loading

Recenze Ostatní Sarapis Soja 60 kapslí

Kód produktu: z450

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

 • Sarapis jsem začala užívat přibližně před 10 lety. V té době jsem byla podrážděná, nervózní, unavená. V lékárně mi doporučili Sarapis. Od té doby nemám tyto potíže. Pouze jednou za celé roky jsem Sarapis zhruba na 14 dnů vysadila. Zdálo se mi, že narůstající cena v lékárnách je přemrštěná. Začaly mi opět návaly horka, pocení, nervozita. Proto jsem se k Sarapisu znovu vrátila. Je mi 59 let a jsem dlouholetým uživatelem vašeho produktu, také hodně známým jsem ho už doporučila. Také za ta léta už o několika lidech vím, že si také Sarapis pochvalují. Děkuji za váš výrobek a doufám, že bude ještě dlouho na trhu.

 • Produkt Sarapis Soja jsem si koupila na doporučení. Hučelo mi v uších, měla jsme návaly horka, dost a často mě bolela hlava a byla jsem unavená. Po využívání 2 x 60 tablet jsem zase v pohodě. Nejvíc jsem překvapená, že mě nebolí hlava. Nebojte se vyzkoušet. Jsem 5 let po rakovině prsu, je mi 46 let a nejsem ještě na odpis. Vždycky se dá najít řešení. Takže vyzkoušejte, zapojte úsměv a dobrou náladu a hlavně si užívejte bez problémů.

 • S produktem Sarapis Soja jsem spokojená, návaly horka jsou méně časté a mnohem mírnější. Přípravek Regevit je výborný, užívám ho dlouhodobě. Greposept je výborný na afty a škrábání v krku.

 • S produktem Sarapis Soja jsem velmi spokojena, užívám ho již několik let.

 • S výrobkem Sarapis Soja jsem spokojena. Návaly z větší části odezněly. Doporučuji všem ženám po 40 letech.

 • S přípravky Sarapis Soja a Cemio Kamzík jsme velmi spokojeni, užíváme je delší dobu, já Sarapis a manžel Kamzíka. Doporučuji všem.

 • Se všemi výrobky, které jsem si u vás koupila, jsem spokojená. Od té doby si Sarapis Soja a PM Migrenvital elixír kupuji pravidelně. Začala u mne menopauza a s potížemi s ní spojené mi Sarapis velmi pomáhá (návaly, náladovost - labilita jsou minimální). Po PM Migrenvitalu se mé velmi časté (poslední dobou i obden) migrény zminimalizovaly na 2-3 dny/2-3 týdny.

 • Sarapis Soja – běhěm 14 dnů stoprocentní účinky (návaly horka, pocení, nespavost, noční nervozita…). Budu objednávat znovu.

 • Sarapis Soju užívám již asi dva roky celkem pravidelně a myslím, že díky tomuto produktu zatím na sobě nepozoruji žádné negativní projevy menopauzy. Nemám návaly, v noci dobře spím, netrápí mě záněty. Jsem spokojená a Sarapis Soju často doporučuji i jiným stejně "postiženým" ženám.

 • Účinky Sarapis Soji nejsou příliš výrazné. Nicméně patrné jsou, proto ji kupujeme. Mystify Multibalení bílý kvetoucí čaj byl určen jakou dárek. Jinak s podobnou značkou těchto kvetoucích čajů již zkušenost mám. Mají příjemnou intenzivní chuť i po několikerém zalití. Také opravdu kvetou v inzerované barevné škále. I když ne tak velkým květem, jak by člověk očekával - květy jsou spíše drobné.

 • Sarapis soju užívám přibližně půl roku a jsem s ní velmi spokojená. Potlačila jak návaly horka, tak noční pocení.

 • Dobrý den, Sarapis soja je unikátní prostředek na vlivy hormonálních změn v těle ženy v přechodu. Měla jsem velké hormonální potíže (omdlévání, točení hlavy, brnění rukou, bušení srdce, pocení) a po pravidelném braní 2x denně se mi po půl měsíci velmi ulevilo. Beru již třetí měsíc a jsem velmi spokojená. Česnek kupuji manželovi na vysoký krevní tlak a myslím, že napomohl k mírnému snížení.

 • Díky užívání přípravku GS Merlin se snížily stavy spojené s menopauzou - střídaní teplot (zima, či nával). Učinnější je užívání Sarapisu, ale je finančně náročnější.

 • Používám Sarapis na návaly a jsem spokojena.

 • Dobrý den, jsem v klimakteriu a možná díky Sarapisu nemám žádné problémy jako návaly apod. Možná to působí jen psychicky, nicméně beru pořád.

 • Dobrý den, s produktem Sarapis Soja jsem velmi spokojená. Obtíže, které jsem měla (návaly horka, potu, závratě a poruchy spánku) zcela odezněly.

 • Dobrý den, přípravek Sarapis Soja jsem zakoupila ke zmírnění návalů horka (je mi 52 let). Užívala jsem ho již dříve, vždy pomohl!!! Po využívání jedné dávky (měsíc) návaly zcela přestaly. Jediná "nevýhoda" je, že po určitém období, kdy Sarapis Soja přestanu užívat, se návaly opět vracejí, v tomto případě opět zakoupím Soju a bojujeme společně.

 • Dobrý den, na váš dotaz mohu jen odpovědět chválou ve prospěch tohoto doplňku stravy. Sarapis soju užívám od svých 45 let. Upravil se mi menstruační cyklus a pominuly závažné problémy s tím související. Samozřejmě ne hned, ale až po delším užívání. V letošním roce jsem měla 50 roků a díky tomuto doplňku stravy se nepotýkám s problémy klimakteria stejně starých kolegyň. Takže z mé strany jsou pouze plusové body.

 • Ano, Sarapis působí příznivě, řekla bych, že asi ze tří různých nehormonálních přípravků, co jsem užívala, je nejúčinější. Lubrikant vaziva zkouším, zatím nemohu posoudit účinnost.

 • SOJA SARAPIS - je to přesně tak jak píšete v návodu.... Začelo to fungovat až po využití jednoho balení. Už se tak nepotím, podrážděnost i nespavost vymyzela téměř ůplně. Očekávám, že to bude ještě lepší. To je asi vše.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni