loading

Recenze Energy Peralgin 120 kapslí

Kód produktu: z1353

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • 2016-09-05 08:21:51

  Peralginem jsem přímo okouzlena. Můj syn, těžký astmatik, od té doby, co ho užívá, je bez záchvatu dušnosti, a to i když u něj vypukne nemoc s kašlem, který mu vždy každou chvíli sedl na průdušky a byl dušný. Tak teď dušností netrpí.

 • 2015-02-19 08:52:37

  S Peralginem jsem spokojená. Jsem alergička, problémy s ucpaným nosem a rýmou se zmírnily. Tento produkt bych doporučila, budu ojednávat další.

 • 2014-12-03 08:37:45

  Absolútna spokojnosť s produktami - BIO Matcha Tea Ceremony, Coffee Reishi, Balsamio - zubní pasta, Vironal a Peralgin.

 • 2014-06-16 14:52:30

  Produkt Peralgin jsem zakoupil na doporučení kolegy z práce, jelikož jsem v kanceláři prohlásil, že mám každoročně problém s alergií ve stejném období a že mi žádné léky nezabíraly apod. (ovšem nebyl jsem u alergologa). On mi doporučil Peralgin, že na všechny jeho známé vždy zapůsobil kladným způsobem a velice pomáhá proti alergii. Zkusil jsem tedy a musím říct, že je to první výrobek, který působí i na mě a doporučil bych ho ostatním. Zvolil jsem nejvyšší dávku (3 kapsle/den) po dobu 4 týdnů. Poté byla doporučena týdenní pauza a pokračování. Dále již nyní nepokračuji, jelikož alergii mám pouze začátkem jara. Ale na přes rok opět Pelargin vytáhnu a snad opět pomůže jako letos. Když jsem Pelargin neužíval, tak mé problémy trvaly sice krátkou dobu (cca 14 dní až měsíc), ale zase celkem intenzivně. Plný nos, bezesné noci, hrůza. Během užívání jsem takovou noc nezažil ani jednu. Takže vřele doporučuji.

 • 2014-06-03 10:52:14

  Grepofit - zakoupeno pro opakované angíny. Udělaná několikaměsíční kůra z více balení - problém nevyřešilo, ale zdravotní stav alespoň pod kontrolou. V případě 1 týdne přerušení v užívání, stav okamžitě zhoršený, krční mandle zduřelé a bolestivé. Po opětovném nasazení viditelné zlepšení. Nyní stav bez známek potíží, avšak s jarním obdobím a vyššími teplotami se stav vždy zlepší. Nejhůř je v zimním období, ale možná díky kůře s Grepofitem zabráněno vyoperování krčních mandlí. Fin Aleracaps - zakoupeno pro pilovou alergii. Tableta první pomoci, aplikujeme výjimečně. V pravidelném užívání Peralgin. Tento zabírá jak na pilovou alergii, tak na migrény. Na pilovou alergii užíváme 3x denně, střídáme s Intocelem, tzn. teď užíváme tři týdny Intocel 2x denně po 10 kapkách, v pohotovosti máme tabletu Fin Aleracaps. V týdnu přestávky užíváme 3x denně pouze Peralgin. Alergie 7 letého kluka víceméně pod kontrolou. Imunit 5PreveMax - zakoupeno při pomoci s oslabenou imunitou v důsledku nachlazení (rýma, kašel). Děti doslova milují pro jemně nasládlou chuť. Skutečně fungující lék v boji s virózou!

 • 2014-05-21 07:59:19

  Peralgin mi bol doporučený liečiteľkou zaoberajúcou sa TČM ako liek na mieru pre moju osobu. Beriem ho 20 dní v mesiaci 2x denne, potom do konca mesiaca pauza. Za rok používania som fakticky nebol chorý, sezónna alergia s minimálnymi symptómami. Stav oproti stavu, ked som ho nebral, je výrazne zlepšený. Ja som s týmto produktom veľmi spokojný.

 • 2014-05-20 08:20:40

  Koloidní stříbro kupuji pravidelně, ráno si s ním otírám obličej na osvěžení, také je dobré na drobná poranění, škrábnutí. Peralgin je skvělá věc, zmírnily se mi vydatně projevy alergie - kýchání, kožní výsevy a svědivé projevy. Má být i na posílení imunity, to chce na hodnocení delší čas, jím ho zatím druhý měsíc a nebyla jsem zatím nemocná. Manžel, který ho užívá se mnou, taky ne. Ke koupi nás přiměl těžký zánět průdušek letos v únoru. Tak zatím se držíme.

 • 2013-12-09 10:44:09

  Peralgin skvěle funguje na úpravu hormonální hladiny a s tím spojené psychické stavy (nevyrovnanost, smutek...). Prostě zlepšuje náladu.

 • 2013-06-19 12:02:53

  Peralgin jsem kupovala pro svou známou. Hodně o něm četla na internetu a její kamarádky jí ho doporučily. Je totiž alergička a astmatička. Doufala, že tento přípravek jí pomůže předejít jarním pylovým alergiím. Když jsem se jí nedávno ptala, jak je s ním spokojená, řekla, že v tuto dobu má obvykle velké bolesti hlavy a sennou rýmu. Letos bolesti hlavy jsou znatelně menší a alergická rýma téměř žádná, navíc se necítí být tak unavená a má více energie do studia. Šťávu Noni vita si kupuji pro lepší a klidnější spánek. Na mne to působí. Nemívám tolik „divokých snů“, které mě v noci budí. Ráno se cítím odpočatější a tím i spokojenější. Při prvním užívání jsem získala bonus. Zhojila se mi dvě hodně stará hnisavá ložiska. První pod zubem. Hnis se vytlačil až k povrchu dásně, časem prasknul a rána se zhojila. Druhé hnisavé ložisko bylo pod kůží. Pozůstatek nastřihnutí po porodu. Ani jsem o něm nevěděla, zase se hnis vytlačil k povrchu kůže. Udělal se velký „beďár“, hnis vytekl a rána se zhojila. Alfalfu používám jako součást preparátu pro odkyselení organismu. Funguje to, zmizely mi bradavice. Houbám se daří v kyselém prostředí, tak jsem se snažila změnit kyselost organismu.

 • 2012-10-30 00:00:00

  Mám vždy na jaře alergické příznaky na pyl. Neustále musím smrkat a tyto projevy jsou velice nepříjemné. Pokud začnu pravidelně užívat přípravek Peralgin, tak po několika dnech alergické příznaky odezní. Myslím si, že tento přípravek je velmi vhodný na alergické problémy.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den. Kapky Renol jsem zakoupila za účelem léčby silné migrény u sebe a nočního pomočování u svého 4letého syna. U obou případů kapání zabralo. Spolu s kapáním užívám na hlavu kapsle Peralgin. Beru je nárazově, vždy dle potřeby - před migrénózními záchvaty s kombinací kapiček Renol vždy zabraly. Zatím jsem s Vašim obchodem velice spokojena, proto se chystám v nejbližší době na další internetový nákup.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Vážení, s Peralginem jsem relativně spokojen. Účinější mi přijde přípravek Allermin, ale jeho cena je astronomická. Účinek Peralginu byl někdy dokonce takový, že jsem mohl projít loukou bez požití běžných antihistaminik. Někdy zkrátka nestačil. To zčásti připisuji tomu, že jsem Peralgin užíval jen v případě potíží, nebo alespoň jejich očekávání, čili ne celou alergickou sezonu. Příští rok jej budu používat znovu.

 • 2009-11-01 00:00:00

  Dobrý den, mohu potvrdit, že peralgin na alergii opravdu funguje. Vyzkoušela jsem ho na sobě a letos jej užívá i můj muž (já již nemusím). Bere minimální dávku (1tobolka/den) a je bez rýmy a kýchání, bez svědění očí, pouze mírně ucpaný nos, ale to není oproti loňské sezoně nic, opravdu úleva. Myslím, že účinek při braní se dostaví za trošičku delší dobu než u léků od alergologa, ale trpělivost se vyplatí. Já osobně dávám přednost přírodním než chemickým preparátům. Lidé si často myslí, že nefungují, ale to je právě v tom, že chtějí, aby zabíraly ihned, jako léky. Od této firmy mám zkušenost také s
  gynexem, který nám pomohl k miminku.

 • 2009-12-21 09:41:42

  Výrobky Energy užívame přes rok. První zakoupení výrobku bylo Peralgin na alergii. Používal jej přítel, přes 30 let se trápil sennou rýmou, minulé léto si na ni ani nevzpomněl, dcerka má ekzémy na tělě, zabralo to jen částečně. Já jsem používala kapky Renol na lymfatický system, velmi mně to pomohlo na oteklost končetin. Dceři jsem dávala Regalen na očištění jater a na alergii, ale zlepšení bylo jenom o krůček. Teď jsem dobrala King-Kong, prožila jsem obrovskou bolest kloubů, klinické testy nic ne prokázaly, za 2 tydny bolest odezněla, jsem v pohodě. Chodím do posilovny - je viditelné zvětšení svalstva. Přítel ještě pořád bojuje s Korolenem (je velmi hořký), dcera bere Vitamarin, ja se chystám objednat další přípravky Energy. Co se týká pěny Bioragel, nepocítila jsem žadné změny pokožky.

 • 2009-11-18 14:53:57

  Peralgin jsem koupila sve sestre a neteri, protoze jsem byla zdrcena jejich tezkymi astmatickymi zachvaty. Strasne jim pomohl, pokud jsou nachlazene, neprovazi to tezke dychaci potize jako drive. Koupila jsem ho take sve kamaradce v Anglii, kdyz jsem slysela o jejim astmat.zachvatech jako reakci na kocky svych deti. Neustale se dusila, protoze nemohla dat kocky z baraku. Kdyz vyzkousela Peralgin, dostala jsem od ni strasne dlouhy dekovny dopis jak ji Peralgin ulevil, jak ji zase tesi zivot. Citi se mnohem lepe. I kdyz ho sama nepouzivam, vidim, jak pomohl mym pratelum. Rozhodne ho doporucuji :)

 • 2009-11-18 14:53:57

  Dobrý den, přípravek Peralgin jsem zakoupila své dceři, která trpí atopickým exémem a poté, co jsme si pořídili kočku, začala kýchat a svědilo ji v nose. Po použití preparátu, dle jejích slov, se stav ve velice krátké době (během několika dní) zlepšil. Až balení využívá, určitě budeme objednávat další.

 • 2009-11-18 14:53:57

  Dobrý den, Peralgin používám pro děti - alergiky a mám s ním kladné zkušenosti. Zmírňuje alergické obtíže.

 • 2009-11-18 14:53:57

  Dobrý den, peralgin dceři nevyřešil její problémy s alergií, ale výrazně její potíže zmírnil, takže s výrobkem jsme spokojeni a budeme pokračovat.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni