loading

Recenze Areko Ovosan 90 kapslí

Kód produktu: z2160

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • 2017-08-16 12:29:56

  S Ovosanem jsem velice spokojená. Kupuji ho pro manžela a jeho stav se zlepšil, celkově se cítí mnohem lépe.

 • 2014-09-24 10:35:55

  Ovosan jsem zkoušel pro posílení imunity a po pár dnech užívání jsem zaznamenal určité zlepšení kondice. Užíval jsem v cyklu 1-1-1 a poslední týden 1-0-0. Po využívání se kondice zase mírně zhoršila, ale zvýšená vitalita přetrvává. Možná by bylo třeba užívat přípravek více týdnů podle schematu 1-1-1. Stálo by to za vyzkoušení, bohužel je ale dost drahý.

 • 2014-06-16 14:24:14

  Produkty Fin Mycelcaps, Betavital a Ovosan jsem zakoupila jako dárek pro holčičku po chemoterapii. Všechny výrobky jí dle mých informací velmi pomáhají. Věřím, že pomohou i dalším lidem.

 • 2014-04-23 09:03:33

  Produkt B17 Apricarc užívá manžel, který je po onkologické operaci. Údajně měl být dle sdělení lékařů nádor zhoubný, ale domníváme se, že přísnou dietou cca 5 neděl před operací (absolutně bezmasou, jídlo pouze ovoce a zeleninu, těstoviny ze špaldové mouky aj.) a za pomoci doplňků jako je Ovosan, Graviola anona a B17 Apricarc, nemusí manžel na žádné chemoterapie ani ozařování. Lékaři se zatím vyjadřují, že něco tam je, ale uvidí se při následné operaci v červnu. Manžel je ale přesvědčený, že doplňující produkty mu svým způsobem pomáhají a je s nimi velmi spokojený. Určitě je bude ještě nějaký čas užívat.

 • 2012-10-30 00:00:00

  S Ovosanem mám výbornou zkušenost, už jsme ho několikrát použili a vždy účinkoval tak jak píšou. Vybrala jsem produkt na doporučení známé, opravdu je velmi účinný. Nevýhodou je jen vysoká cena.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, s přípravkem Ovosan jsem velmi spokojená, při jeho užívání se cítím lépe, lépe zvládám každodenní práci a jsem rozhodně po fyzické stránce bez větší únavy. Přeji hodně spokojených zákazníků jako jsem já.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, výrobky Fosfocaps a Ovosan používám už delší dobu, jsem spokojena.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, děkujeme za dotaz, manžel se cítí dobře. Určitě je to taky díky Ovosanu. Chodí do práce. V červnu jde na kontrolu na onkologii, tak budeme vědět více.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, s produktem Clinical Anti-aging jsem velmi spokojená, myslím, že už ho kupuji víc jak rok. Ovosan kupuji, když se mi objeví lupénka a vždy to pomůže. Nevím, zda je Ovosan přímo na toto kožní onemocnění, ale já si ho na to kupuji.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, již jednou jsem vám odpovídala, že jsme s Ovosanem velmi spokojeni. Manžel ho bere 4 měsíce a bude brát tyto léky ještě nejmíň půl roku, jak doporučuje vaše lékařka. Výsledky jsou výborné a dodávky mých objednávek také fungují výborně. Kdybychom nebyli spokojeni, tak bychom více neobjednávali a nedoporučovali svým přátelům, kteří jsou také postiženi touto zákeřnou nemocí (CA prostaty). Léky jsou velmi drahé a na nějaké nejisté pokusy bychom si netroufli tento lék doporučovat.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Dobrý den, Ovosan objednávám pro maminku, která již před sedmi lety onemocněla rakovinou tlustého střeva. O Ovosanu se dozvěděla od sousedky, která má naproti nám chalupu a dělá v nemocničním prostředí. Díky dobrému typu na tento preparát se mamina po používání cítí lépe a pochvaluje si zvýšení imunity vůči chřipkám. Zní to skoro jak z reklamy :) Jak sem koupil, tak prodávám. Důležitý je, že pomáhá, těžko říct, co je v hlavě a co je v prášku :) Byl to dobrý záchytný bod. S vámi jsme také spokojeni. Přejeme krásné svátky a šťastný Nový rok.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Přípravek Betavital mi velmi pomohl. Zakoupila jsem si ho, protože jsem byla po chemoterapii silně anemická. Lékaři mi sice pomohli transfuzí krve, ale jen v takovém množství, které byla ochotná hradit pojišťovna. Doporučili mi jíst červenou řepu. A to dokonce bylo v době, kdy čerstvá červená řepa ještě nebyla na trhu. Vyhledala jsem Váš web a našla jsem přípravek vhodný k léčbě anemie. Betavital jsem již využívala a cítím se velmi dobře. Rozmíchaný v mírně slazeném čaji chutná opravdu dobře. Už během užívání jsem cítila den ode dne stále více sil. Velmi děkuji. Musím pochválit také Váš jiný produkt - Mumio. Před půldruhým rokem jsem měla úraz kolena (narušené vazy ). Při užívání Mumia i přes svůj věk ( 57 let ) jsem se mi koleno brzy zahojilo. Doporučuji všem! A ještě jednou. Když jsem onemočněla rakovinou, můj syn, mi u Vás objednával Ovosan. Jako nezkušený onkologický pacient jsem se tehdy ptala paní doktorky, mohu-li Ovosan užívat při chemoterapii. Dostala jsem přísný zákaz, ale já jsem ho ignorovala a užívala jsem tento přípravek na posílení imunity. Paní doktorka se při kontrolách divila, jak rychle klesají mé nádorové markry. Ovosan je výborný potravinový doplněk a zjistila jsem, že pomohl již mnoha onkologickým pacientům.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, Ovosan jsem zakoupila pro svou kolegyni, která se léčí na rakovinu prsu. Tento přípravek používá již delší dobu a je s ním spokojena. Při léčení jí velmi pomáhá.

 • 2009-12-21 12:58:05

  Tento produkt mi byl doporučen na základě mé onkologické diagnozy mým ošetřujícím lékařem a na základě zkušeností jiných pacientů. OVOSAN užívám od jara nepřetržitě a to již deváté balení. Pokud se mohu vyjádřit jako laik, mám velmi dobré zkušenosti a rozhodně mi nepůsobí tento přípravek žádné vedlejší příznaky. Jaký vliv na mojí úspěšnou lečbu má tento přípravek, nemohu ovšem odborně posoudit, ale obecně vzato myslím, že velmi dobrou. Rozhodně můj lékař se tak vzhledem k mému lepšícímu se zdravotnímu stavu vyjádřil a doporučil mi ještě další pokračování alespoň po dobu jednoho roku. Takže v nejbližší době si objednám další balení.

 • 2009-12-21 12:39:06

  Děkuji za váš zájem o léčbu ovosanem. Bylo by to na dlouho, ták vám napíši ve zkratce o co jde. Naše vnučka 10 roků prodělala operaci nádoru typu meduloblastom na mozku. Po ozařování podstoupila chemo. Po této léčbě se zdálo, že je vyléčena, dokonce nás vyřadili z onkologie. Třikrát po magnetické rezonanci po půl roku byl nález negativní, až po čtvrté se doktorům výsledek nějak nezdál, a bylo nám oznámeno že má na páteři a na hlavě metasfázy. Dali nám dvě možnosti ,,buď zůstane doma, a dávali jí dva týdny až čtyři měsíce. Nebo podstoupí další chema, asi 6 bloků zakončených tak zvaným drastickým chemem, po předběžným odebráním kmenových buněk. Samozřejmě jsme trvali na další léčbě. Doktoři neví, že užívá ovosan. Bere zvýšenou dávku 12 tbl. denně, dnes už to je asi 8 týdnů. Vše nasvědčuje tomu, že ovosan zabírá. Dnes už má za sebou dva bloky chema bez větších problémů. Kmenové buňky má odseparované. Třetího prosince jde na magnetickou resonanci, a rád vám napíšu výsledek, doufám že dobrý. Potom bude následovat další léčba, a rád vás budu informovat, vím že je to velmi důležité.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Vybírejte z 45 055 produktů
od kabelky po parfém
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni