loading

Recenze Olimpex Shark - žraločí chrupavka Forte 250 tbl.

Kód produktu: z482

Do detailu produktu

Průměrné hodnocení:

  • Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti s přípravkem Shark - žraločí chrupavka. Co se mě týče, tak naprosto splnil mé představy. Měla jsem delší dobu bolesti od bederní páteře, které vystřelovaly do nohou a byly poměrně úporné. Během 14 dní se stav zlepšil a po měsíci bolesti ustoupily úplně a tak je to dodnes. Beru 2 tablety ráno a 2 večer. Kromě toho trpím onemocněním svalů dolních končetin, způsobených autoimunitním omnemocněním, na které jsem brala lék, který se přestal dovážet a není za to náhrada, jak mi bylo sděleno revmatologem. A musím konstatovat, že i na tyto stavy mi Shark úspěšně zabral a snížil bolesti i opuchy nohou.

  • Již několikrát jsem zkoušela různé preparáty na artrózu, bez úspěchu. Až po užívání Shark - žraločí chrupavky cítím úlevu a nemám již takové zdravotní problémy. Mohu s určitostí doporučit, opravdu pomáhá.

  • Produkt Shark - žraločí chrupavka jsem objednala pro svého manžela. Užívá ho již řadu let a je s ním spokojený.

  • Produkt Shark žraločí chrupavka užívá můj manžel již řadu let a je spokojený. Jiný doplněk užívat nechce, doporučil i známým a prý jim také ulevil od bolestivé artrózy.

  • Nemám bolesti kloubů, které před používáním doplňku Shark - žraločí chrupavka byly veliké a chodila jsem na obstřiky kolen. Tento doplněk mi byl doporučen podobně postiženým. Bolesti kolen ustoupily během 6 měsíců. Doplňky doporučené lékařem byly bez efektu. Tento doplněk bych doporučila mnoha známým, protože s ním mám dobré zkušenosti oproti jiným doplňkům, které jsem užívala dříve na doporučení lékaře.

  • Shark - žraločí chrupavku znám již dlouhá léta a na kosti a klouby neznám nic lepšího.

  • Chrupavku jsem si pořídila kvůli problémům s kolenem při sportu. Po pravidelném užívání se stav kolene při sportu výrazně zlepšil.

  • Ze žraločí chrupavky jsem opravdu nadšen. Nevylučuji další nákup.

  • S dodanými přípravky Shark jsem velmi spokojen. Užívám ho já i manželka. Oba nás trápí bolesti páteře, manželka má těžkou osteoporézu. Přípravky zabraly neuvěřitelně rychle a hlavně je toto zlepšení zatím trvalé. Určitě si objednáme další.

info@vivantis.cz10-18 hod. 468 006 315
Blesková doprava
dnes u nás, zítra u vás
x
Rádi vám upravujeme nabídku na míru, ale abychom to zvládli, používáme k tomu soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
OK
prvni