loading

Recenze Terezia Company Reishi 50 kapslí + 10 kapslí ZDARMA

Kód produktu: z4972

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Váš výrobek Reishi je opravdu dobrý. Pomáhá na imunitu organizmu. Měla jsem virózu a za necelý týden jsem byla fit. Také se necítím unavená a jsem proto s Vaším produktem spokojená. Myslím, že je to dobrý doplněk stravy. Také děkuji za Váš zájem.

  • Reishi právě s manželem dobíráme. Myslím, že nám oběma důchodcům dělá dobře. Cítíme to tak.

  • Máme pocit, že zakoupené produkty Reishi a 100% Rakytníkový olej zlepšují naší tělesnou zdatnost a cítíme se po nich lépe.

  • Reishi používám každý den. Myslím si, že mi pomáhá. Se mnou je to ale těžké. Nasbíral jsem těch nemocí více. Mám cukrovku, vysoký tlak a poškozenou chlopeň. Pak rakovinu tustého střeva a jsem po operaci, jinak dobrý. Jsem rád, že jste se ozvali, protože co nevidět budu objednávat další škatulku.

  • Reishi a Cordyceps CS-4 již znám zhruba od začátku listopadu. Zakoupila jsem si je u vás na zlepšení imunity, protože trpím na časté infekty dýchacích cest, což mi vyvolává astmatické potíže. Nasadila jsem si Reishi a Cordyceps současně v době, kdy jsem onemocněla herpes zoster. Žasla jsem, jak rychlá byla rekonvalescence a dokonce jsem zpozorovala i zlepšení psychiky - nálady. Užívám trvale bez přestávek každý den. Od té doby co to užívám, jsem nebyla nemocná, což je zázrak, že jsem prosinec a leden přežila ve zdraví (což, jak říká můj plicní lékař, je "moje sezóna"). Problém je, že nevím, zda je lepší Reishi nebo Cordyceps, protože to beru současně.

  • Reishi už dobírám, zrovna jsem si uvědomila, že jsem mnohem méně unavená. Určitě je to lepší, než nebrat nic. Ještě jsem doufala, že mě to zbaví aftů, ale občas vyskočí. Vím, že by to chtělo brát ještě dál, ale už nemůžu, beru ještě nějaké léky a vápník a budu muset zase začít brát omega-3, tak už by se mi snad do žaludku ani nevešlo jídlo. Jsem ráda, že jsem Reishi zkusila.

  • S vašimi produkty AloeLive a Reishi i s vašim shopem jsem velmi spokojena a určitě si je objednám zase.

  • S výrobky Reishi a Rakytníček cereální bezlepková tyčinka jsem opravdu spokojená, zvlášť Reishi mě posiluje, dobře spím, klesl mi i tlak. Tyčinky Rakytníček byly výborné.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x

Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
OK Více informací

prvni