loading

Recenze Phytoderma Bio Rabanon 20x10 ml

Kód produktu: z170

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Produkt Rabanon bych doporučila všem, kteří chtějí na jaře uzdravit svá játra. Měla jsem špatné výsledky jaterních testů, velkou únavu, po vybrání dvojité dávky jsem se uzdravila.

 • S produktem BIO Rabanon jsem velmi spokojená, užívám ho 3x do roka, tak jak je napsané, že je to vhodné při změně ročního období. Rabanon můžu vřele doporučit. Já se léčím na cholesterol již 15 let a mám menší steatozu jater, jsem nealkoholik, nekouřím, nejím nic mastného a jaterní testy mám vždy pořádku a určitě je to tím produktem Rabanon.

 • Ano, s BIO Rabanonem jsem byla spokojená, a to velmi. Cítila jsem vždy po jídle plnost a také mne pobolíval žlučník. Po Rabanonu, kterého jsem celkem využívala 3 balení, je mi skvěle. Nic mě už nebolí a trávení funguje celkově dobře. Mám pocit, že působí i na močové cesty.

 • Produkt Bio Rabanon užívám na jaro a podzim již několik let. Začala jsem tento produkt užívat hlavně proto, že již 21 let mám žlučníkový kamen a trpěla jsem po nějakém tučnější jídle průjmy. Nyní nemám žádné problémy, můžu si dovolit sníst všechno a jestli mám žlučníkový kámen, nebo ne, to nevím, ale problémy nemám. Všem vřele doporučuji. Každé jaro a podzim využívám minimálně 3 balení, někdy i více.

 • S výrobkem Bio Rabanon jsem byla spokojena. Omezil moje žlučníkové problémy, mohla jsem jíst téměř cokoliv. Omezil na minimum i nadýmání.

 • Produkt Rabanon jsem objednala na základě referencí, které jsem si přečetla na vašem portále pro svou dceru. Měla dlouhodobý problém se žlučníkem. Po využívání dvou balení prohlásila, že je to doslova zázrak. Tímto děkuji vašemu internetovému obchodu za vaše přírodní produkty.

 • S výrobkem BIO Rabanon jsem byla velmi spokojena. Pomohl mi při trávení a úplně odstranil potíže se žlučníkem.

 • Moje kamarádka je s produktem BIO Rabanon velice spokojená. Působí na ni výborně.

 • Rabanon mi pomohl k detoxikaci.

 • Výrobek Rabanon jsem si koupila již po čtvrté. Podstatně mi zmenšuje potíže se žlučníkem.

 • Jsem opravdu spokojena. Díky RABANONU jsem nemusela podstoupit již naplánovanou operaci žlučníku. Žlučové kameny se po 20ti denní kůře rozpustily. Odpověď na otázku RABANON ano či ne? V případě problémů se žlučníkem? ANO, ANO, ANO a pročistění organismu také ano.

 • Přípravek Acerohip Trio je, myslím, takový běžný doplněk stravy, který neberu pravidelně, ale trochu pomůže při únavě a oslabené imunitě. Hericium erinaceus mi už několikrát pomohl a mohu doporučit, je to dobrá kombinace, rakytníkový olej samotný také pomáhá. Bio Rabanon jsem užívala poprvé, nevím, jestli mi rozpustil žlučníkový kamínek, ale celkově bych řekla, že žlučník se uklidnil a zlepšilo se celkově i trávení. Určitě si ho letos naordinuji ještě jednou.

 • Produkty Chanca Piedra, L-carnitin a Bio Rabanon používám na potíže se žlučníkovými kameny. Myslím, že mi to pomáhá, neboť jím takřka vše a nemívám problémy.

 • Rabanon je naprosto super, moc mi pomohl a určitě nebudu váhat koupit ho znovu.

 • S produkty Bio Rabanon, Goji Kustovnice čínská Premium a Chanca Piedra jsem velmi spokojena. Několik roků jsem měla problémy se žlučovody (žlučník již nemám) a s bolestí v pravém podžebří po tučnějším jídle. Na sonografii se nic závažného neobjevilo, lékař - gastroenterolog mě předepisoval Nos-pu, lék, který jsem musela používat v poslední době co nejčastěji. Po Bio Rabanonu a Chanca Piedře se mi velmi ulevilo, potíže téměř ustaly. Je ještě brzy dělat nějaký závěr, ale na doporučení pana doktora Šafránka, kterému tímto děkuji, určitě produkty zakoupím znovu a proces na pročištění žlučovodu zopakuji. Váš internetový obchod prozdravi.cz mohu jen doporučit.

 • Bio Rabanon užívám občas, většinou na jaře a při potížích s játry a se žlučníkem (nevolnost, bolesti na pravé straně). Po využívání dvou balení a samozřejmě s malou úpravou jídelníčku potíže odezněly.

 • Po využívání Rabanonu jsem si nechala udělat CT a paní primářka již žádný kámen nenašla, žlučovody pěkně úzké, slinivka i játra v pořádku. Prostě zázrak. Doporučila jsem sousedce, má kameny, od doby užívání je OK. Můj kardiolog se divil a řekl, že kdyby to byl takový lék, léčilo by se tímto způsobem a ne operací. Já vím ale o farmacii své a pokud je možno léčit se přírodně, pryč od mediciny -:). Zdravím a budu objednávat synovi.

 • Po operaci žlučníku, která proběhla před mnoha lety, jsem poslední 4 roky měla neustále potíže, nadýmání, bolest v pravém podžebří, někdy se až vystupňovala v žlučníkovou koliku. Na sonu nebyly ve žlučovodech zjištěny žádné změny, písek, ani kamínky. Užívala jsem lék Nos-pa při obtížích, což pro mě nebylo východisko z problémů. Hledala jsem pomoc v přírodní medicíně. Zakoupila jsem na doporučení dr. Šafránka produkty Bio Rabanon a Chanca Piedra. Nechci to zakřiknout, je to zatím krátká doba, ale jsem zatím s produkty spokojena. Moje žlučníkové potíže téměř vymizely, zcela určitě si za půl roku kúru, která mně byla doporučena, zopakuji. Ještě jednou děkuji.

 • S Rabanonem jsem spokojený. Už 20 let se léčím se zvýšenými jaterními testy ALT, AST a GGT. Vše mám zvýšené, zvláště GGT, to kolísá pořád od 3,5 do 4,5 a max. je 1,2. Po využívání dvou dávek Rabanonu ALT a AST jsou v normě a GGT kleslo o polovinu na 2,1. Na podzim jdu opět na kontrolu, tak mám v plánu si před tím udělat opět dvě kúry a uvidíme, jaké budou hodnoty.

 • Chtěla bych se s Vámi podělit o mou radost s vašim produktem. Již jednou jsem odpovídala na váš dotaz. Po tříměsičním užívání RABANONU jsem si nechala udělat sono žlučníku a kamínek, který mi dělal nemalé potíže, je pryč. Žlučník v naprostém pořádku, bez zánětlivých změn, taktéž žlučové cesty, slinivka i játra.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni