loading

Recenze Terezia Company Rakytník řešetlákový (Hippophae Rhamnoides) 50 kapslí + 10 kapslí ZDARMA

Kód produktu: z2716

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Kombinace Rakytníku řešetlákového a Ženšenu korejského je vynikající, pomohla mi zbavit se bolestí v kříži, kterými jsem trpěla jeden a půl roku a nezabírala mi žádná analgetika ani mazání. Až doberu, objednám si znovu. Beru od každého jednu tobolku, rakytník ráno a žen-šen večer.

 • Díky rakytníku řešetlákovému mohu říci, že je mi lépe. Cítím se plný energie.

 • Proval Extra užívá můj manžel na prostatu již delší dobu a je s přípravkem velice spokojen. Rakytník řešetlákový jsem zkusila užívat, protože jsem se dočetla, co všechno obsahuje. Mohu potvrdit, že má skutečně příznivé účinky na trávící ústrojí, močové cesty. Jsem s přípravkem spokojená, protože při užívání jsou znát příznivé účinky.

 • Produkty Rakytník řešetlákový, Beta karoten a Hlíva ústřičná užívám dlouhodobě, jsem s nimi spokojen.

 • Slyšela jsem o jeho pozitivním vlivu na zdraví. Rakytník řešetlákový mi skutečně pomohl od potíží.

 • S Rakytníkem řešetlákovým mám jen kladné zkušenosti, trpěla jsem sluneční alergií a protože Rakytník užívám již několik let, mohu bez obav na dovolenou. Doporučila jsem ho několika kamarádkám a i těm to funguje. Jsem šťastná, protože jsem vyzkoušela leccos a nic nefungovalo.

 • Rakytník řešetlákový je vynikající i jako prevence. Zakoupím znovu.

 • Rakytník řešetlákový je čistě přírodní produkt s velkou rozmanitostí účinku na civilizační choroby.

 • Dobrý večer, čekala jsem s odpovědí až po vyšetření u lékaře - a spokojenost je obrovská - upravil se dlouhodobý cukr (bez léků) i cholesterol a triglyceridy se upravily do řádných hodnot. Takže velká spokojenost - tytéž zkušenosti má i manžel a právě jdu udělat další objednávku - Hlíva ústřičná se 100% rakytníkovým olejem, Vitamín C 500 mg a Rakytník řešetlákový.

 • Rakytník řešetlákový je výborný při nachlazení. Rakytník bere při nachlazení celá rodina a velice se nám osvědčil.

 • Dobrý večer, s Beuty Bust balance jsem spokojená, zvětšila se mi prsa o jednu velikost a taky jsou pevnější a já se celkově cítím v pohodě. Rakytník řešetlákový bere můj manžel a cítí se moc dobře, není vůbec nemocný, jen sem tam nějaká rýma.

 • Dobrý den, užívám Rakytník i Gallotin - jsou velmi dobré, myslím účinné, takže všem doporučuji.

 • Dobrý den, tak o příznivých účincích rakytníku ani nemusím moc přemýšlet, to je beze sporu výborný doplněk stravy. Ten mám vyzkoušený už několikrát, a to i jako olej. Osobně mi pomáhá, podle toho, co pozoruji, k lepšímu trávení a celkově k lepšímu pocitu po jídle (mizí pocit celodenní plnosti nebo kamene v žaludku). Stevii kupuji pro babičku, která má cukrovku a toto sladidlo si oblíbila. Hlavně není umělé. Kočičí dráp jsem zkoušela poprvé, za účelem odstranění opakujících se gynekologických zánětů a posílení imunity jako doplněk k léčbě od doktorky. Je to už měsíc a zánět se ještě nedostavil, což se p ředtím nebylo zvykem, takže zatím jsem spokojena.

 • Rakytník řešetlákový užívám už více než rok s doporučenými přestávkami. Oceňuji rychlost doručení, výhodnou cenu, žádné vedlejší účinky, snížení cholesterolu, jarní období bez chřipky.

 • Rakytník řešetlákový užívám v pravidelných intervalech déle než 1 rok, výborný na posílení imunity, při nachlazení (kašel i rýma).

 • Dobrý den, Rakytník řešetlákový používám již 8. měsíc (1x kapsle dopoledne a 1x odpoledne) na zlepšení mého zdravotního stavu. Od té doby jsem nebyla nemocná, dobře spím, snížila se mi hladina cukru v krvi, mám dobré vylučování a ustoupily i četné návaly horka spojené s klimakteriem. Začala jsem rakytník užívat po konzultaci s odborníkem, který se zabývá účinkem této byliny budoucnosti v návaznosti na serotonin, jehož nízká hladina způsobuje deprese. Do stavu deprese jsem se ještě nikdy nedostala, ale protože jsem právě v né příjemném období ženy, hledala jsem na pomoc při léčení mých problémů přírodní preparát. Rakytník řešetlákový toto splnil a jsem s ním spokojená. Moje příbuzná si též nechala od odborníka poradit (také užívá rakytník) a dnes již přípravek "Zoloft", který brala na deprese, bere pouze výjimečně. Přeju hezký den.

 • Jsem s ním velmi spokojena, splňuje svůj účel.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni