loading

Recenze MycoMedica Reishi 90 kapslí

Kód produktu: z4440

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • S produkty Cordyceps Premium a Reishi jsem spokojena, nakupuji je pravidelně. Cordyceps používám k doléčení zánětu v těle a celkem s úspěchem. Reishi mi pomáhá posilovat imunitu a dodává energii. Tyto produkty mi pomohly hlavně od bolestí revma, v současné době jsem bez potíží. Cordyceps mi navíc celkově zklidňuje organismus a zkvalitnil mi spánek. Posiluje správnou funkci ledvin.

 • S produkty Chaga, Reishi a Hericium jsem spokojená, cítím se lépe a mám více energie.

 • Reishi užívám s přestávkami již několik let. Pomohla mi od alergie a jiných problémů. Jsem spokojena.

 • Váš výrobek Reishi je opravdu dobrý. Pomáhá na imunitu organizmu. Měla jsem virózu a za necelý týden jsem byla fit. Také se necítím unavená a jsem proto s Vaším produktem spokojená. Myslím, že je to dobrý doplněk stravy. Také děkuji za Váš zájem.

 • Reishi používám každý den. Myslím si, že mi pomáhá. Se mnou je to ale těžké. Nasbíral jsem těch nemocí více. Mám cukrovku, vysoký tlak a poškozenou chlopeň. Pak rakovinu tustého střeva a jsem po operaci, jinak dobrý. Jsem rád, že jste se ozvali, protože co nevidět budu objednávat další škatulku.

 • Reishi jsem užívala už dříve, vždy mi tobolky ulevily od dráždivého dlouhodobějšího pokašlávání (mám slabší alergii na plísně a trávy). Earin ušní svíce užívám při pobolívání v uších, v krku, či rýmě. Většinou cítím alespoň částečnou úlevu.

 • Reishi a Cordyceps CS-4 již znám zhruba od začátku listopadu. Zakoupila jsem si je u vás na zlepšení imunity, protože trpím na časté infekty dýchacích cest, což mi vyvolává astmatické potíže. Nasadila jsem si Reishi a Cordyceps současně v době, kdy jsem onemocněla herpes zoster. Žasla jsem, jak rychlá byla rekonvalescence a dokonce jsem zpozorovala i zlepšení psychiky - nálady. Užívám trvale bez přestávek každý den. Od té doby co to užívám, jsem nebyla nemocná, což je zázrak, že jsem prosinec a leden přežila ve zdraví (což, jak říká můj plicní lékař, je "moje sezóna"). Problém je, že nevím, zda je lepší Reishi nebo Cordyceps, protože to beru současně.

 • S vašimi produkty AloeLive a Reishi i s vašim shopem jsem velmi spokojena a určitě si je objednám zase.

 • Reishi - lesklokorka lesklá obsahuje látku tlumící zánět v těle, tady nastalo nepatrné zlepšení (otoky drobných kloubů jsou menší). Indikátorové pH papírky jsou funkční.

 • S vašimi produkty jsem dlouhodobě spokojena. Reishi, Omega 3 rybí olej FORTE a ImunoBran kupuji pro svou maminku, která je po onkologické operaci. Všechny produkty působí dobře. Hlavně ImunoBran, který, jak obě věříme, udržuje její imunitu v „pozoru“ a odolává  tak virózám, chřipce atd. Osobně si myslím, že jí pomáhají hodně i na psychiku. Vždy, kdy je začne po pauze znovu užívat, cítí se dobře a vyrovnaně. Green Coffee Trio jsem objednala pro sebe jako pomoc v boji s „povánočními“ kily. Během 4 týdnů jsem shodila 3 kg. Toto ale přičítám tomu, že jsem přestala sladit, jíst sladké a cvičit. Zelené kávě přičítám přísun energie. Necítím se unavená, např. v období po obědě, vydržím v pohodě celý den. Domnívám se, že i na psychiku působí dobře. Úbytek váhy by mohl být větší. V užívání budu pokračovat a znovu si objednám. Jsem s ní spokojena na 80 %. Váš obchod je spolehlivý, dodání je rychlé. Rozhodně budeme i nadále vašimi zákaznicemi.

 • Užíváme Reishi cca půl roku, za tuto dobu se možná i díky této houbičce snížil marker PSA na minimum. K tomuto přípravku ale užíváme i další, které mohly mít také positivní vliv.

 • Kapsle Reishi jsem kupovala pro maminku jako dárek. Neměla vůbec chuť k jídlu, tak jsem chtěla vyzkoušet, zda jí to pomůže. Když jsem s ní mluvila, tak říkala, že se to lepší a začíná zase jíst. Věřím, že jí to zlepší i imunitu a další zdravotní problémy jako je cukrovka, vysoký tlak a plíce.

 • S Reishi jsme velice spokojeni. Na to, jak se u nás střídá počasí, tak naše tělo odolává.

 • Reishi společně s Vitamínem C 1000 objednávám manželovi k dlouhodobému užívání na doporučení lékaře. Je po radioterapii plic a daří se mu velice dobře, dá se říct, že je zdráv. Reishi a céčko mu velice pomohlo!!!

 • S produktem Reishi jsem byl spokojen, po užívání jsem lépe spal, cítil jsem se více odpočatý a zvýšila se má fyzická i psychická výkonnost.

 • Ano, byla jsem s produktem Reishi spokojena, cítila jsem se výborně.

 • S produkty Reishi a Hericium jsem spokojená.

 • Produkt Reishi jsem objednala pro syna, kterému je 18 let. Syn má problém s ekzémem v oblasti krku a předloktí. Již jsme vyzkoušeli řadu produktů a efekty slabé. Reishi jsem mu objednala již 3x. Vždy mezi tím musí být chvíle pauza cca 2 měsíce. Po prvním balení jsem viděla největší efekt. Nyní má ekzém horší - samozřejmě na to má vliv velká řada činitelů (např. zvláštní zima, plísně v okolí, vlhko, změna - dokončil školu, chodí do nové práce atd.). Reishi v celkovém hodnocení považuji za kvalitní produkt. Nic se tím nepokazí. Tomuto produktu bych dělala dobrou reklamu, protože si ji zaslouží.

 • Již přes 1 rok trpím každý den kopřivkou a otoky spojenými s ní. Musím říct, že při užívání produktů Colostrum Plus a Reishi se mi velmi ulevilo. Dá se říct, že kopřivka na nějakou dobu zcela vymizela. Bohužel se kopřivka nyní vrátila ve stejné míře i s otoky. Nicméně v léčbě pokračuji.

info@vivantis.cz8-20 hod. 468 006 315
Nakup teď a zaplať
až po výplatě.
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni