnocení: 80%

  Pokud někdo hledá nějaký produkt, kterému věří, že mu může pomoct k lepšímu vidění, jistě jsou to Ostrovidky.

  • Pro
  • ani malý, ani velký, dobře se polyká a člověk má pocit, že pomáhá - věř a víra Tvá Tě uzdraví
  • Proti
  • nenapadá mě nic proti
info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni