loading

Recenze Phytoderma Bio Rabanon 20x10 ml

Kód produktu: z170

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Jsem opravdu spokojena. Díky RABANONU jsem nemusela podstoupit již naplánovanou operaci žlučníku. Žlučové kameny se po 20ti denní kůře rozpustily. Odpověď na otázku RABANON ano či ne? V případě problémů se žlučníkem? ANO, ANO, ANO a pročistění organismu také ano.

 • Přípravek Acerohip Trio je, myslím, takový běžný doplněk stravy, který neberu pravidelně, ale trochu pomůže při únavě a oslabené imunitě. Hericium erinaceus mi už několikrát pomohl a mohu doporučit, je to dobrá kombinace, rakytníkový olej samotný také pomáhá. Bio Rabanon jsem užívala poprvé, nevím, jestli mi rozpustil žlučníkový kamínek, ale celkově bych řekla, že žlučník se uklidnil a zlepšilo se celkově i trávení. Určitě si ho letos naordinuji ještě jednou.

 • Produkty Chanca Piedra, L-carnitin a Bio Rabanon používám na potíže se žlučníkovými kameny. Myslím, že mi to pomáhá, neboť jím takřka vše a nemívám problémy.

 • Rabanon je naprosto super, moc mi pomohl a určitě nebudu váhat koupit ho znovu.

 • S produkty Bio Rabanon, Goji Kustovnice čínská Premium a Chanca Piedra jsem velmi spokojena. Několik roků jsem měla problémy se žlučovody (žlučník již nemám) a s bolestí v pravém podžebří po tučnějším jídle. Na sonografii se nic závažného neobjevilo, lékař - gastroenterolog mě předepisoval Nos-pu, lék, který jsem musela používat v poslední době co nejčastěji. Po Bio Rabanonu a Chanca Piedře se mi velmi ulevilo, potíže téměř ustaly. Je ještě brzy dělat nějaký závěr, ale na doporučení pana doktora Šafránka, kterému tímto děkuji, určitě produkty zakoupím znovu a proces na pročištění žlučovodu zopakuji. Váš internetový obchod prozdravi.cz mohu jen doporučit.

 • Bio Rabanon užívám občas, většinou na jaře a při potížích s játry a se žlučníkem (nevolnost, bolesti na pravé straně). Po využívání dvou balení a samozřejmě s malou úpravou jídelníčku potíže odezněly.

 • Po využívání Rabanonu jsem si nechala udělat CT a paní primářka již žádný kámen nenašla, žlučovody pěkně úzké, slinivka i játra v pořádku. Prostě zázrak. Doporučila jsem sousedce, má kameny, od doby užívání je OK. Můj kardiolog se divil a řekl, že kdyby to byl takový lék, léčilo by se tímto způsobem a ne operací. Já vím ale o farmacii své a pokud je možno léčit se přírodně, pryč od mediciny -:). Zdravím a budu objednávat synovi.

 • Po operaci žlučníku, která proběhla před mnoha lety, jsem poslední 4 roky měla neustále potíže, nadýmání, bolest v pravém podžebří, někdy se až vystupňovala v žlučníkovou koliku. Na sonu nebyly ve žlučovodech zjištěny žádné změny, písek, ani kamínky. Užívala jsem lék Nos-pa při obtížích, což pro mě nebylo východisko z problémů. Hledala jsem pomoc v přírodní medicíně. Zakoupila jsem na doporučení dr. Šafránka produkty Bio Rabanon a Chanca Piedra. Nechci to zakřiknout, je to zatím krátká doba, ale jsem zatím s produkty spokojena. Moje žlučníkové potíže téměř vymizely, zcela určitě si za půl roku kúru, která mně byla doporučena, zopakuji. Ještě jednou děkuji.

 • S Rabanonem jsem spokojený. Už 20 let se léčím se zvýšenými jaterními testy ALT, AST a GGT. Vše mám zvýšené, zvláště GGT, to kolísá pořád od 3,5 do 4,5 a max. je 1,2. Po využívání dvou dávek Rabanonu ALT a AST jsou v normě a GGT kleslo o polovinu na 2,1. Na podzim jdu opět na kontrolu, tak mám v plánu si před tím udělat opět dvě kúry a uvidíme, jaké budou hodnoty.

 • Chtěla bych se s Vámi podělit o mou radost s vašim produktem. Již jednou jsem odpovídala na váš dotaz. Po tříměsičním užívání RABANONU jsem si nechala udělat sono žlučníku a kamínek, který mi dělal nemalé potíže, je pryč. Žlučník v naprostém pořádku, bez zánětlivých změn, taktéž žlučové cesty, slinivka i játra.

 • Rabanon jsem si zakoupila proto, že jsem měla potíže se žlučníkem (žlučové kameny). Trpěla jsem žlučníkovými záchvaty. Musím konstatovat, že po využívání Rabanonu záchvaty ustaly, ačkoli se v jídle nijak neomezuji. To je zatím moje dobrá zkušenost s Rabanonem.

 • Rabanon už užívám delší dobu, je dobrý na pročištění žlučníku a žlučovodů. Je to přírodní cesta, která je osvědčená a funguje to.

 • Dobrý den, mám občas problém se žlučníkem. Koupila jsem 2x Bio Rabanon a zkušenost s ním mám velmi pozitivní. Nyní si dávám pauzu, ale na podzim počítám s další očistou.

 • Bio Rabanon je opravdový zázrak. V posledních měsících loňského roku mi byl zjištěn 5 cm kamínek ve žlučníku. Několikrát jsem se ocitla v nemocnici s kolikou, až naposled mi poslali i chirurga domluvit operaci. Odmítla jsem, protože již před 40ti lety jsem měla žlučník plný kamenů a časem se mi vše rozpustilo a žlučník byl čistý. Samozřejmě to nebylo samosebou, ale pila jsem čaj z 5ti bylin. Nyní od 1. ledna, kdy užívám Rabanon, jsem neměla jediný záchvat, cítím se velmi dobře, jím vše jako zdravý člověk a brzo si nechám udělat sono, abych věděla, jak na tom jsem. Je to opravdový zázrak. Ještě musím podotknout, že i jaterní testy jsou jen malilinko vyšší a dřív byly desetinásobně zvýšené. Už brzy budu objednávat další várku.

 • S Rabanonem jsem velice spokojená. Na úplné vylečení to chce delší dobu používání. V minulosti jsem tento produkt používala a pomohl mně k odstranění písku ze žlučníku.

 • S produktem Bio Rabanon jsem spokojená, používám ho k pročištění organizmu a nemám po něm žádné problémy. Nicméně jak působí konkrétně na moji osobu nejsem schopná posoudit bez lékařského vyšetření. Cítím se stejně dobře, i když ho nepoužívám. Jeho účinkům ale věřím, což je asi to nejdůležitější.

 • Cytosan Inovum je podle mého názoru super produkt, dlouho jsem hledala, co by mi pomohlo. Objednala jsem ho již několikrát, pomáhá mi na záněty střev. Nemusím si tolik hlídat co sním, a je mi dobře. Pochopitelně ještě hlídám překyselení pomocí Indikátorové pH papírků, BIKA - jedlé sody a citonu. Bio Rabanon používám na čištění jater a rozpouštění žlučníkových kamínků, a také jsem spokojená. Vaše produkty objednávám i pro známé, jste skvělý obchod.

 • Bio Rabanon mi pomohl.

 • S Rabanonem jsem měla dobrou zkušenost, ztratilo se zhoršené trávení, nadýmání. Předpokládám tedy, že paraziti byli zničeni. Kúru jsem měla zaměřenu i na plísně, tak jsem toho měla k užívání více.  S Rabanonem jsem byla spokojena.

 • S přípravkem Bio Rabanon jsem byla velmi spokojená nejen já, ale i má kamarádka, se kterou jsem se o kúru podělila. Účinky jsem necítila na sobě přímo fyzicky, ale velmi znatelné výsledky ukázaly odběry krve, kdy mi neuvěřitelně rychle klesly na nízké hodnoty jaterní testy, které mi po prodělané narkóze vysoko vystoupily, ale snižovaly se velmi pomalu a celkově se krev upravila. Z tohoto důvodu právě objednávám další kúru na jaro i pro mou maminku.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni