loading

Recenze Valosun Proval Extra 50 ml

Kód produktu: z4871

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Priessnitz Žilní a cévní výživa i mazání na žíly mi velice pomahá, nohy mne tolik nebolí a nemám záněty žil. Manžel užívá Proval Extra již řadu let, je s přípravkem velice spokojený a ve svých 84 letech nemá problémy s prostatou. Super Česnek nám oběma pomahá proti chřipce.

  • Proval Extra užívá manžel na prostatu a má moc dobré výsledky, ve svých 84 letech nemá s prostatou problémy. B-komplex s pivovarskými kvasnicemi mi pomáhá zvládat problémy, cítím se po něm klidnější a mám lepší náladu. I ostatní produkty jsou prospěšné - Draslík+hořčík a Selen. Možná díky těmto přípravkům jsme já ani manžel neměli chřipku ani rýmu.

  • Proval Extra užívá můj manžel na prostatu již delší dobu a je s přípravkem velice spokojen. Rakytník řešetlákový jsem zkusila užívat, protože jsem se dočetla, co všechno obsahuje. Mohu potvrdit, že má skutečně příznivé účinky na trávící ústrojí, močové cesty. Jsem s přípravkem spokojená, protože při užívání jsou znát příznivé účinky.

  • Proval užívám již několik let. Dle mé zkušenosti působí dobře. Myslím tím užívání jako prevence a při začínajících drobných obtížích. U těžšího onemocnění si netroufám hodnotit. Současně jsem vypozoroval, že působí dobře i při obtížích s močovým měchýřem (nastydnutí apod.).

  • Výrobek Proval mi dělá dobře, a proto ho doporučuji i ostatním. Během deseti let jsem vyzkoušel i řadu jiných přípravků. Některé byly moc, jiné málo účinné. Proval si zaslouží pochvalu. Kapky se dobře užívají a jsou chutné. Poměr množství/cena je velmi slušný, tak neváhejte a vyzkoušejte. Vše pro zdraví.

  • Proval užívám preventivně již několik let a jsem spokojen. Dokonce mám pocit, že příznivě působí i na funkci močového měchýře.

  • Zdravím a děkuji za dotaz, tento lék už znám mnoho let a jsem s ním velmi spokjen, účinek se projeví asi po jednom měsíci jeho užívání, tedy nikoliv ihned, ale jak zabere, je to přímo zázrak, teď už v pohodě spím téměř celou noc, dříve jsem musel vstávat někdy až 5x za noc, kdo ví, o čem mluvím, by vám to potvrdil, děkuji ještě jedou a přeji všem pevné zdraví.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Dáme vám 1 rok
na vrácení zboží
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni