loading

Recenze Naturpower Premium Echinacea 100 kapslí

Kód produktu: z3272

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Joalis Spirobor jsem užívala poté, co mi byla diagnostikovaná borelióza. Doplnila jsem ho Premium Echinaceou a také Ženšenem, který mi dodával hodně energie. Pozdější krevní testy vyšly absolutně bez problému.

 • Ženšen je vynikající na únavový syndrom u boreliózy. Jsem opět schopná fungovat, i když ještě ne na 100%, ale je opravdu výborný. Opravdu dodá energii. Echinacea je výborná na imunitu. Věřím, že spolu s úpravou stravy a vašimi produkty se mi zlepši i autoimunita. Děkuji celému týmu a Mudr.Šafránkovi.

 • Před 5 lety jsem měla boreliózu, výsledkem je oslabená imunita. Na internetových stránkách jsem hledala něco na posílení imunitního systému. Premium Echinacea a Ženšen + vitamín E mně moc pomohly. Tuto kombinaci objednávám již potřetí. Jsem velice spokojená a doporučuji svým známým.

 • S přípravkem Premium Echinacea jsem spokojená. Myslím, že přispěl s ostatními produkty ke zvýšení imunity. Děkuji.

 • Na doporučení pana doktora Šafránka jsem objednala ženšen a echinaceu. S přípravky jsem spokojená, cítím se lépe a neurologické problémy vzniklé boreliózou téměř vymizely. Děkuji především panu doktorovi.

 • Tyto výrobky - Ženšen + vitamín E, Chia semínka a Premium Echinacea jsem na doporučení objednala na léčbu boreliózy. K tomu ještě z jiné objednávky nemocný užívá fytominerály z vaší nabídky. Jeho stav se postupně lepší, což přikládám i účinkům této přírodní léčby. Jinak při užívání samotného ženšenu je znát zlepšení nálady a celkové
  zlepšení i celkového fyzického i psychického stavu.

 • Výrobky Premium Echinacea a Ženšen + vitamín E jsem si koupila, jelikož jsem měla problémy s klouby, jako následek streptokokové infekce. Onemocněla jsem koncem října. Můj stav se zlepšil (ASLO původně přes 700, momentálně cca 400), ale nedokáži říct, nakolik to bylo těmito preparáty. Mimo ně jsem ještě užívala enzymy a Mumio. Domnívám se ale, že tyto výrobky dopomohly zlepšení mého zdravotního stavu.

 • Premium Echinacea a Ženšen korejský mi velice pomohly. Nemohl jsem se dostat do normálních kolejí po štípnutí klíštětem a prokázané boleriózy. A již po měsíci užívání těchto přípravků se cítím úplně fit a zdráv.

 • Všechny tři produkty - Cordyceps Premium, Premium Echinacea a Ženšen korejský jsem užíval jako podpůrnou terapii k infekci boreliózy léčenou antibiotiky. Léčba proběhla úspěšně, žádné negativní následky nejsou. Jak se na tom podílelo užívání uvedených přípravků nedokáži posoudit, přesto jsem spokojen.

 • Předávám zkušenost s chlamydiemi a jejich léčbou bez ATB. Dala jsem na radu MUDr. Šafránka a užívala kombinaci Premium Echinacey, GS Echinacey FORTE a Ženšenu korejského. Dnešní kontrola u mé gynekologické doktorky mě hodně potěšila a pozdvihla, test vyšel negativní, huráááá, jásám raduji se! :))) Děkuji za radu a výměnu pár mailů, které mi byly přínosem :) Přeji hezký den a spousty dalších pozitivních zpráv.

 • Produkty Premium Echinacea a Ženšen korejský užívám dlouhodobě a zatím jsem s nimi spokojená, i když zatím neodstranily úplně problém, kterým trpím.

 • Dříve jsem hodně trpěla na opary. Nyní se domnívám, že po preparátech Premium Echinacea a Hlíva ústřičná nastalo zlepšení, neboť se opar už neobjevil.

 • S výrobky Premium Echinacea a Ženšen korejský jsem nadmíru spokojená. Měla jsem zdravotní problémy (chlamydie). Z vaší poradny mi pan doktor doporučil užívat Premium Echinacea + Ženšen Korejský. Užívala jsem tyto potravinové doplňky 3 měsíce a zbavila jsem se potíží. Mohu doporučit všem, co mají ty samé problémy. Jsem moc ráda, že mohu u vás nakupovat přes internet v pohodlí domova. Na cokoliv se zeptám pana doktora, tak dostanu rychle odpověď a radu. Moc si toho vážím a koho znám, tak vás doporučuji.

 • Po předchozím doporučení Mudr. Šafránka má Premium Echinacea určitě pozitivní efekt.

 • Produkt Premium Echinacea neberu poprvé. Mám s ním dobré zkušenosti.

 • S vašimi produkty jsem spokojen, odebírám pravidelně. GS Premibion Koenzym Q10 na posílení organismu užívám na doporučení přítele - lékaře již patnáct let. Je nutné doplňovat energii, roky přibývají. Naprostá spokojenost. Prostenal Forte a Premium Echinaceu užívám pár let ryze z preventivních důvodů. Zda je to těmi produkty či tělesnou konstitucí – Bůh suď, v každém případě žádné problémy v tomto směru nemám (na chřipky a virózy netrpím a čůrám dobře). Protože „víra tvá tě uzdraví“ – bude to (asi) užíváním vašich produktů. Díky za ně! Svým vrstevníkům je vřele doporučuji.

 • Produkty Premium Echinacea a Ženšen korejský mně i dceři na chlamydie pomohly. Od té doby, co je bereme, tak nemarodíme. Opravdu zabraly, budeme je brát tři měsíce a věřím, že se imunita srovná a chlamydie nezaútočí. Můžu doporučit všem.

 • S produktem Premium Echinacea jsem velmi spokojena.

 • S echianceou a Ženšenem jsem spokojená. Léčba u maminky na boreliózu těmito preparáty zabrala.

 • Onemocněla jsem plicními chlamydiemi, měla jsem velké zdravotní problémy. Výrobky Premium Echinacea, Ženšen korejský a PM Chlamydil Extra mi velmi pomohly. Cítím se dobře. Jsem vděčný zákazník. Děkuji.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni