loading

Recenze Valosun Prebiotická vláknina 250 g

Kód produktu: z3311

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Produkty Rakytníček multivitamínové želatinky a Prebiotická vláknina máme vyzkoučené již několik let, takže jsme s nimi spokojeni. Fungují přesně tak, jak je potřeba.

  • S Prebiotickou vlákninou jsem byla spokojená. V budoucnu si budu určitě objednávat další. Přestala jsem mít bolesti břicha, neměla jsem nafouklé břicho. Doporučuji.

  • Dobrý den, oba produkty (mladý ječmen a vlákninu) jsem užíval současně. Nedovedu rozlišit jejich jednotlivé působení, ale jinak jsem spokojen. Budu i nadále s prebiotickou vlákninou pokračovat.

  • Dobrý den, nemohu od sebe odlišit prebiotickou vlákninu a Bio Mladý ječmen, protože s toho dělám společný nápoj, ale rozhodně jsem zaznamenal úspěch. Také se dělím o vlákninu s manželkou a té problémy ustoupily. Jelikož jsem po operaci podstoupil ozařování, tak mi nastaly problémy s nadýmáním. Byly mi doporučeny živé jogurty, laktobacily a ještě další přípravky, trochu to pomohlo, ale nic moc. Teď pravděpodoně po té vláknině se nadýmání trochu zhoršilo. To se projevilo i u manželky, která pije jenom tu vlákninu, jinak ji to vyhovuje.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni